Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medium Niby ten Taco to taki artysta. Dużo ludzi tak mówi. Niestety nie słucham jego twórczości więc nie wiem...,ale wnioskuje po twojej wypowiedzi, że jest przehypowany.
0
@takisobiektos Allegri nie trenował ich od początku.
1
@Lionel_Messi10 Ja ich nie słucham, Kizo i Mata to jedynie jak w Esce leci.
Skolima to wogole.
0
@takisobiektos Pirlo miał zero doświadczenia z Allegrim to może być udany sezon dla Starej Damy.
0
@karci0 Przecież Kizo ma dużo milionów wyświetleń.
0
@Hubsao Aaa, no tak na YT z chłopakami to szans by nie miał.
0
Skolim podobno pobił rekord Maty i Kizo ( sam się tak wypowiadał ).
Jaki rekord?
Bo wątpię,że ma większe wyświetlenia od Kizo czy Maty.
Jak dla mnie ten Skolim to jakiegoś mega głosu nie ma do Disco Polo (podobno) nie potrzeba talentu.
Nieźle się wybił ja go kojarzę z Barw Szczęścia.
0
@kuz Allegri jest znakomitym trenerem był 2x w finale.
Haag może być strzałem w 10.
Wszystko możliwe,że te drużyny znowu będę topowe.
LFC długo było mizerne przyszedł Jurgen i są topem
1
@kryhaa Też tak myślę,ale Juventus może zaskoczyć tym bardziej,że Allegri jest Topem.
Nawet mi się wydaje,że Juve sięgnie po majstra.
2
@Medium Ja to widziałam jak świnia jedzie na tylnim siedzeniu.
Co to kogo obchodzi czy ktoś ma burdel w aucie...
Oczywiście z umiarem bo najgorsze są butelki wpadające pod pedał.
1
Juventus zdobywający LM w tym sezonie, MU w następnym.
Przecież Ronaldo był by wściekły.
Trzymam kciuki za Barce, ale śmiesznie by było.
7
Paul Pogba znowu za darmo w Juve, piękny transfer.
Nie dość,że Juve zarobiło na nim 100 melonów to jeszcze ma go z powrotem za darmo.
Paul w Juve znowu będzie topem tak samo jak Lukaku. Włoska im służy.
0
@KrwawiaceoczyVEB Nie ma już Barcelońskiej Hiszpanii i jest już mizeria.
Ale ale idzie Pedri,Gavi,Ferran i reszta ekipy.
1
@HavertzKai Samymi Brazolami się nie wygra.
0
@Objectivo Ronaldinho,Neymar, Hulk,Alves,Nazario,Rivaldo,Kaka i teraz Militao.
Pewnie więcej by się znalazło.
Ogólnie Brazylijczycy to imprezowicze tak się przyjęło.
1
@FC1899Barca leniwy Neymar w dodatku młodszy o 5 lat ma identyczne statystyki.
Aha ten Benzema,owszem ten sezon miał wybitny,ale jako calkosztalt to Suarez czy Lewy są po prostu lepsi.
1
@Objectivo Koledze chyba chodzi o to,że w Brazyli większość zawodników tak postępuje.
0
@Medium Tam to chyba w większości zawodnicy nie są z partnerkami z którymi mają dziecko.
Woda sodowa uderza do głowy, jestem piłkarzem mogę mieć każda i zmieniać co tydzień.
0
@TR3YWAY No tak bo ty wiesz jak Raphinia będzie się prezentował.
Owszem 70 mln to za dużo max 45-50 mln powinno być,ale skreślanie na początku zawodnika ,który nawet nie zdarzył założyć trykotu FCB jest absurdalne.
3
@hayek No ale od 2014 to on w większości na napastniku grał.
0
@Firestone No tak,ale to samo można powiedzieć o Ronaldo Nazario, który ma miano najlepszego w historii ŚN.
1
@BartqRKO Wszystko możliwe, był kiedyś Vettel ale coś się zacięło. (Myślałam,że to on pobije rekordy bo też stosunkowo młodo dużo wygrywał ).
10
Barcelona znowu może mieć złotą generację. Jest już Pedri,Gavi,którzy grają w repce +doszedł Torre który jest "podobno" ogromnym talentem.
La Masia ma kilka pereł na miarę Gaviego czy Araujo ( o ile można go nazwać wychowankiem ).
Jest bardzo utalentowany Yamal, drugi "Araujo" lewonożny i kilka innych perełek.
Barcelona niebawem może znów być najlepsza na świecie! :-)
1
Max ma 24 lata i 26 wygranych. Bardzo możliwe,że zbliży się w przyszłości do Hamiltona,jeżeli Red Bull będzie miał taką serię znakomitych sezonów jak Mercedes.
Luis w wieku Maxa miał 11 zwyciest więc wszystko możliwe.
0
@shahman Swego czasu Terry był jednym z najlepszych. Szkoda,że nigdy do nas nie zawitał.
1
@Lionel_Messi10 Należy i oby tak było! :-D
Vamos Argentyna!
1
@Marcelinho99 Niby z jakiego powodu?
Polsce też kibicuję,ale jednak Argentyna zaskarbiła we mnie sympatię od dzieciaka i tak zostało i zostanie.
1
@Lionel_Messi10 Super :D, ogólnie lubię bardzo ten kraj. Nawet z ich brązu na IO w siatkę miałam uciechę.
Mój ojciec wielbił Maradonę, ja bardzo lubiłam Batiego czy Crespo a później przybył ten kosmita z 10teczka.
Nawet jak Leo zakończy karierę to zawsze będę moja ulubiona reprezentacją.
Numer jeden na zawsze!
Prędzej czy później zdobędę mundial, miejmy jednak nadzieję,że z Leo Messim na czele bo to była by wisienka na torcie! :-D
1
@Rust_Cohle Już mam inny tatuaż, a jak ten Mundial nie siądzie to następny/kolejny.
Ewentualnie puchar CA 2021/MŚ z datą Maradony.
1
@PatrychoO Argentyna