Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Jak Argentyna wygra Mundial to wleci tatuaż pucharu na tle flagi Argentyńskiej.
Vamos Lionel.
Vamos De Paul.
Vamos Martinez.
Vamos Albicelestes!
1
@MesQueUnClub96 Najlepszy piłkarz znowu będzie grał w Barcy,oczywiście najlepszy po panu Leo.
0
@bartas97 Racja to tylko klub z Hiszpanii i tyle nic więcej.
0
@bartas97 Odezwał się mądry.
Powiedz to wszystkim którzy mówili,że finał Euro 2016 był Pucharem Afryki.
Chodziło mi tylko i wyłącznie o kolor skóry a głębiej to o to,iż Real kiedyś miał wielkich Hiszpanów a teraz sami z zagranicy w większości.
3
Gdyby Djoko grał na AO to miałby 22 i rekord był by jego. Dawaj Nole po kolejne.
1
Nole mistrzu!!!
0
@MesQueUnClub96 Może z 30 przesadziłam,ale na moje Nole przez 3/4 lata może być najlepszym.
Pobije rekordy to moje zdanie.
0
@Baros1990 Chodzi mi o talent Rogera i mentalność Nadala.
0
@ranger3120 3 w tamtym roku zdobył.
1
Jeżeli Nole zdrowie będzie dopisywać a póki co kontuzje go omijają to może zakręcić się przy 30 szlemach.
On ma wszystko z Federera i Nadala plus znakomite zdrowie.
Vamos Nole!
Chodzi mi o połączenie talentu i mentalu.
0
@Baros1990 Niezły mi meldoniarz co ma 20 Szlemów a z pewnością zbliży się do 30 przy swojej odporności i braku kontuzji
1
@Nano22 Jak Argentyna wygra Mundial to wytatuuje sobie PŚ na tle flagi Argentyńskiej.
2
Tyburski czasem jest wkurzający szczególnie jak jeździ po galach i chce sobie wykrzyczeć walkę.
Gdzie jemu do Parkę. Dostał wpierd*l od Araba.
Być może z Szelim miał by szansę ale do Normana XD.
2
Bagieta to pozytywny chłopak. Internet dał już mu miano "nowego odkrycia".
Spoko ziomek, jego niepelnosprawnosc nie jest żadną przeszkodą.
0
@Kz1234 Gościu jest pozytywna personą a jego niepelnosprawnosc nie jest przeszkodą do robienia kariery jako strimer/influencer
0
@MESSIah16 W ostatnich latach to prócz Halep i Świątek nikt nie wygrał przynajmniej 2 razy WS.
Świątek wygra kilka może kilkanaście razy bo widać,że ma talent i chłodna głowę.
Halep miała pecha w finałach bo bodajże chyba z 4/5 nie wygrała.
0
Rybakina z dalekiego miejsca wygrywa Wimbledon ciekawe czy ta zawodniczą na stałe zagości w czołówce Top 10 i wygra więcej Szlemów czy pójdzie droga Ostapenko.
2
@MESSIah16 Jak była Serena to kosiła wszystko.
Wcześniej przy Henin,Sharapovej czy Clijsters też tyle zawodniczek nie wygrywało bo rozkładały triumfy pomiędzy sobą.
1
@Fenyx Kyrgios i tak będzie miał łatwiej bo ma kilka dni więcej odpoczynku a Nole musi zasuwać.
Vamos Djokovic!
1
@barcelonaLM Ale ona gra dla Kazachstanu od 2018,więc wtedy o wojnie nawet nie było mowy.
Skoro reprezentuje od 2018 to jak najbardziej słusznie uczestniczy w tej imprezie.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Djokovic też jest najlepszy xd. Gdyby grał na AO to by wygrał.
0
@hayek Chodzi mi o to,że przystojny chłopak a z włoskami na pewno lepiej by mu było
1
Ale Nadal ma placek z tył głowy. Już ma dużą łysinę. Kasy ma w brud twarzyczka ładna to mógłby sobie zrobić nowe włoski.
1
Ciekawe czy Nadal te tiki ma podczas meczu czy również w życiu codziennym.
Przecież on co 5 sekund poprawia wszystko po kolei.
Albo to jego taki przesąd.
0
@Shadow23FCB Jak Nole przebije jego szlemy? A przebije bo jest dużo bardziej wytrzymały i odporny na kontuzje.
To Nole będzie królem.
0
@Encore On to ma co chwilę kontuzje,Nole to przy nim tytan.
0
To miał operację stopy i znowu kontuzja?
1
@MesQueUnClub96 Moim zdaniem Djoko wykręci jeszcze kilka wielkich Szlemów. Może grać z powodzeniem do 38 lat albo i dłużej na najlepszym poziomie.
Nole mówił,że jego motywacja jest mieć najwięcej WS i chce bić rekordy.
Mysle,że ostatecznie to Nole będzie miał wszystkie rekordy. (Zwycięstwa,WS ).
2
Dlaczego PSG nie kupi klasowego pomocnika,oprócz Marco to reszta mogła by pracować w tartaku.
6
Zamiast iść na studia i chwalić się maturami wystarczy zostać influencerem jak Kociołek czy ta słynna Lasuczita,pokręcić trochę pupka i zgarnąć za walkę niecały melon.
Takie to mają.