1

@escarabajo Nie zjadaniu ligi tylko tych rozgrywek co gra.
Czytaj ze zrozumieniem.

2

USA to był strzał w 10 na odpoczynek.
Wszyscy teraz o nim mówią bo zjada i wypluwa te rozgrywki.
Zespół który był kandydatem do spadku nagle zalicza zwycięstwa i to z rzędu.
Marketingowo strzał w 10.

1

Leoś poszedł do najsłabszej drużyny i zaczęli wygrywać.
Janse,że poziom jest słaby jak i również na tych pustyniach,ale widać,że Leo się bawi bez presji.

0

@Encore Też duży fart,że to weszło.
Zaryzykował

0

@bartas97 Mnie to nie zdziwi jak wykupią sobie zawodników do reprezentacji bo już było,że piłkarze ręczni mieli srebro ( akurat katar ) to i w piłce jak zapłacą może tak być.

Mnie już nic nie zdziwi jak taki Savić i inni zawodnicy co mają dopiero przyszłość przed sobą idą do Kataru.
Prawda taka,że pieniądze są najważniejsze,im bogatszy tym bardziej chytry.

0

@Medium No a jak ja leżę a ty płacisz podatki na moje 500+ :-)
Szybciej tam.

1

@bartas97 Śmiechne jak za 50 lat najlepsze kluby na świecie będę z Arabii.

0

Urlopy się zaczeły i to każdy w tym samym czasie.
Kto będzie pracował?

1

@VamosRakieta Najważniejsze,że się można ochłodzić w morzu.
Ja pamiętam jak z rodzicami byłam nad Polskim morzem z 10lat temu i mama tylko stopy dosłownie zamoczyła.
Dla mnie wakacje to najważniejsze siedzenie w morzu.

0

Jak Amerykanki odpadły z MŚ to Japonki chyba powinny to wziąć bo najtrudniejsze rywalki już odpadły.
Samurajski zgwałcili Hiszpanki 4:0 oprócz Japonek moje faworytki to Szwedki.

Widzę,że razem się spotkają,więc będę za Japonkami bo grają naprawdę ładna piłkę.

1

@gurales Dzięki i wzajemnie oby chociaż pogoda dopisywała na urlopie zimowym :-)

0

@VegetaPolska Bo blokadę to ma alko,ale wiem do czego biles :-)

1

@gurales To gdzie w zimę? Tajlandia,Malediwy? :-)
Takiemu to dobrze ja Grecja w czerwcu i może Węgry teraz na kilka dni.

0

@VegetaPolska alkoholikiem byłes?

0

@VegetaPolska Dla Macrona syn? Haha niezłe.
Kontuzje miewał w zeszłym czy przedostatnim sezonie.

0

@VegetaPolska Ale jak już nie będzie chciał grać we Francji to będzie miał go w nosie,bo niby jakie korzyści im przyniesie.
Jedyne to to,iż będzie pod gra na Euro,ale równie dobrze może nabawić się kontuzji i ominąć Euro bo ostatnio często się łamał.

2

@VegetaPolska Co ma do tego Macron i Francja? Haha żyjesz w jakiejś bajce?
Jakoś Benzyny nie bronił.

0

@ranger3120 Myślę,że ty byś się czuł z nim jak ryba w wodzie.

0

Tak sobie przeglądam Tik Toka i Magicala znowu złamane serce bo porzuciła kwiaty haha zasięgi muszą się zgadzać.

Nie raz z nudów oglądam lajwy i niektórzy ludzie wysyłają po 1/2 tysiące zł.
Że im nie szkoda.

0

Ten młody Magicala to po się zgodził na MMA skoro boks trenuje a parteru wogole nie potrafił.

0

0

@PatrychoO No dla Adolfa to był by idealny mężczyzna.
Królewska rasa

0

Tak wogole to szkoda,że Arsenal nie wział Harrego, imo Jesus czy Kai to może być za mało na ligę. Nie są tak bramkostrzelni.

0

@Szopenek Szczególnie jak Barcelona chce ich wypożyczyć.
Gdzieś widziałam taki komentarz i nie wiem czy się śmiać czy płakać.
Jak Barca może chcieć wypożyczyć 2 top zawodników. City to wyśmieje... Oczywiście,jeżeli ten komentarz zgadzał się z prawdą.

0

@PatrychoO Kobiety uwielbiają blondynów niebieskookich

0

@Encore Vini bo przynajmniej ma czuprynę a jak bijesz do jego szerokiej buźki to przynajmniej nie uzywał by noża.
Tak serio to jest murzynem i oni mają po prostu takie szczęki szerokie i wydatne.

0

@PatrychoO Bo ma długie włosy w krótkich bardzo przystojny,popatrz na zdjęcia nie z meczu bo na meczach Buzka zawsze wygięta w złości hah

Jak tak patrzyłam na jego Instagrama to na sesjach wychodzi bardzo ładnie na pewno jest dużo bardziej atrakcyjny niż Mbappe czy Vini.
Blondyn i do tego niebieskooki.
Kiedyś pokazałam go koleżance w pracy i mowiła,że bardzo przystojny.

1

@PatrychoO Jak by dał popis na Copa America 2024 i nastrzelał 60 bramek ogórka to jeszcze by i 9 zgarnał haha

0

@MesQueUnClub96 Co ty zrobisz jak Haaland stanie się bóstwem dla kobiet.
Blondyn i do tego niebieskooki.
Przystojniejszy dużo od Mbappe czy Viniego i to pewnie on będzie brylował na okładkach magazynów.

1

@AFA90 Serio wyląduje w Totkach?
Myślisz,że to nie za szybko,bo on ma 19 lat,ale Lautaro chyba również młodo przeszedł i dał radę.

Cieszy również Romero w Milanie bo prawdopodobnie będzie ważną postacią nie to co w Lazio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?