1

@MesQueUnClub96 La Liga upada po raz pierwszy.
Zespół,który gra w finale Superpucharu Europy przegrywa z Fulham 10 miejsce i Nottingham,który ledwo się utrzymał.


1

Montiel już w Nottingham a Ocampos chyba w Fulham.
Ciekawe kogo Sevilla sobie ściągnie na dwa ostatnie dni okienka.

0

@szkutnik91 Co z tym Mendy?
Na początku dobrze mu szło.

0

@Cotutajsiedzieje Rodrigo spokojnie mógłby grać w najlepszych drużynach.
Jest za dobry na Atleti.
Chyba,że zaczynać grać ofensywnie to pokaże kunszt.

0

@partymaker Nie wiedziałam,że ma kontuzję a cicho o nim było podczas presezonu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dzisiaj 3:2 dla Villarealu.

0

@MesQueUnClub96 Obrońcy nie potrafią bronić.
To w Hiszpanii napastnicy nie potrafią strzelać.

1

Erling coś pod formą,ale znając życie to załaduje 2 gole w drugiej połowie.

Julek 3 kluczowe podania i oby to był zwiastun once De gala Julka w City.

5

@barcelonaLM Nie wiedziałam,że 70 letni Leo to nadal lepszy piłkarz od 38 letniego CRa.
Wiedzę kto jest GOATem.

0

@Rust_Cohle Duński Nunoflop nie ma nic do powiedzenia.

1

@Encore Powinien na niego stawiać Phil ledwo 23 lata to może być tylko lepszy.
Brać Fodena do Barcy z miejsca stał by się najlepszym zawodnikiem w drużynie

6

Foden w formie i na ławce? Dziwna decyzja Pepa.
Pamiętam jak Pep mowił kiedyś że Phil to talent jak Leo.

1

@tristan87 On nie uwazał Leo już dawno za GOATA.
Jego synowie przed MŚ 2014 byli już ogromnymi fanami Leo.
Koszulki Argentyny i nie tylko.

0

@mekston Różnica taka,że Messi w formie cały czas a Neymar połamany.
Moim zdaniem z Vinim i Neymarem i tak Argentyna ma lepszą kadrę.


1

Leosiu szykuj się na Copa bo może być kolejne trofeum patrząc,że Neymar u Arabów a Vini kontuzja.
Kiepska pomoc oprócz Case i Bruno (ta sama pozycja) i przeciętne boki obrony plus Richarlison i Jesus na środkowym napastniku to nie jakieś koksy.


0

@mekston Zlatan nie kaleczył tak jak Ronaldo.
CR ma problem z minięciem jednego rywala i podaniami.
Zlatan w wieku 40 lat był lepszy od 38 letniego CRa.

0

@HighestInTheRoom Nie ma Alexisa i Caiceido to słabiej idzie.

0

@AFA90 Brazylia to nie powinna stanowić zagrożenia dla obecnej Argentyny,bo moim zdaniem pomoc oprócz Case i Bruno (ta sama pozycja) wygląda blado i boki obrony również.


2

@FcPortoFan1999 Ale pięknie by było!
Tym bardziej,że Argentyna ma bardzo zdolnych młodych zawodników a Enzo w ten sezon wszedł Top.

1

Sniło mi się,że Argentyna z kolejnym MŚ.
Piękny sen a jak się sprawdzi to już w ogóle.

0

@Rust_Cohle O ile będzie chciał być ich legendą bo jak tak dalej pójdzie to Anglia stanie się 3x lepsza od Hiszpańskiej a wtedy będzie miał dylemat.

Erlingowi będzie dużo łatwiej zdobyć ZP niż zawodnika z LaLigi tym bardziej,że już widać przepaść pomiędzy ligami.

0

@Medium Tak po siatce z Lidla poważnie.
Cztery mam i wleci kilka kolejnych.

0

@Podkwaszacz Ja póki co mam 4 tatuaże,ale planuje kolejne.
Każdy po odsiatce.

0

Ciekawe w jakim miejscu była by Barcelona,gdyby Pep nie odszedł.
City kolejne sezony a dalej grają znakomicie.

0

@Kidd Dla mnie punkty dla Philipa w tym porównaniu powinny być,jeżeli chodzi o mistrzowskie składy.

Ciężki wybór między Ikerem i Manuel również bo obaj znakomici byli.

Miro Klose vs Villa tutaj też chyba blisko.

0

Widziałam porównanie na tik Toku kadr Hiszpanii i Niemiec z 2010 vs 2014.
Wszystko dla Hiszpanii,ale porównywali tam Lahma do Ramosa tego z 2010.
Wydaje mi się,że Sergio nie był wtedy jeszcze najlepszy na świecie jak w 14-18.


0

@Wronadlinho Nikogo.
Wolała bym szejka z City,albo Newcastle.

0

@Kidd Nie złapał mnie bo nawias dałam a komentarz nie był edytowany.
Czytałam od góry.

Ale wiem,że tak jest na egzaminach.

0

@VamosRakieta Nie złapana bo w nawiasie napisałam.
Aaa i komentarza pod spodem nie widziałam,ale coś mi tu smierdziało dlatego dałam nawias.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?