1

@wojopancer Piękne państwo z dykty.
(O ile to nie ściema co mówisz).
Później się dziwią,że są wypadki jak Ci co dobrze jeżdżą zostają uwaleni piraci i tym co idzie gorzej zdają do statystyk.

0

@Rust_Cohle Dobrze Duński Nunez niech Ci świeci.

0

@partymaker Macie problemy,chłop zarobi dużo więcej siana.
Normalna sprawa.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@AllBundy Pedri puszcza oczko Arabii

0

@Medium Przekorny los

0

@takisobiektos Marzenie?
Marzeniem to jest,aby Liga Angielska była czymś na wzór NBA.
Jak już coś

2

2075 rok.
AL Hilal zostaje 18 krotnym zwycięzcą LM wyprzedzając 17 krotnego zwycięzcę Z Madrytu.
Drużyny Europejskie czekają przeszło 30 lat na triumf w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Można by się pośmiać było

0

@Encore To ten LFC lepszy od MU
Szkoda mi teraz Alexisa,że nie poszedł do Pepa

0

@ObiektywnyKibic121 Normalny ruch z jego strony.
Oferują Ci 5/7 mln a możesz zarobić 20 albo i więcej.
Pamiętaj,że im bogatszy tym jeszcze więcej chce.
Obstawiam,że zdecydowana większość ludzi tak by postąpiła.

0

@Kidd Nie mam co robić tylko zgłaszać dyskusje?
Od pewnego czasu mam wywalone na randomow z internetu.

Przejmować to bym się mogła pracą a nie jakimiś randomami.

0

@MesQueUnClub96 Piszesz mi,żebym się nie wypowiadała na temat Vidal bo sobie coś tam napisałam (nic z hejtem związanego).

To zajmij się czymś pożytecznym.

Zajmij się przygotowaniami do US Open i ogarnij psychologa bo znowu tydzień smutny będziesz chodził jak Djoko nie wygra.

0

@MesQueUnClub96 mam wywalone na tą stronę i co niech będzie.

Ty tam się szykuj bo płacz będzie jak młody ogra Djokovica a ta strona dla Ciebie to jak rodzina i to dosłownie.

0

@MesQueUnClub96 Chłopie co ja pisałam o Vidalu?
Tylko tyle,że Jude ma ciąg na bramkę jak Vidal i siłe. Xd


0

@GadulkiGembulki_FCB Oo a naczelny farmazon już wydał wyrok ha ha ha

0

@Rust_Cohle Co mam komentować?

1

@Encore Chłop odklejony jest od rzeczywistości.
Mimo,że United nie jest moim klubem to transfer Casemiro czy Lisandro był znakomitym ruchem.
Jurgen wydał dużo siana a na efekty trzeba było poczekać też trochę.

Holender ma duży potencjał trenerski,ale random z internetu wie lepiej,niż Guardiola.

0

Komentarz usunięty

8

Strzał w 10 z tym Miami.
Pieniądze, hype i spokój.
Piękna emerytura dalej najlepszego obecnie na świecie.

0

@MarioVeB! Przecież piłka nożna to obecnie biznes.
Ma możliwość zarobienia więcej w Arabii.

0

@Michael24 Będzie miał konsekwencję za to zachowanie?
Ogólnie ciekawe jak to się potoczy bo kilka zawodniczek Barcelony odmówiło gry w reprezentacji właśnie z takich powodów.

3

Komentarz usunięty

0

@Antimadridista_WR To już prędzej chyba Maldini ewentualnie Ronaldo z Brazylii

0

@szkutnik91 Ja mam nadzieję na Lo Celso w Aston

0

@Objectivo Pedri akurat to poziom Juda,więc Ci nie wyszło z Grosickim.

Vini to czarny Ronaldo jak już coś

0

Super ballon d'oro. Jest taka nagroda? Na FB wyskakują mi posty związane z takim plebiscytem i nominowanymi są Ramos,Ronaldo i Messi.
Ciekawe czy to prawda czy fejk.

0

@FCB_dimiC Jak i ty

0

@FCB_dimiC Ooo fachowiec od remontu kibli na Bernabeu.
Witam pana

1

@DaPidejpi Ale on gra mizerię jak na MŚ 2026 będzie grał to już całkowicie przyspawany do ławki.
O ile zagra bo 41 to już może być ciężko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?