Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bogan Właśnie mówię,że to Courtoisa zasługa.
Seryjnie? Seryjnie to była do 2018 a wtedy grali lepszy futbol i akurat nie odwracali losów meczu tak często bo zazwyczaj prowadzili.
Po serii to był LFC,Bayern czy Chelsea więc żadnej serii teraz nie było.
Barcelona seryjnie też wygrywała i gdyby nie Inter to była by seria 3.
3
@Kapitan hawk Tak szczerze to LM wygrali dużym szczęściem w postaci Courtoisa.
Gdyby nie on to PSG grało by dalej.
0
@arasz1819 Ciekawe będzie jak United wygra LE i zajmie stosunkowo wysokie miejsce w lidze.
Bardzo możliwe pod wodzą Holendra.
0
@Uukasz_93 Fotki czy Roma z chęcią go wezmą
0
@arasz1819 Za rok będzie za free i zmniejszy pensje z pewnością byle by tylko grać w LM
0
@Messibestplayerintheworld Wiem to,ale on idzie teraz do Sportingu aby za rok znowu przejść do Interu, City czy któregoś giganta.
3
Ronaldo w Sportingu tylko na rok a później znowu Topowy klub?
Chyba chodzi tylko o nabijanie goli w LM, zdziwię się jeżeli po roku zostanie u nich,bo myślę,iż CR chce zagrać jeszcze w jakimś gigancie.
Szkoda,że miłość zakończyła się z zawitaniem MU do LE.
Ronaldo mógłby zostać bohaterem MU zdobywając LE/wprowadzając ich do LM.
Zrobią to pod wodzą Erika T.Haga.
0
@VamosGirl Ale Ryan chciał grać w Bayernie a podobno ten chłopak,którego chce Barcelona ma ogromny talent.
0
@Vebrol Jakie środki?
Mi chodzi o to,że jest mało kontuzjowany i może grać przez kilka lat na najwyższym poziomie.
0
Lewy prowadzi się jak Nole,więc jestem pewna,że pogra co najmniej te 4 lata u nas.
Dalej Robert, prowadź po LM razem z Raphinia i resztą chłopaków.
Jeżeli dojdzie jeszcze Kounde,Azpi czy Silva to bardzo możliwa jest walka o LM.
3
Visca Robert.
Lecisz po złota gałe przy pomocy Pedriego,Messiego,Gaviego i reszty chłopaków.
0
@Sulimo To w takim razie angielska jest najbardziej pożądana,bo jest w niej najwięcej najlepszych drużyny a zarazem najbardziej medialna.
LFC,United,City,Chelsea,Arsenal to ogromne marki.
Tottenham to marka Atleti, Lester jest dużo lepsze od Valenci,Sociedad czy Betisu.
Hiszpania to z góry wiadoma wygrana Barcy/Realu i raz na ruski rok Atleti reszta się nie liczy.
Medialnie to Hiszpańska jest równa Włoskiej.
Inter,Milan,Juve też 3 potęgi, każda lepsza od Atleti.
1
@Sulimo Ale Bayern to jest taka marka jak Barca i Real.
Oni odeszli z Bayernu bo wygrali wszystko i chcieli spełniać się gdzie indziej.
4
Mamy Roberta w Barcelonie. Duma!
Mam nadzieję,że Lewy weźmie Fatiego pod swoje skrzydła i resztę młokosów.
Wygląd fizyczny i mental na niesamowitym poziomie! Tylko Busi,Alba i Pique niech się nie przeraża.
Vamos Lewy.
0
Jeżeli dojdzie jeszcze Kounde to spokojnie możemy walczyć o LM.
Tylko,żeby Stegen wrócił do formy.
0
LaMasia może zapisać sobie na konto kolejnego zawodnika.
Cucurella prawdopodobnie na dniach w City.
0
@Encore Żeby to był chociaż hiszpański Torres.
Najbliżej to mu chyba do Moraty.
1
@Emhyr Borek to jest sportowy "Pudelek"
1
@HighestInTheRoom Ciało ma fajne,ale co to ma do gry?
Obniżył znacznie loty.
0
@Viajero 17/18 to Messi miał najlepsze statystyki.
0
@taris Wydaje Ci się bo mają wyśmienitego bramkarza,który bronił wszystko.
0
@robsesh Raphinia to ich wypłatą podciera sobie pupę po dwójce.
0
@AmigoBlancos Rekordu strzeleckiego Leo Messiego i tak nie pobije.
2
@Fan2005 Dembele może się pośmiać prędzej z Ciebie niż ty z niego.
Easy money.
3
@TR3YWAY Jest milionerem,więc nie ma żadnego problemu.
0
@Dundersztyc To ty nie fan Realu,że piszesz my?
0
Liverpool grał młodymi,że taki łomot od UTD?
Czy efekt nowej miotły działa.
2
@Lionel_Messi10 Jak tak patrzę na jego jakość gry to wcale bym alsie nie zdziwiła.
Zero błyskotliwości/przebojowości piłkarskiej,brak kreacji, chłopowi zostały strzały i główki.
Jedynie w polu karnym jest przydatny bo podań,dryblingu czy mobilności to ciężko znaleźć
0
Co z tym CR zostaje w Manu, wraca do Realu czy transferuje się do PSG/Bayernu?
0
@marcin62 Słuchanie Nitro to dopiero męka. Jest asluchalny, chyba najgorszy rapero-youtuber w rapie.
Zepsuł swoją zwrotkę grubemu i odklejce.