0

@P33ck Chodziło mi o siłe i ciąg na bramkę,nie o styl grania.

0

@Rust_Cohle Ciąg na bramkę ma i siłe o to mi chodziło tylko i wyłącznie.

0

@P33ck Nie analiza tylko fakty.
Obrona Częstochowy była? Była,więc nie ma co płakać.

0

@MOLESTA Iniesta też nie dawał liczb,ale wpływ na grę miał ogromny.
Pedri moim zdaniem z młodych jest najlepszy.

1

@Barcabarca3562157 Pedri oczywiście ten bez kontuzji i w formie.
Kreatywność i zwrotność po stronie Hiszpana.
Jude to bardziej czołg jak Vidal.
Zresztą ciężko ich porównać bo Pedri to finezja a Jude bardziej moc i ciąg na bramkę.

0

Raków ostatnio sam tak grał.
Kopenhaga zastosowała to samo i podziałało.

0

@bartas97 Taka jest piłka nożna.
Ostatnio Raków też nic nie grał tylko kontra i zwycięstwo.
Odbiło się czkawką taki futbol.

0

@mekston Jak już coś to raczej on na MŚ by nie pograł,ewentualnie jako rezerwowy.
Na tych MŚ nic nie grał a co dopiero w wieku 41 lat.

0

Czy ostatnio Raków nie był ciśnięty przez Cypryjczykow a wygrał?
Dzisiaj odwrotność.

0

@Sulimo Anglia mia nieporównywalnie większy potencjał niż ta Belgia z Hazardem i De Bruynem.

0

@takisobiektos Chłopie nawet na papierze jest lepsza od LL.
Żyj dalej w swoim świecie,gdzie Hiszpania jest dalej Mistrzem Świata.

0

@Rust_Cohle Najlepsza liga na świecie!

0

@ToWinaSedziego Powiesić Cię za yaya?
Chcesz prawem Argentyńskim?
Kastracja obowiązkowa.

0

@MaVii To tym bardziej komedia z tego.

1

@Jakchcesz Zakupiłes go od TrueMan?

0

@PatrykBarca Jakaś za przeproszeniem baba zniszczyła chłopowi karierę, zabrała miliony i marzenia.
Wszystko przez zazdrość tego,iż może być bogaczem.

0

@HighestInTheRoom Ja wolę lato 30+ i zimę -3/5 i śnieg.
Tak powinno wyglądać to prawidłowo

0

@Cotutajsiedzieje Francja akurat wygrała mistrza tymi uchodźcami.

0

@Encore Jeżeli będzie w Argentynie grał na wysokim poziomie to niech idzie.
Moim zdaniem ten zawodnik będzie trochę zmarnowany,sufit dużo wyższy niż busiarze z Madrytu.

0

@SenseiFCB Zalewski to nie Włoch?
Jak już bijesz do Hiszpanii to oni w porównaniu z trofeami Francji, Włoch,Niemiec wyglądają przeciętnie.

Kadra Hiszpanii obecnie to mizerota.

0

@lucas/catalan Jeszcze jakby był winny a chłop nie dość,że oczyszczony to jeszcze taki strzał w psyk.
Niech zrobi a la Viniego.

0

@Ojciec5tkidzieci Jeżeli będzie grał dalej dobrze w reprezentacji to niech idzie.
Ale moim zdaniem on w Atletico dużo traci.
Powinien wybrać lepszy klub do grania.

0

Enzo pomimo pudła i tak bardzo dobry mecz.
4 kluczowe podania 7.7 ocena

2

@RomanHoffer Jude jest na pewno lepszym egzekutorem,ale w kreacji i pomysłowosci to Pedri jest znacznie lepszy.

2

Widać różnicę jakie gole strzela Messi a jakie Ronaldo.

4

Brawo Leo w kilka dni z ostatniej drużyny,która wszystko przegrywa do zwycięzcy pucharu.

1

@Encore Pedri jest bardziej pomysłowych i zwinny oczywiście ten bez kontuzji.

1

@Comentateiro Ja o Argentynę się nie boje bo tych młodych 21-16 lat mają bardzo zdolnych.
Dawno nie mieli takiej ilości zdolnej młodzieży w lidze.
Varela, Infantino,Beltran i jeszcze jeden młodziak w Lens plus 17 letni Prestiannini,który prawdopodobnie wyląduje w Benfice.
A w krajowej lidze takie talenty jak Medina,Fernandez,Sforza i inni.

0

@barcelonaLM Możliwe za zagra.
Tym bardziej,że jest młodszy a kadra Argentyny będzie wygladała tylko lepiej bo mają bardzo zdolna młodzież.

0

@Encore Jak Carlos tak będzie grał to jest do ogrania.
Tylko,że Hurkacz się Zsiurka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?