Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@daniel32778 Dziewczyna 18 lat więc jest to raczej pewne. Amanda również ma ogromne szanse. Są bardzo utalentowane.
Ciekawe co dzieje się z Kenin. Wygrała US i była w finale Garossa a później... Chyba kontuzja skoro nie słychać o Sofi.
0
@hayek No spoko,też się już nie czepiam.
0
@Luciano99 Ty jeszcze nie na zbiorach? Dzisiaj sobota, więc powinno być całkiem ciekawie.
1
@adi7adi8 Ma mocną psychikę z 3:0 potrafiła nawet wyprzedzić. Na własne życzenie,ale Coco też masa błędów.
Moim zdaniem wygra ta na którą padnie lepsza gra w danym momencie.
1
@hayek Musisz się czepiać? Telefon mi zmienia słówka. Widocznie zginęła mi literka/ki i takie słowo mi utworzyło.
1
Ale dziewczyny (Anisimova i Gouff) grają chimerycznie. Znakomita gra a za chwilę masa błędów. Amanda miała 4:1 w tie breaku i własny serwis a przegrała do 4.
0
@Sysia11 oczywiście z dystansem
1
@martin3131 homofobiczny klub heh :-)
0
Myślicie,że Iga ma szansę wygrać Wimbledon?
Jak idzie jej na tle Jabeur,Sakkari i reszty topki?
1
@Salchent Papcio też zrobił potęgę i gdyby trochę szczęścia jakie miał Real to Barca miała by LM od 09-11 rok w rok.
Teraz też robi ogromny skok finansowy. Miejmy nadzieję,że sportowy też.
Barcelona to najwieksza instytucja sportowa ( piłka,szczypior i reszta).
Nikt nie ma tylu sekcji z takimi osiągnięciami jak FCB.
0
Jak Iga gra na trawie? Pytam bo niestety nie mg oglądać?
Dobrze jej idzie na tej nawierzchni?
0
@Sysia11 My już mamy Gaviego,Pedriego i Torre to z Nico jest problem
0
@KrychaFCB No tak czyli ktoś z Cama,Touch,Valverde będzie na ławce plus CMK. Już widzę jak któryś z młodych będzie siedział na ławce w takim razie szybko, odejdą. Podobno na Wiertza też polują.
Żaden z młodych nie będzie chciał być zmiennikiem
0
Dlaczego Luisito idzie do River Plate?
Przecież spokojnie mógłby pograć jeszcze w Europie np. w Napoli/Sevilli czy Ajaxie pewnie wzięli by go z chęcią.
Nawet najlepsze kluby mogły by wziąć go jako Jokera.
2
Djoko bardzo dużo błędów popełnia.
Ale oby dalej tym lepiej.
Dajesz Nole.
0
@Barca_Big_Moment Turniej rządzi się swoimi prawami Nole mógłby spokojnie wygrać z Nadalem tym bardziej,że Rusek zesrał się metr przed kiblem.
AO i Wimbledon to ulubione turnieje Novaka.
Co do Murray to Djoko ma więcej Wimbledonie niż on WS.
2
Tu się nie lubi Hubiego? Czy te wszystkie słowa krytyki to dla zagrania na nerwach MesQ.
0
@Encore Przecież na mączce Nadal jest królem, pewnie jak Novak grałby w AO to by wygrał bo to jego ulubiony turniej po Wimbledonie.
Novak na trawie jest dużo lepszy od Rafy.
Może nie gra jakoś wybitnie,ale jest pragmatyczny do bólu.
0
Nole dawaj tak jak w tamtym sezonie 3 turnieje wygrane. Niech wróci forma z poprzedniego roku.
Po Federeru, król tej nawierzchni.
0
@Barca_Big_Moment Dojdzie do tego finału? Z tego co kojarzę to Wimbledon idzie dużo lepiej Novakovi.
0
@VegetaPolska czemu filtra nie użyłeś? By cię tak nie spaliło
0
@Encore Wimbledon to nie Garros
0
@michal26 Linette jest chyba pod 30 już.
0
Hubi słabiej? Czy Fokina taki doskonały.
Ten Hiszpan to nie byle ogórek.
0
@JimMorrisonFCB Djokovic to na 80% zapewne wygra ten Wimbledon.
0
Miał być taki piękny dzień.
Byłam z dzieckiem i rodzicami w kościele, gdy wróciliśmy ciotka dzwoniła,że dziadek się powiesił... Do bani.
1
@Mroziu Smiechłam xd
1
@Comentateiro Głowie chodzi mi o to,że dzieci w wieku 10 lat miały by już fantazje seksualne.
Druga sprawa- zapewne częściej dochodziło by do gwałtów.
Zresztą kto chce to chodzi bez w lecie,ale żeby bez koszulki jak facet to nigdy.
4
@Comentateiro Ja bym nie chodziła bez stanika, mam ogładę.
Zresztą jak to będzie wpływać na psychikę dzieci...
2
Molina to będzie topowy PO, Barcelona powinna się nim zainteresować.