10

Jak Argentyna wygra Mundial to wleci tatuaż pucharu na tle flagi Argentyńskiej.
Vamos Lionel.
Vamos De Paul.
Vamos Martinez.
Vamos Albicelestes!

1

@MesQueUnClub96 Najlepszy piłkarz znowu będzie grał w Barcy,oczywiście najlepszy po panu Leo.

0

@bartas97 Racja to tylko klub z Hiszpanii i tyle nic więcej.

0

@bartas97 Odezwał się mądry.
Powiedz to wszystkim którzy mówili,że finał Euro 2016 był Pucharem Afryki.
Chodziło mi tylko i wyłącznie o kolor skóry a głębiej to o to,iż Real kiedyś miał wielkich Hiszpanów a teraz sami z zagranicy w większości.

3

Gdyby Djoko grał na AO to miałby 22 i rekord był by jego. Dawaj Nole po kolejne.

1

Nole mistrzu!!!

0

@MesQueUnClub96 Może z 30 przesadziłam,ale na moje Nole przez 3/4 lata może być najlepszym.
Pobije rekordy to moje zdanie.

0

@Baros1990 Chodzi mi o talent Rogera i mentalność Nadala.

0

@ranger3120 3 w tamtym roku zdobył.

1

Jeżeli Nole zdrowie będzie dopisywać a póki co kontuzje go omijają to może zakręcić się przy 30 szlemach.
On ma wszystko z Federera i Nadala plus znakomite zdrowie.
Vamos Nole!

Chodzi mi o połączenie talentu i mentalu.

0

@Baros1990 Niezły mi meldoniarz co ma 20 Szlemów a z pewnością zbliży się do 30 przy swojej odporności i braku kontuzji

1

@Nano22 Jak Argentyna wygra Mundial to wytatuuje sobie PŚ na tle flagi Argentyńskiej.

2

Tyburski czasem jest wkurzający szczególnie jak jeździ po galach i chce sobie wykrzyczeć walkę.
Gdzie jemu do Parkę. Dostał wpierd*l od Araba.
Być może z Szelim miał by szansę ale do Normana XD.

2

Bagieta to pozytywny chłopak. Internet dał już mu miano "nowego odkrycia".
Spoko ziomek, jego niepelnosprawnosc nie jest żadną przeszkodą.

0

@Kz1234 Gościu jest pozytywna personą a jego niepelnosprawnosc nie jest przeszkodą do robienia kariery jako strimer/influencer

0

@MESSIah16 W ostatnich latach to prócz Halep i Świątek nikt nie wygrał przynajmniej 2 razy WS.
Świątek wygra kilka może kilkanaście razy bo widać,że ma talent i chłodna głowę.

Halep miała pecha w finałach bo bodajże chyba z 4/5 nie wygrała.

0

Rybakina z dalekiego miejsca wygrywa Wimbledon ciekawe czy ta zawodniczą na stałe zagości w czołówce Top 10 i wygra więcej Szlemów czy pójdzie droga Ostapenko.

2

@MESSIah16 Jak była Serena to kosiła wszystko.
Wcześniej przy Henin,Sharapovej czy Clijsters też tyle zawodniczek nie wygrywało bo rozkładały triumfy pomiędzy sobą.

1

@Fenyx Kyrgios i tak będzie miał łatwiej bo ma kilka dni więcej odpoczynku a Nole musi zasuwać.
Vamos Djokovic!

1

@barcelonaLM Ale ona gra dla Kazachstanu od 2018,więc wtedy o wojnie nawet nie było mowy.

Skoro reprezentuje od 2018 to jak najbardziej słusznie uczestniczy w tej imprezie.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Djokovic też jest najlepszy xd. Gdyby grał na AO to by wygrał.

0

@hayek Chodzi mi o to,że przystojny chłopak a z włoskami na pewno lepiej by mu było

1

Ale Nadal ma placek z tył głowy. Już ma dużą łysinę. Kasy ma w brud twarzyczka ładna to mógłby sobie zrobić nowe włoski.

1

Ciekawe czy Nadal te tiki ma podczas meczu czy również w życiu codziennym.
Przecież on co 5 sekund poprawia wszystko po kolei.
Albo to jego taki przesąd.

0

@Shadow23FCB Jak Nole przebije jego szlemy? A przebije bo jest dużo bardziej wytrzymały i odporny na kontuzje.
To Nole będzie królem.

0

@Encore On to ma co chwilę kontuzje,Nole to przy nim tytan.

0

To miał operację stopy i znowu kontuzja?

1

@MesQueUnClub96 Moim zdaniem Djoko wykręci jeszcze kilka wielkich Szlemów. Może grać z powodzeniem do 38 lat albo i dłużej na najlepszym poziomie.

Nole mówił,że jego motywacja jest mieć najwięcej WS i chce bić rekordy.

Mysle,że ostatecznie to Nole będzie miał wszystkie rekordy. (Zwycięstwa,WS ).

2

Dlaczego PSG nie kupi klasowego pomocnika,oprócz Marco to reszta mogła by pracować w tartaku.

6

Zamiast iść na studia i chwalić się maturami wystarczy zostać influencerem jak Kociołek czy ta słynna Lasuczita,pokręcić trochę pupka i zgarnąć za walkę niecały melon.
Takie to mają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?