0

@Uukasz_93 Nasza nauczycielka od matematyki zawsze nam powtarzała, że kierunki humanistyczne często kończą się pracą w sklepie.
Nawet jej syn był takim przykładem.

2

@Uukasz_93 Mój mąż przy elektryce w Monachium zarabiał koło 26 na miesiąc albo i lepiej, gdyż przywoził po 22.
Jest po zawodówce i ma własną działalność.

Mam ciotkę od Angielskiego,która miała ucznia co strzelił 2 razy kibla. Spotkała go kiedyś i okazało się,że zarabia więcej niż nauczyciele 2,5 raza siedząc w Polsce i mając wykształcenie gimnazjalne.

Fajnie jest mieć studia,ale są tacy ludzie nawet bez szkoły,którzy więcej zarabiają od (wielkich uczonych ).

0

@VegetaPolska Nie powinni go wyrzucać z kadry za to,że gra w Rosji.
Dobrze niech zarabia jak najwięcej i tak ta reprezentacja nie ma szans na dobry wynik, więc Grzesiu nic nie traci.

Chcecie,żeby ich wyrzucić z kadry a później płacz bo Polska odpada w grupie.

0

Dlaczego w LL jest takie poruszenie? We Włoskiej co chwilę zawodnicy odchodzą do największych rywali ( ostatnio Calhanoglu ), nikt z tego nie robi afery.
Ibra,Ronaldo i masa innych reprezentowała Inter,Milan czy nawet Juventus.

1

CR kocha wyzwania, więc dlaczego odchodzi z United. Przecież piłkarzy mają znakomitych. Głównym problemem był trener który nie posiadał autorytetu.

2

Mendesa chce,aby Perez był zazdrosny i kupił Ronaldo oraz uczynił go swoją największą gwiazdą!
Florek nie jest głupi i emerytów nie bierze. To nie ten Ronaldo co 5 lat temu. Zresztą Benzema zjada obecnie CRa

1

Ronaldo chyba tylko marketingowo i dla kasy.
Barca nieźle finansowo upadła

0

@Arnold1234 Real wpłaca klauzulę za Messiego.
Ronaldo uciszajacy Santiago a Messi Camp Nou.

0

Nie ma szans na Ronaldo w Barcelonie.
Laporta nie odwalają...

0

@Batys Wiesz on by nie był najlepszy,ale dopisywali by to jemu.
( Dzięki CR Barca się odrodziła ) chodzi mi o to,że spijał by śmietankę.

1

@macio_944 To na pewno niemożliwe.
Nawet jeżeli CR by chciał to po co Lapciowi 37 latek.
Chyba,że chce utrzeć nosa LM

0

@Batys No jakby grał do 42 to wszystko możliwe.
Jeszcze jakby zdobył LM z Barca.
Tytuł był by przypisywany jemu.

0

CR ma jednak łeb.
Nawet jakby przeszedł do Barcy to i tak byłby legenda Realu a jaja będę jak zostanie legenda Barcy.

Najpierw Giorgina (Argentyna), teraz Barcelona- ma łep a na koniec syn Giorginy zostaje najlepsze piłkarzem argentyńskim ( czyli w historii).

0

Ronaldo kiedyś mówił,że mógłby zagrać w Barcy.
To co Leo Messi do Realu i mamy trzęsienie ziemi.
Skoro zawodnicy kochają oba kluby to miłujmy Barce i Real.
( Oczywiście z dystansem).

1

@VegetaPolska Tylko wiesz,że Ronaldo chciałby być Top1.
Moim zdaniem dla Benzemy to ujma bo on jest teraz królem. Popatrz jak gra Benzema (drybling, błyskotliwość,podania) a jak Ronaldo przy nim wygląda.

Chciałbyś,aby Real grał pod niego? Wiemy,że prawda jest taka, że (drużyna gra pod niego) a nie rozklada siły.
Zresztą to już nie Ronaldo z tamtych lat.

Moim zdaniem Real nie powinien łasić się na niego bo teraz wygląda bardzo dobrze. Benzema jest kotem i nie potrzebuje być paziem.

0

@VegetaPolska Ale ja go nie obwiniam o wyniki. Tylko wiesz jak zespół wygląda z nim w składzie ( gra się pod niego). Wcześniej w tych zespołach siły rozkładały się na więcej osób.

Chyba Karim Benzema już to udowodnił,że bez niego jest dużo lepszym zawodnikiem.

Chodzi mi o to,że gra się pod niego i zespół na tym traci bo siły nie rozkładają się na innych.

Zreszta Ronaldo przy Benzenie czy Messim wygląda jak emeryt (drybling,poruszanie).
Owszen w polu karnym dalej bardzo dobry.

0

@VegetaPolska Chciałbyś go?
Moim zdaniem Real by stracił.
Pod niego gra,nie wychodzi dobrze drużynie patrz UTD i Juve.

Zresztą Benzema jest od niego obecnie dużo lepszy,chyba szkoda,aby Karim z taką formą był paziem "króla".

0

@mekston Bayern chyba nie jest taki głupi,aby brać starego Ronaldo widząc jaki regres zaliczały poprzednie drużyny ( granie pod niego).

1

Pewnie jakby Barca dobrze sypnęła kasa to CR przeszedł by do Barcy.
Ale oby nie! Jeszcze kibice Barcy wielbili by go bardziej od LIO.

0

@adi7adi8 Bayern jest taki głupi,aby brać Ronaldo?
Przecież cała drużyna straci.

8

Jeżeli Cris odejdzie z MU to zostanie taka rysa na jego karierze.
Juventus po jego przyjściu zalicza zjazd CR odchodzi.
MU po znakomitym poprzednim sezonie zalicza zjazd po przyjściu CR, Cris odchodzi.
Gdzie ten wielki mental?! Jasne,że ma wielki mental,ale przynajmniej LIO już nie można zabierać "wielkiego mentalu".
Oboje mają wielki mental.

Moim zdaniem drużyny,które kontraktują Crisa przez ostatnie lata to tracą na wynikach,gdyż grają pod jego statystyki. (Ma dobre statystyki), ale cała drużyna traci bo wcześniej rozkładało się to na kilka osób.

Jeżeli Bayern czy Real zakontraktuje Crisa to stracą na wynikach.
Wystarczy popatrzyć jak Karim Benzema rozkwitł pod jego nieobecność.

1

Iga na trawie musi jeszcze potrenować,ale na Twardej (US i AO),uważam że będzie faworytką.

4

Anisimova jak w transie.

0

@Xpert77 Mick przynajmniej po tacie, a Latifi?

0

@Kos111 Molina---- przyszły Top na PO.

0

@Cvzx No właśnie,ale nie regularny a Williams samym serwisem potrafiła zabijać mecz i miała jeszcze mocniejszy.

2

@adi7adi8 Myślę, że Halep (niestety) szybko wygra z Magdą.

3

Amanda 3:1!
Amanda jak ma swój czas to na korcie wygląda fenomenalnie,ale później nadchodzą błędy i głupio przegrane "wygrane" punkty.
Powiem tyle te dziewczyny obok Igi są przyszłością.

1

@adi7adi8 Szkoda jej,ale myślę iż będzie jeszcze w top e bo jest młodziutka i ambitna.

1

@AllBundy Co ciekawe nie ma zabójczego serwisu jak Williams.
Serena dużo zyskiwała na serwisie a Coco pomimo duże masy mięśniowej jak na tenisistke jest gibka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?