4

@MOLESTA Najbardziej pojemny kibel świata.
Do tego królewska trawa z dodatkiem moczu.

0

@MOLESTA Jak by był najlepszy to by wiele klubów o niego walczyło.
Skończone 25 lat a tu cisza. Równie dobrze może być kolejnym Kalvinem.

0

@FcPortoFan1999 Varela coś trenuje tam u was?
Zastanawiam się czy ma szanse na kadrę.

0

@Barceloniarz0 25 lat skończone to Rodri w jego wieku już dawno był klasowym zawodnikiem

5

@cris27 To nie Ronaldo ściągnął United do Ligi Europy?
Sezon przed nim jak się nie mylę 2 miejsce było.

0

City bierze Nunesa.
Jakoś te transfery City oprócz Jasko to dupy nie urywają.

0

@Encore Po co im ten gościu?
Będzie bidony podawał?

0

@VegetaPolska Niech wywala cała reprezentację akurat się na ME nawet nie dostaną.

Tak serio to po cholerę ją calował przed kamerami?

0

@mekston Różnie może być, mogą go zabrać nawet dla dobrej atmosfery bo wątpię,aby miał wkład w sukces.

Pewnie bolą go MŚ,gdzie Messi je zezlomował.
Myślę,że i tak dla Ronaldo większym osiągnięciem było by wygranie ich jak Leo Messi niż jako kolega od bidonów.
Bo wiemy,że on w Europejskiej piłce potykał się o własne nogi.
Z jego obsesyjnoscia to może i pociągnąć do 2038 roku.

0

@mekston Jak będzie podstawowym zawodnikiem to wątpię,że coś wygrają bo na Mundialu 2022 grali lepiej bez niego w składzie.
Sam Santos to zauważył i go odsunął na rezerwę.

U Arabów może radzić sobie całkiem nieźle,ale reprezentacja to jest zupełnie inny poziom niż liga Arabska plus jeżeli w Portugali pojawią się mocne nazwiska to może zabraknąć dla niego miejsca w składzie szczególnie w takim wieku.

Moim zdaniem na Mundialu z CRem w podstawowym składzie to nic wielkiego nie osiągnął.
Dalej może strzelać z Luksemburgiem i Wyspami Owczymi,ale obrońcy Francji,Holandii i tych lepszych reprezentacji poskładali by go jak na MŚ 2022,gdzie nie istniał.

Wystarczy popatrzeć jak grał młody z Benfici w porównaniu do CRa.

Zresztą Portugalia jak dla mnie to nie jest drużyna turniejowa,jeśli chodzi o MŚ.

Plus oni chyba teraz w 2022 mieli najmocniejsza reprezentację bo Silva,Cancelo i Bruno będę mieli po 32 lata w 2026 i z formą może być różnie.
Mogą.grac w Arabii

1

@mekston CR na Mundialu 2026?
Chyba do podawania bidonów.
On teraz na najwyższym poziomie ledwo dojechał na Mundial a co dopiero za 3 lata,gdzie będzie miał prawie 42 lata.

0

@AFA90 Case i Bruno to nie ta sama pozycja poza tym?

1

@FCBparasiempre To tylko 21 goli mniej a młodszy o 2 i pół roku.
Więc w sumie blisko są.

1

@FCBparasiempre Ile Leoś ma obecnie?

0

@Rust_Cohle Zdradź mi ten sekret z Nunezem.
Ponoć po waszej nocy odpalił na dobre.

0

Fati dawaj do innego klubu.
Chciała bym,aby chłopak w końcu odpalił.

0

@cules100pro Jaki dramat? Ja na Albicelestes nie mogę się doczekać.

0

@Cvzx To już wiemy skąd ta forma.

0

Ferran zerwał z córką Lucho?
Czy ona go zostawiła?

0

@FcPortoFan1999 Iga jak z formą? Chyba słabiej.

2

@Herato Nie,kasy ma jak lodu kwestia dobrych transferów i usunięcia zbędnego balastu.

0

@FcPortoFan1999 Może też nie był jakimś crackiem na Europę tylko na Porto.
Już trudno raczej dorabia do emerytury.

1

@FcPortoFan1999 To może być ciężko bo gdzieś widziałam info,że ponoć Cori jest faworytką US Open.

0

@FcPortoFan1999 Nie było ofert za niego z Europy z Topów? Np United,City itp?

0

@FcPortoFan1999 Kogo Igulec ma po swojej stronie?

0

Otavio nawet się dobrze nie zaczął a już skończył.
Na Mundialu fajnie hasał,ale widocznie Porto to był jego szczyt.

0

@Mroziu Pewnie nic nie wygra.

3

@draxidox Do Rakowa niech idzie.

1

@Mroziu Czemu dzbanem?
Ciekawsza liga, napewno tam trudniej będzie o trofea i z pewnością większy hype granie w tej lidze.
Pieniądze dużo większe ( tak bynajmniej mi się wydaje).

0

@LukaszFan Czy on przypadkiem w hattrickach nie przegrywa z Leo ( bez karnych) ?
Dostanie ZP Dubai d'or.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?