Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wojopancer Piękne państwo z dykty.
(O ile to nie ściema co mówisz).
Później się dziwią,że są wypadki jak Ci co dobrze jeżdżą zostają uwaleni piraci i tym co idzie gorzej zdają do statystyk.
0
@Rust_Cohle Dobrze Duński Nunez niech Ci świeci.
0
@partymaker Macie problemy,chłop zarobi dużo więcej siana.
Normalna sprawa.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@AllBundy Pedri puszcza oczko Arabii
0
@Medium Przekorny los
0
@takisobiektos Marzenie?
Marzeniem to jest,aby Liga Angielska była czymś na wzór NBA.
Jak już coś
2
2075 rok.
AL Hilal zostaje 18 krotnym zwycięzcą LM wyprzedzając 17 krotnego zwycięzcę Z Madrytu.
Drużyny Europejskie czekają przeszło 30 lat na triumf w rozgrywkach Ligi Mistrzów.
Można by się pośmiać było
0
@Encore To ten LFC lepszy od MU
Szkoda mi teraz Alexisa,że nie poszedł do Pepa
0
@ObiektywnyKibic121 Normalny ruch z jego strony.
Oferują Ci 5/7 mln a możesz zarobić 20 albo i więcej.
Pamiętaj,że im bogatszy tym jeszcze więcej chce.
Obstawiam,że zdecydowana większość ludzi tak by postąpiła.
0
@Kidd Nie mam co robić tylko zgłaszać dyskusje?
Od pewnego czasu mam wywalone na randomow z internetu.
Przejmować to bym się mogła pracą a nie jakimiś randomami.
0
@MesQueUnClub96 Piszesz mi,żebym się nie wypowiadała na temat Vidal bo sobie coś tam napisałam (nic z hejtem związanego).
To zajmij się czymś pożytecznym.
Zajmij się przygotowaniami do US Open i ogarnij psychologa bo znowu tydzień smutny będziesz chodził jak Djoko nie wygra.
0
@MesQueUnClub96 mam wywalone na tą stronę i co niech będzie.
Ty tam się szykuj bo płacz będzie jak młody ogra Djokovica a ta strona dla Ciebie to jak rodzina i to dosłownie.
0
@MesQueUnClub96 Chłopie co ja pisałam o Vidalu?
Tylko tyle,że Jude ma ciąg na bramkę jak Vidal i siłe. Xd
0
@GadulkiGembulki_FCB Oo a naczelny farmazon już wydał wyrok ha ha ha
0
@Rust_Cohle Co mam komentować?
1
@Encore Chłop odklejony jest od rzeczywistości.
Mimo,że United nie jest moim klubem to transfer Casemiro czy Lisandro był znakomitym ruchem.
Jurgen wydał dużo siana a na efekty trzeba było poczekać też trochę.
Holender ma duży potencjał trenerski,ale random z internetu wie lepiej,niż Guardiola.
0
Komentarz usunięty
8
Strzał w 10 z tym Miami.
Pieniądze, hype i spokój.
Piękna emerytura dalej najlepszego obecnie na świecie.
0
@MarioVeB! Przecież piłka nożna to obecnie biznes.
Ma możliwość zarobienia więcej w Arabii.
0
@Michael24 Będzie miał konsekwencję za to zachowanie?
Ogólnie ciekawe jak to się potoczy bo kilka zawodniczek Barcelony odmówiło gry w reprezentacji właśnie z takich powodów.
3
Komentarz usunięty
0
@Antimadridista_WR To już prędzej chyba Maldini ewentualnie Ronaldo z Brazylii
0
@szkutnik91 Ja mam nadzieję na Lo Celso w Aston
0
@Objectivo Pedri akurat to poziom Juda,więc Ci nie wyszło z Grosickim.
Vini to czarny Ronaldo jak już coś
0
Super ballon d'oro. Jest taka nagroda? Na FB wyskakują mi posty związane z takim plebiscytem i nominowanymi są Ramos,Ronaldo i Messi.
Ciekawe czy to prawda czy fejk.
0
@FCB_dimiC Jak i ty
0
@FCB_dimiC Ooo fachowiec od remontu kibli na Bernabeu.
Witam pana
1
@DaPidejpi Ale on gra mizerię jak na MŚ 2026 będzie grał to już całkowicie przyspawany do ławki.
O ile zagra bo 41 to już może być ciężko.