2

@Bogan Właśnie mówię,że to Courtoisa zasługa.
Seryjnie? Seryjnie to była do 2018 a wtedy grali lepszy futbol i akurat nie odwracali losów meczu tak często bo zazwyczaj prowadzili.
Po serii to był LFC,Bayern czy Chelsea więc żadnej serii teraz nie było.

Barcelona seryjnie też wygrywała i gdyby nie Inter to była by seria 3.

3

@Kapitan hawk Tak szczerze to LM wygrali dużym szczęściem w postaci Courtoisa.
Gdyby nie on to PSG grało by dalej.

0

@arasz1819 Ciekawe będzie jak United wygra LE i zajmie stosunkowo wysokie miejsce w lidze.
Bardzo możliwe pod wodzą Holendra.

0

@Uukasz_93 Fotki czy Roma z chęcią go wezmą

0

@arasz1819 Za rok będzie za free i zmniejszy pensje z pewnością byle by tylko grać w LM

0

@Messibestplayerintheworld Wiem to,ale on idzie teraz do Sportingu aby za rok znowu przejść do Interu, City czy któregoś giganta.

3

Ronaldo w Sportingu tylko na rok a później znowu Topowy klub?
Chyba chodzi tylko o nabijanie goli w LM, zdziwię się jeżeli po roku zostanie u nich,bo myślę,iż CR chce zagrać jeszcze w jakimś gigancie.

Szkoda,że miłość zakończyła się z zawitaniem MU do LE.
Ronaldo mógłby zostać bohaterem MU zdobywając LE/wprowadzając ich do LM.
Zrobią to pod wodzą Erika T.Haga.

0

@VamosGirl Ale Ryan chciał grać w Bayernie a podobno ten chłopak,którego chce Barcelona ma ogromny talent.

0

@Vebrol Jakie środki?
Mi chodzi o to,że jest mało kontuzjowany i może grać przez kilka lat na najwyższym poziomie.

0

Lewy prowadzi się jak Nole,więc jestem pewna,że pogra co najmniej te 4 lata u nas.
Dalej Robert, prowadź po LM razem z Raphinia i resztą chłopaków.
Jeżeli dojdzie jeszcze Kounde,Azpi czy Silva to bardzo możliwa jest walka o LM.

3

Visca Robert.
Lecisz po złota gałe przy pomocy Pedriego,Messiego,Gaviego i reszty chłopaków.

0

@Sulimo To w takim razie angielska jest najbardziej pożądana,bo jest w niej najwięcej najlepszych drużyny a zarazem najbardziej medialna.
LFC,United,City,Chelsea,Arsenal to ogromne marki.
Tottenham to marka Atleti, Lester jest dużo lepsze od Valenci,Sociedad czy Betisu.
Hiszpania to z góry wiadoma wygrana Barcy/Realu i raz na ruski rok Atleti reszta się nie liczy.

Medialnie to Hiszpańska jest równa Włoskiej.
Inter,Milan,Juve też 3 potęgi, każda lepsza od Atleti.

1

@Sulimo Ale Bayern to jest taka marka jak Barca i Real.
Oni odeszli z Bayernu bo wygrali wszystko i chcieli spełniać się gdzie indziej.

4

Mamy Roberta w Barcelonie. Duma!
Mam nadzieję,że Lewy weźmie Fatiego pod swoje skrzydła i resztę młokosów.
Wygląd fizyczny i mental na niesamowitym poziomie! Tylko Busi,Alba i Pique niech się nie przeraża.
Vamos Lewy.

0

Jeżeli dojdzie jeszcze Kounde to spokojnie możemy walczyć o LM.
Tylko,żeby Stegen wrócił do formy.

0

LaMasia może zapisać sobie na konto kolejnego zawodnika.
Cucurella prawdopodobnie na dniach w City.

0

@Encore Żeby to był chociaż hiszpański Torres.
Najbliżej to mu chyba do Moraty.

1

@Emhyr Borek to jest sportowy "Pudelek"

1

@HighestInTheRoom Ciało ma fajne,ale co to ma do gry?
Obniżył znacznie loty.

0

@Viajero 17/18 to Messi miał najlepsze statystyki.

0

@taris Wydaje Ci się bo mają wyśmienitego bramkarza,który bronił wszystko.

0

@robsesh Raphinia to ich wypłatą podciera sobie pupę po dwójce.

0

@AmigoBlancos Rekordu strzeleckiego Leo Messiego i tak nie pobije.

2

@Fan2005 Dembele może się pośmiać prędzej z Ciebie niż ty z niego.
Easy money.

3

@TR3YWAY Jest milionerem,więc nie ma żadnego problemu.

0

@Dundersztyc To ty nie fan Realu,że piszesz my?

0

Liverpool grał młodymi,że taki łomot od UTD?
Czy efekt nowej miotły działa.

2

@Lionel_Messi10 Jak tak patrzę na jego jakość gry to wcale bym alsie nie zdziwiła.
Zero błyskotliwości/przebojowości piłkarskiej,brak kreacji, chłopowi zostały strzały i główki.
Jedynie w polu karnym jest przydatny bo podań,dryblingu czy mobilności to ciężko znaleźć

0

Co z tym CR zostaje w Manu, wraca do Realu czy transferuje się do PSG/Bayernu?

0

@marcin62 Słuchanie Nitro to dopiero męka. Jest asluchalny, chyba najgorszy rapero-youtuber w rapie.
Zepsuł swoją zwrotkę grubemu i odklejce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?