Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@P33ck Chodziło mi o siłe i ciąg na bramkę,nie o styl grania.
0
@Rust_Cohle Ciąg na bramkę ma i siłe o to mi chodziło tylko i wyłącznie.
0
@P33ck Nie analiza tylko fakty.
Obrona Częstochowy była? Była,więc nie ma co płakać.
0
@MOLESTA Iniesta też nie dawał liczb,ale wpływ na grę miał ogromny.
Pedri moim zdaniem z młodych jest najlepszy.
1
@Barcabarca3562157 Pedri oczywiście ten bez kontuzji i w formie.
Kreatywność i zwrotność po stronie Hiszpana.
Jude to bardziej czołg jak Vidal.
Zresztą ciężko ich porównać bo Pedri to finezja a Jude bardziej moc i ciąg na bramkę.
0
Raków ostatnio sam tak grał.
Kopenhaga zastosowała to samo i podziałało.
0
@bartas97 Taka jest piłka nożna.
Ostatnio Raków też nic nie grał tylko kontra i zwycięstwo.
Odbiło się czkawką taki futbol.
0
@mekston Jak już coś to raczej on na MŚ by nie pograł,ewentualnie jako rezerwowy.
Na tych MŚ nic nie grał a co dopiero w wieku 41 lat.
0
Czy ostatnio Raków nie był ciśnięty przez Cypryjczykow a wygrał?
Dzisiaj odwrotność.
0
@Sulimo Anglia mia nieporównywalnie większy potencjał niż ta Belgia z Hazardem i De Bruynem.
0
@takisobiektos Chłopie nawet na papierze jest lepsza od LL.
Żyj dalej w swoim świecie,gdzie Hiszpania jest dalej Mistrzem Świata.
0
@Rust_Cohle Najlepsza liga na świecie!
0
@ToWinaSedziego Powiesić Cię za yaya?
Chcesz prawem Argentyńskim?
Kastracja obowiązkowa.
0
@MaVii To tym bardziej komedia z tego.
1
@Jakchcesz Zakupiłes go od TrueMan?
0
@PatrykBarca Jakaś za przeproszeniem baba zniszczyła chłopowi karierę, zabrała miliony i marzenia.
Wszystko przez zazdrość tego,iż może być bogaczem.
0
@HighestInTheRoom Ja wolę lato 30+ i zimę -3/5 i śnieg.
Tak powinno wyglądać to prawidłowo
0
@Cotutajsiedzieje Francja akurat wygrała mistrza tymi uchodźcami.
0
@Encore Jeżeli będzie w Argentynie grał na wysokim poziomie to niech idzie.
Moim zdaniem ten zawodnik będzie trochę zmarnowany,sufit dużo wyższy niż busiarze z Madrytu.
0
@SenseiFCB Zalewski to nie Włoch?
Jak już bijesz do Hiszpanii to oni w porównaniu z trofeami Francji, Włoch,Niemiec wyglądają przeciętnie.
Kadra Hiszpanii obecnie to mizerota.
0
@lucas/catalan Jeszcze jakby był winny a chłop nie dość,że oczyszczony to jeszcze taki strzał w psyk.
Niech zrobi a la Viniego.
0
@Ojciec5tkidzieci Jeżeli będzie grał dalej dobrze w reprezentacji to niech idzie.
Ale moim zdaniem on w Atletico dużo traci.
Powinien wybrać lepszy klub do grania.
0
Enzo pomimo pudła i tak bardzo dobry mecz.
4 kluczowe podania 7.7 ocena
2
@RomanHoffer Jude jest na pewno lepszym egzekutorem,ale w kreacji i pomysłowosci to Pedri jest znacznie lepszy.
2
Widać różnicę jakie gole strzela Messi a jakie Ronaldo.
4
Brawo Leo w kilka dni z ostatniej drużyny,która wszystko przegrywa do zwycięzcy pucharu.
1
@Encore Pedri jest bardziej pomysłowych i zwinny oczywiście ten bez kontuzji.
1
@Comentateiro Ja o Argentynę się nie boje bo tych młodych 21-16 lat mają bardzo zdolnych.
Dawno nie mieli takiej ilości zdolnej młodzieży w lidze.
Varela, Infantino,Beltran i jeszcze jeden młodziak w Lens plus 17 letni Prestiannini,który prawdopodobnie wyląduje w Benfice.
A w krajowej lidze takie talenty jak Medina,Fernandez,Sforza i inni.
0
@barcelonaLM Możliwe za zagra.
Tym bardziej,że jest młodszy a kadra Argentyny będzie wygladała tylko lepiej bo mają bardzo zdolna młodzież.
0
@Encore Jak Carlos tak będzie grał to jest do ogrania.
Tylko,że Hurkacz się Zsiurka.