0

@takisobiektos Głupi ryj rozwala to póki co LL.
Dobrze niech się Angielska rozwija tam są najlepsze kluby i największą rywalizacja.
Hiszpania to tylko Real i Barca czasem Atleti.
Sevilla i Villareal kibicowsko nawet nie stoi przy Totkach,Newcastle. (Nie ma takiej medialności).

Mają chcieć Super Ligi bo Hiszpańska sobie nie radzi?
Co ich to obchodzi ja tam chce oglądać najlepszy futbol a nie ligę autobusów.
Autobusy to stoją na dworcu.

Najlepsza liga,najwięcej pieniędzy i największy hype. Premier League!

Jakoś City,LFC i reszcie nie przeszkadza LM z obecnym formatem.
Nawet Juve się już wycofało.
Czemu Milan, Napoli i Inter czy Bayern mieli to w nosie? Bo wiadome,że to by nie przeszło tylko Barca taka głupiutka i Juve,że w to brneło a później problemy tylko były.

0

@qbuteq Kevinek i Lukaku niech go wykąpią z Euro.
Chyba,że się do tej pory nie wykuruje.
Lepiej już grać ze słabszym bramkarzem a drużyna zjednoczoną a nie chłopem co ma zamiar robić dymy w szatni.

0

@takisobiektos Jakością na pewno stoi.
Wiadomo,że z NBA jest niemożliwe,ale Liga Angielska to przepaść a reszta o to mi chodziło tylko i wyłacznie.

Bo Perez chce Super Ligi,żeby PL nie odjechało.
Angielska na to leje bo ma hajsu jak lodu i co ja to obchodzi,że LL jest dużo gorsza?

Od zawsze Liga Angielska była najbardziej atrakcyjna ze względu na takie potęgi ja MU,City,LFC,Chelsea,Arsenal,Totki a do tego dochodzą takie kluby jak Newcastle czy Aston Villa a kiedyś jeszcze Everton jak był lepszy i Lester.

0

@takisobiektos Kogo to wina,że ludzie najbardziej lubię Angielska i ją najchętniej oglądają?
Skoro grają tam najlepsze kluby (ilość) to normalne,że są najbogatsze.

To tak jak byś w koszykówce chciał Superligę zamiast NBA bo Ameryka najbogatsza i najlepsza.

Największy hype,największe zainteresowanie to mają pieniądze.
Myślę,że mecz beniaminków Angielskich przyciąga dużo,więcej ludzi niż mecz Sociedad-Bilbao.

0

@takisobiektos Enzo jeszcze 70 mln bym zrozumiała tym bardzie,że Jude 120 czy ile tam.
MŚ i jeden z fundamentów Argentyny.
Słabego pół roku z Chelsea nie miał,raczej był po stronie tych co byli na plus.
Pięknie grał w Benficen i liczę,że znowu pokaże swoją najlepsza wersję przy poukładanej drużynie.
Od początku mowiłam,że Chelsea w rozsypce nie jest dobrym miejscem,ale skoro tak wybrał to niech się wiedzie MŚ.

0

@DonCarletto Jak mają kasę to niech płacą.

0

Śmiali się z Enzo a Caiceido jeszcze droższy.
Niech Enzo i Caiceido wiedzie się jak najlepiej.

0

@FCB_dimiC W zaparte?
Nie prawda,że ludzie w bloku mieli by dużo trudniejsza sytuację?
No właśnie,więc już nie mądruj.

2

Dobrze,że Harry Idze do Bayernu.
Przynajmniej trochę powygrywa a w Totkach zwolni się miejsce dla Veliza.
Richarlison pierwszy wybór a zmiana Veliz.
Mam nadzieję,że młody wygryzie Brazylijczyka z pierwszego składu bo Richarlison nie jest mega kotem.

0

@takisobiektos Kto bogatemu zabroni?
Od dawna wiadomo,że Liga Angielska ma pieniądze. Skoro ma niech wydaję.

0

@FCB_dimiC Na pewno dużo mniej by mnie dotknęło niż mieszkańców w bloku.

1

@Zoker Alexis był motorem napędowym nawet bez tych liczb.

0

@BorzyKrzys Jak dobrze,że mam indukcję i piec na pellet.

1

@PatrychoO Cieszy się,że nie zagra na Euro.
Chyba,że zakonczył karierę w Belgii po tym jak się obraził.

0

@takisobiektos Byle placków... a to dobre.
Jest piłkarzem tylko dobrym,ale plackiem to był Andre Gomes.

1

@Zoker No za darmo,ale wiesz,że u nich musisz zrobić zakupy w tej cenie

0

@lucca87 Jest takie coś i sama się dziwię jaki w tym interes mają.


1

@fart Czego spodziewać się po Polskich drużynach.
Nie mają takiego wyszkolenia technicznego.

0

@Kvothe07 Jakoś w Leicester był świetnym obrońca.
Może nie dzwiga presji w tak wielkim klubie.

3

Veliz w Totkach
Infantino we Fiorentinie
Prestiannini prawdopodobnie Benfica
Varela wyląduje chyba w Porto
Miraminon duże prawdopodobieństwo Lille.
Jeszcze mówi się o Lucasie Beltranie w Benfice.
@AFA90 @Lionel_Messi10
Super,że młodziaki trafiają do Europy.

2

Lamine ale zaimponowałeś.
Oby tak dalej a w końcu sami sobie wyszkolimy większość zawodników.

0

@dejwor kuźwa my z Neymarem luisito i Leo tylko jedna LM.
Wiesz co najważniejszy jest kolektyw czasem jak nakupić się gwiazd to to nie działa bo,każdy chce być najlepszy i wiodący.

0

Alejo Veliz w Totkach,no to oby nawiazał rywalizację w przyszłości z Julkiem

0

Czemu na Tottenham mówi się,że mają pustą gablotę 23/24 tytuły mają.

0

@dejwor Orało wszystkich? LM wygrają raz na 3/4 lata.
Orało to znaczy pod rząd a tak z.pewnoscia nie będzie.

0

@xvcWinterSoldier Nikola nie ma charakteru,nie wyróżnia się sama.
Natsu sama doszła do sławy.
Lizanie komuś to co innego niż ta kamerka.

0

@ElTomas Skończona w internecie jest.

1

@escarabajo Pomyliłam się,ale chodziło mi o zwycięstwa w ostatnich meczach.
Gdyby nie Messi to już dawno odpadli by z tych rozgrywek pucharowych.

1

@Medium Całe USA o nim mówi.

1

@takisobiektos No to nie wiedziałam,ale oni na szarym końcu są.
Głównie chodziło mi o to,że jedna z najsłabszych drużyn a zaczęła wygrywać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?