Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Esteban_ Mówię o zeszłym sezonie tam Piękny Wiking się również zaciął przy końcówce.
1
@AFA90 Alejo Veliz ja się nim zachwycałam w tym sezonie ligi Argentyńskiej.
Chłopak jest znakomity i jak na Rosario wkręcił znakomite liczby.
Prawie 190 wzrostu.
1
Przynajmniej jeden plus to większa szansa na balona dla USA bo Erling coś słabiej w finałach.
0
Ładnie Arsenal sezon zaczyna.
Chociaż ja im się dziwię,że nie mają typowego napadziora bo na ligę może zabraknąć
0
@hayek Wszystkich zawodników oddać? Żyj w swojej bajce, sprzedać 2/3 gwiazdy tak,aby klub wyszedł z kryzysu bo i tak odejdą w przeciągu 2/3 lat z tak słabej drużyny.
0
Dobry mecz Juliana i to cieszy.
Oby u Pepa rozwinął skrzydła i stał się jednym z najlepszych.
0
@Rust_Cohle Nad Polskim morzem byłam 2 razy 15 lat temu i 10 lat temu.
Może w przyszłym roku pojadę,ale jako drugi krótki urlop bez planu jak będzie pogoda.
Byłam w Grecji (połowa czerwca) niedaleko Koryntu pogoda piękna od 32-38/39 tylko jeden dzień deszczowy i burzowy.
Wolę tam siedzieć w 38 stopniach niż w Polsce przy 30 bo tam się tak nie odczuwa (suchy klimat).
Lepiej dołożyć trochę kasy i mieć full pogodę.
0
@Rust_Cohle Trzeba było jechać do Grecji tam w czerwcu początkiem jest już po 35/36 stopni i suchy klimat.
0
@Dari0G Ja go nie podziwiam,sama mam bekę,ale co prawda posmieje się do jutra a będę czekała na kolejną jego walkę bo przynajmniej na konferencji będzie śmiesznie.
Lubię dymy i freaki
Takie życie wybrał i co zrobisz.
Widocznie żona akceptuje klauna.
1
@Dari0G Poniekąd masz rację,ale na tym polega życia freaka.
Ferrari król a na drugi dzień farmazeusz i tak się to kręci.
Aby był hajs muszą być dymy i śmiechy tak to działa.
Najman ma jedną wadę to,że był sportowcem i dlatego mają z niego bekę.
Jak byłby tylko znany z Big Brothera to nikt by z niego takiej beki nie kręcił
0
@Medium Mam oceniać dziewczynę przez pryzmat małoletnich wybryków?
Kurcze zmieniła się ta dziewczyna i fizycznie i mentalnie.
Zazdrościć jej pieniędzy?
No Martunia ma piękną brykę co racja to racja.
1
@Dari0G Dzięki takiemu brakowi wstydu zarabia po 500 tysięcy za 16 sekund.
On ma w to wywalone i to widać,hajs się zgadza a ludzie poszczekaja i przestaną.
Nie no porównywanie zartow do prostytucji. Serio?
0
@Dari0G Nie mi tylko Marcie Linkiewicz albo Ewie Brodnickiej.
Zobaczyła bym rewanż tych wojowniczek.
0
@Encore Nie mój typ,zresztą ja nie lubię łysiny.
0
Ciekawe kiedy Sexmasterka odda pasy bo jak zakończyła karierę to muszą być nowe mistrzynie.
0
@Encore Nie mój typ i za bardzo wiekowy a ty?
Jak bijesz do Sarary to mi tylko chodziło o wygląd a nie umiejętności.
Myslałam,że to starszy gościu bo na takiego z twarzy wygląda a to młody chłopak.
0
@wosiek91 Mi o wygląd chodzi,Tomek jest super sportowcem.
9
Marcin zarobił krocie za 16 sekund.
Pośmieją się do południa a wieczorkiem kontrakt na nową walkę.
Jest jaki jest,ale ma łep do interesów a przede wszystkim silna psyche bo ma wyrąbane co kto o nim sądzi.
Szybki hajsik.
0
@Medium Wyleczyłes tego haluksa?
0
@piasqnfcb Sarara staro wygląda jak na swój wiek.
Stosunkowo to dalej młody chłopak.
3
Ten Sarara młody chłopak 38 lat a na walce wyglądał na 50 lat.
0
@cules100pro Obrona i pomoc obsadzona,ale atak bardzo biednie i do tego Tebas ciągle problemy wymyśla.
Ja to bym tego szejka chętnie przygarneła skończyły się czasy gdzie,gdzie bez pieniędzy można wygrywać.
1
@xvcWinterSoldier Odejdzie i to każdy z nich bo są to zawodnicy z ogromnym potencjałem a nie żeby kisić się w LE jeżeli sytuacja klubu nie zmieni się w przeciągu 3 lat.
Z jednej strony lepiej sprzedać ich zagranicę niż mieli by po wygaśnięciu kontraktu do Madrytu pójść.
Bo takiego Pedriego czy Balde to chętnie by wzięli. Gaviego nienawidzą to wątpię.
0
@cules100pro No tak masz rację tylko problem jest w tym,że nie możemy zapewnić im odpowiednich kolegów na poziomie poprzez brak pieniędzy.
Kolejny sezon zapewne zakończy się na LE skoro mamy zarestrowanych 13 zawodników.
Mam wrażenie,że jedynym ratunkiem jest ktoś taki jak właściciel City ewentualnie Newcastle.
0
@Kgorecki2500 Głównie chodzi mi o sytuację finansową bo nawet Barca rejestrować nie może
1
@ChampionLW Jeżeli by to pozwoliło wyjść chociaż z pieniężnego kryzysu np zaproponowali by z 500 mln.
1
Ciekawe ile będzie ta Barcelona trwała w kryzysie jeszcze.
Zgodzilibyscie się sprzedać Pedriego,Gaviego i Balde City za 200/300 mln tak,aby sytuacja w klubie się poprawiła?
Pep wychował by sobie kolejnych dzieciaków.
3
@dAvi_2 Dobry zawodnik,ale jest za bardzo defensywny.
Trzeba było brać Moline rok temu a nie rękę w nocnik teraz.
0
@DonMatteo901 City to chyba chce obronić LM.
On i Diaz to chyba najmocniejsza obrona na świecie.
Niech piszą Obywatele swoją historię,można mówić,że to klub szejków,ale mało kto wie,że mają dłuższą historie niż Barcelona czy Real.
0
@mekston Wiem,że mają tylko dla mnie Rodrygo odstaje dużo od tej dwójki.
Mam nadzieję,że Kylianek będzie się denerwował jak zobaczy,że Erling będzie wygrywał w najlepszej lidze na świecie i z największym prestiżem.
Niech tylko skończy się jak w Paryżu bez zwycięstw a dla mnie mogą mieć nawet i pięknego Erlinga.
Chociaż on tam nie pójdzie bo chce być liderem a nie paziem Mbappe.
Zresztą Barca miała Suareza,Neya i Messiego a w Europie nic nie zwojowała.
Tak czy siak jak chodzi o cała drużynę to City ma największą moc.