0

@daniel32778 Dziewczyna 18 lat więc jest to raczej pewne. Amanda również ma ogromne szanse. Są bardzo utalentowane.

Ciekawe co dzieje się z Kenin. Wygrała US i była w finale Garossa a później... Chyba kontuzja skoro nie słychać o Sofi.

0

@hayek No spoko,też się już nie czepiam.

0

@Luciano99 Ty jeszcze nie na zbiorach? Dzisiaj sobota, więc powinno być całkiem ciekawie.

1

@adi7adi8 Ma mocną psychikę z 3:0 potrafiła nawet wyprzedzić. Na własne życzenie,ale Coco też masa błędów.
Moim zdaniem wygra ta na którą padnie lepsza gra w danym momencie.

1

@hayek Musisz się czepiać? Telefon mi zmienia słówka. Widocznie zginęła mi literka/ki i takie słowo mi utworzyło.

1

Ale dziewczyny (Anisimova i Gouff) grają chimerycznie. Znakomita gra a za chwilę masa błędów. Amanda miała 4:1 w tie breaku i własny serwis a przegrała do 4.

0

@Sysia11 oczywiście z dystansem

1

@martin3131 homofobiczny klub heh :-)

0

Myślicie,że Iga ma szansę wygrać Wimbledon?
Jak idzie jej na tle Jabeur,Sakkari i reszty topki?

1

@Salchent Papcio też zrobił potęgę i gdyby trochę szczęścia jakie miał Real to Barca miała by LM od 09-11 rok w rok.
Teraz też robi ogromny skok finansowy. Miejmy nadzieję,że sportowy też.

Barcelona to najwieksza instytucja sportowa ( piłka,szczypior i reszta).
Nikt nie ma tylu sekcji z takimi osiągnięciami jak FCB.

0

Jak Iga gra na trawie? Pytam bo niestety nie mg oglądać?
Dobrze jej idzie na tej nawierzchni?

0

@Sysia11 My już mamy Gaviego,Pedriego i Torre to z Nico jest problem

0

@KrychaFCB No tak czyli ktoś z Cama,Touch,Valverde będzie na ławce plus CMK. Już widzę jak któryś z młodych będzie siedział na ławce w takim razie szybko, odejdą. Podobno na Wiertza też polują.
Żaden z młodych nie będzie chciał być zmiennikiem

0

Dlaczego Luisito idzie do River Plate?
Przecież spokojnie mógłby pograć jeszcze w Europie np. w Napoli/Sevilli czy Ajaxie pewnie wzięli by go z chęcią.
Nawet najlepsze kluby mogły by wziąć go jako Jokera.

2

Djoko bardzo dużo błędów popełnia.
Ale oby dalej tym lepiej.
Dajesz Nole.

0

@Barca_Big_Moment Turniej rządzi się swoimi prawami Nole mógłby spokojnie wygrać z Nadalem tym bardziej,że Rusek zesrał się metr przed kiblem.
AO i Wimbledon to ulubione turnieje Novaka.

Co do Murray to Djoko ma więcej Wimbledonie niż on WS.

2

Tu się nie lubi Hubiego? Czy te wszystkie słowa krytyki to dla zagrania na nerwach MesQ.

0

@Encore Przecież na mączce Nadal jest królem, pewnie jak Novak grałby w AO to by wygrał bo to jego ulubiony turniej po Wimbledonie.
Novak na trawie jest dużo lepszy od Rafy.
Może nie gra jakoś wybitnie,ale jest pragmatyczny do bólu.

0

Nole dawaj tak jak w tamtym sezonie 3 turnieje wygrane. Niech wróci forma z poprzedniego roku.
Po Federeru, król tej nawierzchni.

0

@Barca_Big_Moment Dojdzie do tego finału? Z tego co kojarzę to Wimbledon idzie dużo lepiej Novakovi.

0

@VegetaPolska czemu filtra nie użyłeś? By cię tak nie spaliło

0

@Encore Wimbledon to nie Garros

0

@michal26 Linette jest chyba pod 30 już.

0

Hubi słabiej? Czy Fokina taki doskonały.
Ten Hiszpan to nie byle ogórek.

0

@JimMorrisonFCB Djokovic to na 80% zapewne wygra ten Wimbledon.

0

Miał być taki piękny dzień.
Byłam z dzieckiem i rodzicami w kościele, gdy wróciliśmy ciotka dzwoniła,że dziadek się powiesił... Do bani.

1

@Mroziu Smiechłam xd

1

@Comentateiro Głowie chodzi mi o to,że dzieci w wieku 10 lat miały by już fantazje seksualne.
Druga sprawa- zapewne częściej dochodziło by do gwałtów.
Zresztą kto chce to chodzi bez w lecie,ale żeby bez koszulki jak facet to nigdy.

4

@Comentateiro Ja bym nie chodziła bez stanika, mam ogładę.
Zresztą jak to będzie wpływać na psychikę dzieci...

2

Molina to będzie topowy PO, Barcelona powinna się nim zainteresować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?