Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Varela to jest duży talent i powinien dać wam dużo radości.
Niech będzie kryształem w środku pola.
1
Alan Varela w Porto.
Varela vs Di Maria,Otamendi i Prestiannini (?) Duże zainteresowanie 17 latkiem.
Kolejny powód by śledzić ligę Portugalską
1
@BARCA1899Messi Ja tam się cieszę im słabsza Brazylia tym lepiej dla ukochanej Argentyny.
0
@Arkon Może Palmer będzie objawieniem.
Obstawiam,że kupią jeszcze kogoś.
0
@Arkon Bardzo dobrze,że nie pójdzie do City. Piłkarz dobry,ale za słaby na City.
Dyskwalifikacja? Lepiej dla Argentyny na Copa bo i Neymar już jedną nogą emeryt.
0
@takisobiektos widzę,że jesteś "znafca" wszystkich dziedzin.
Iga jest po prostu bardzo dobra bo nie wygrała raz tylko kilka x.
1
@Bobo25 Dokładnie, wątpię aby miały dobry przykład jak mają po 3 lata i 2 a już same przekleństwa.
0
Jak widzę patologie,która ma 2 dzieci i robi 3 kolejne bo kończy się 12 kafelków na dziecko to i może lepiej,aby zlikwidowali ten socjal. Nasi rodzice nie mieli,żadnej pomocy od państwa a dawali radę.
To przykład brata męża alkoholika. Kończą się pieniądze to i kolejne dziecko.
Ciekawe co matki Polki zrobią jak zmieni się partia. Ręce w nocnik.
0
@Objectivo No,ale liga Arabska wcale nie jest lepsza od Amerykańskiej i 15 zawodników,którzy przeszli na emeryturę bo tak trzeba powiedzieć tego nie zmieni.
0
@takisobiektos MLS jest 16 a Arabska ponad 40.
Myślisz,że 10 czy 15 zawodników zmieni poziom ligi?
Tak grał super,że Ale Nassr,które było mistrzem akurat nie zdobyło tytułu.
Liga Arabska jak i MLS są słabe,ale różnica ponad 20 pozycji też świadczy o przepaści.
0
@betonito Ja nie oglądam akurat,ale na TVP Sport.pl transmitują
0
Chyba AL Hilal będzie faworytem rozgrywek. Moim zdaniem ma najlepszą pakę.
Bono,Koulibaly,Neves,Savić,Neymar i Malcom.
Chyba największa siła rażenia w lidze.
1
@BordowyPtak Dał nam wolna wolę.
W Piśmie pisze,że po tym jak Adam i Ewa zgrzeszyli ludzie będę cierpieć z głodu,chorób itp.
Ja pomagam chorym dzieciom poprzez datki np 1/3 x w miesiącu. Nie mogę patrzyć jak te maleństwa cierpią.
Rodzice zmarłych już aniołków,wierzą w to,że w kolejnym etapie drogi spotkają się ze swoimi ukochanymi maleństwami.
Inaczej ich życie nie miało by sensu tak jak każdego z nas.
0
Acuna 91 rocznik to może jeszcze da trochę radości Aston Villa.
0
@tbas Dokładnie, moim zdaniem jeżeli nic się nie zmieni to skoczy się jak z Ajaxem
5
Guardiola to by tutaj nie przyszedł jak by zobaczył ta błazenadę.
Wcale sięu nie dziwię,że w City siedzi dłużej.
0
@koksik2700 13/14 miał prime ja mówię sezon/dwa wstecz.
Suarez ciągnął za uszy ten słaby LFC.
1
ta Barcelona jest średnia jak LFC,kiedy grał tam jeszcze Shelvey.
1
@Faro Nie wiem ja mam przeczucie,że jeżeli Barca nie stanie się jak City czy Newcastle (szejk/inwestor) to skończy jak Ajax.
0
@BARCA1899Messi Zobaczymy ile wytrzyma Pedri i reszta młodej gwardia bo coś mi się wydaje,że bez objęcia klubu przez bogatego inwestora stanie się tylko "historycznym" Ajaxem.
1
Ciekawe ile Pedri,Gavi,Balde i Araujo wytrzymają w Barcelonie,gdzie bieda z pieniędzmi.
Obecnie to mi się wydaje,że Barcelonie to bliżej do Aston Villi niż do City.
Ja się tam wcale nie zdziwię jeżeli Balde,Pedri i Gavi wylądują w City u Guardioli albo u Artety.
Pedri Guardioli by się aktualnie sprzydał.
2
Dobrze,że Leo nie wrócił do Barcelony,przynajmniej nie będę zwalać na niego.
0
@takisobiektos Pieprzenie bo Liga Hiszpańska to dusigrosz? Aha
Wałki? Mają masę forsy to wydają.
Czas się pogodzić,że najlepsi w większości będę grać w PL.
Jak będę wałki to wyjdą,więc po co sobie tym głowę zawracać?
United sypalo tak samo hajsem.
Bogata liga.
Sprzedać klub komuś takiemu jak szejk od City i problemy się skończą.
0
@bartas97 Akurat zeszły sezon bardzo dobry miał w Southampton.
Logiczne było,że taki zawodnik nie zostanie w 2 lidze.
Chelsea ma pieniądze,więc niech je wydaje.
Nie wiem po co się czepiacie.
0
@BulaKG Ja czekam na mocne Chelsea,bo potencjał jest tam chyba największy ze wszystkich światowych klubów.
Mocna Chelsea to jeszcze leszpa PL do oglądania.
4
Widzę,że ta Chelsea zaczyna budować mocny skład.
Caiceido a teraz Lavia.
Pozbyć się szrotu a co do składu to chyba mają jeden z najlepszych (perspektywicznych).
Odpowiedni trener,który to pouklada a może być drugie City.
Guardiola w Chelsea miał by świetną zabawę.
1
Billie Eilish w koszulce Argentyny.
Ładnie się prezentuje
0
@FcPortoFan1999 Polemizowałabym bo United vs City, Arsenal-Chelsea/Totki czy Live to dużo więcej i atrakcyjniejsza gra niż jeden mecz tu jest kilka/naście hitów
0
@Emhyr zęby ma jak Ronaldo9
Niech będzie taki dobry.
1
@Emhyr Ronaldo zrobił dziecko Niemce?