0

@Encore Barcelona lepszy środek pola i Real?
Modric to już Emeryt,Kross już ostatni sezon a mlodzi to różnie bo dupy nie urywa Valverde czy Thou.
Barcelona to samo co Real.
Jak już to co najwyżej Arsenal i City nawet bez De Bruyna mają Silvę,Rodriego i Kovacica a od biedy to i Foden zagra plus wielki talent Palmer.

0

@MesQueUnClub96 Haha dobre,można się uśmiać.

1

@BulaKG Mogli brać Alexisa za 45 mln dużo lepszego

0

@mekston Dla oka to nie wiem czy lepsza liga,brzydka brudna gra.

1

@MesQueUnClub96 Najpiękniejsza jest liga Angielska.
2. Włoska
3.Bundeslia
4.Hiszpania
Jeśli chodzi o atrakcyjność,chociaż nie wiem czy we Francji nie grają lepiej dla oka.

0

7 zawodniczek Barcelony w podstawie plus była Hermoso.
Rezerwowa bramkarka Barcelony zamiast Panos a i tak grają w finale Mundialu.

Jakim cudem one przegrały z Japonkami,aż 4 do 0?
Chyba nie grały panie z Barcelony wtedy.

Najlepsze jest to,że Panos i Pina nawet nie są na Mundialu,gdzie pewnie miały by podstawowe miejsce.

0

@Szreko Jedna interwencja?
Z Meksykiem miał obronę.
Australia też bardzo ważna obrona.
No i z Francją. (To są tylko 3 najważniejsze obrony).
Przeciętny bramkarz? Swój prime ma dopiero teraz. Zobacz sobie na ilość jego interwencji w Aston Villa ma bardzo dobrą ocenę.

0

@DaPidejpi Z Mbappe jest jak Vegeta z dziewczynami.

1

Carlos Alena madrista po przeszczepie z krwi i kości

1

@Salchent Przynajmniej najlepsi będę grali w PL i będzie się ich dobrze oglądać a nie kopaninę okropną.

1

Komentarz usunięty

1

Taki Erling do gównianej ligi by miał przyjść.
Niech poziom wzrośnie a gówna takie jak Getafe do odstrzału.
Wystarczy,że połowa ligi się muruje.
Okropna jest do oglądania w porównaniu z Angielską.

1

@VegetaPolska Macie swoją top Hiszpańska haha.
Angia dużo lepsza piłka,jakoś i medialność.
La Liga oprócz szczytu to do lamusa

0

@SkilledHydra16 Jak i cała praktycznie Brazylia bez Silvy czy Luiza.

6

Raphinia spłacz się jak Vini i kartki nie będzie.
Dawaj

5

Dlatego PL jest dużo lepsza od tej Hiszpańskiej.
Tam nie grają takie gówno zespoły typu Getafe,które murują.
Ja się wcale nie dziwię,że ludzie bardziej szczycą się Angielska niż takim gównem jak Getafe i resztą miernot na ich poziomie.

3

Bardzo dobrze,że Angielska odjeżdża tej Hiszpańskiej z takimi gownami siedziowskimi.
Człowiek się dziwi,że FIFA ich na Mundial wzieła i na Euro też będę.
Przecież to impotenci sedziowcy, Anglia a Hiszpania to przepaść w sędziowaniu.

0

Ja tam się cieszę,że Ney idzie do Arabów a nie do innego czołowego klubu w Europie.
Zaraz Copa America a znając Neya to on już całkiem będzie prowadził imprezowy styl zycia.
Przynajmniej Brazylia będzie słabsza i mam nadzieję,że Argentyna pokaże się z bardzo dobrej strony.

0

Enzo dzisiaj maestro i Alexis przyzwoicie.

0

Cieszy bardzo dobry mecz Enzo

0

@takisobiektos Dużo miał interwencji,wyjść itp pewnie dlatego.
Za wysoko,ale tak jak mówię 6,8-7 za interwencje.

1

@Adran360 ogólnie Martinez podniosł poziom i to znacznie po MŚ.
Dzisiaj miał bardzo dużo obroń.

0

Emi wpuścił 5 goli a ocena 7,6 na sofa z tego co widzę ile interwencji to 2x tyle mogli dostać.
7,6 za wysoka ale 7 równe bym zrozumiała bo miał dużo interwencji i obroń.

0

@escarabajo Mowiłam,że to będzie bardzo dobry transfer.
Wybrał Włochy bo ma 24 lata a tam jest deficyt napastników.
Było by mu ciężko w Argentynie patrząc na Lautaro i Juliana.
Plus jeszcze Veliz w Totkach,który też miło zaskoczy.

1

@PatrychoO Ty ale jak to z nim jest on w 2015 był fanem Barcy.

1

@escarabajo Turnieju chyba.
Pokonały USA i Japonki,które zlały Hiszpanki.
Jeszcze Francuzki zostały mocnymi faworytkami.
Hiszpanki mniejsze faworytki (ogromna klęska z Japonkami).

1

Japonki odpadły w takim razie Szwedki faworytkami MŚ.

0

@LS Kilka lat wcześniej? To trzeba było Leo sprzedać do Realu za 200 mln w 2012 roku i byście nie płakali jaki on zły.

0

@LS Messi ikona Barcelona czy już nie?

0

@takisobiektos LM to mecz raz na x czas.
Liga tam musisz być cały rok dobry.
LM w dużej mierze zależy od dnia i formy a w lidze liczy się regularność.

Tak grają tam najlepsze kluby Barcelona i Real w Angielskiej nie miały by Top4 z buta tylko musiały by walczyć z Big6.

Sevilla,Villareal czy Valencia nie interesuje większości kibiców spoza Hiszpanii a taka PL interesuje się bardzo duzo ludzi bo jest to najlepsza liga do oglądania z wysokim poziomem.
Popatrz jak gra Aston Villa czy Bringhton a zespoły od Top6 poniżej i porównaj xd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?