0

@MesQueUnClub96 Co by nie mówić,Lewy jest w lepszej formie niż 34 Ronaldo.

0

@AmigoBlancos Co doszli daleko? Nie
Hiszpania wręcz upokorzona. Przynajmniej szambo go ominęło z nim czy bez niego to samo by było.
Ma pecha i tyle.
Zresztą i tak by grał ogony bo Azpi jest w lepszej formie.

0

@AmigoBlancos Nogi co z tego,że nie pojechał z nim czy bez niego i tak by nic nie zdziałali,bo byli słabi.
Nic nie stracił

0

@BorzyKrzys No nie taka ciekawostka, ale np Niemcy czy Włosi mają bardzo dobre kluby. Chociaż co do Francji się nie zgadzam bo ma dobre kluby PSG,Lyon,Marsylia to nie cieniasy.
To,że tylko Marsylia ma LM to nie znaczy, iż cieniasy bo PSG co roku jest w gronie faworytów.
Głównie chodzi mi o to,że Hiszpania ma kluby znakomite a do 08 reprezentacja to cienizna.

0

@BorzyKrzys Chodzi mi o to,że jako reprezentacja nie mieli dawniej osiągnięć a i tak powstały wielkie kluby jak Real i Barca.

0

@P33ck wiadome chodzi mi o to,że wszystko możliwe jest.

1

@Comentateiro Wiem własnie,że grał dla Barcy, podejrzewam,że gdyby nie kontuzja to pewnie by zawitał na dłużej i sukcesy LM by spokojnie były skoro z takim Napoli osiągnął szczyty, których dodzisiaj nikt nie powtórzył.
Dla mnie obok Leo najlepszy. Ci Argentyńczycy mają to coś co nie ma nikt inny. Talent,magia i wszystko co najlepsze... Dla mnie 2 kosmitów nie z tej planety.

1

@FC1899Barca Najbardziej to ta główka kojarzy mi się z tym finałem.
Fajnie,że wtedy Włosi wygrali bo Buffonowi się należało za całą karierę

0

@P33ck PSG i City za 10 lat mogą mieć po 5. Stoch ma 3 ZO, Małysz zero kto by pomyslał.

1

@Rewolucja123 Możliwe,że z Pedrim,Gavim i Torre w 10 zdobędzie 5 czyli swoją połowę. Wszystko możliwe.

1

@Comentateiro Dla mnie obok Maradony najlepszy na świecie.

Można mówić,że Diego grał w innych czasach,ale miał gorszy sprzęt,dietę i wszystko. Gdyby wybrał Real/Milan pewnie miał by z 5 LM i tak to co zrobił z Napoli to kosmos.
Dla mnie oba D10S.

1

Hiszpania do 08 miała tylko jeden puchar Europy. Ale to była dziadownia w porównaniu z Brazylia,Argentyna,Niemcami czy Włochami.
Hiszpania była takim bogatym krajem,że Real i Barca byli dawniej tacy dobrzy ( bo piłka reprezentacyjna słaba z tamtych lat w porównaniu do innych Topowych reprezentacji ( Trofea ).
Teraz kraj coraz biedniejszy ciekawe jak będzie z klubami.

0

Real zdobył 1/3 swoich LM w ciagu 8 lat. Łał
Taki Milan jak by się odrodził i znów był potęga to też w krótkim czasie może nasiekac kilka.

0

@DonAndrzejos Asensio,to przeciętny zawodnik, rezerwa nic więcej.
Mam nadzieję,że w repce Hiszpanii nie będzie grał w podstawie bo są od niego dużo lepsi.

1

@TR3YWAY Wystarczyła by również jedna bomba Denisa i było by po Diego.
Jak to mawia Szeli : " bomba na banie,kończymy balet".

0

@DonMatteo901 w K1 przecież jak by go Załecki pierdziel a to by mu głową odpadła.

1

Hubi ma potencjał na wygrywanie Wielkich Szlemów. Dalej jest stosunkowo młody ( ma 25 lat ).
To mogą być piękne lata w tenisie dla Polaków!

0

@gumaz Ciężko będzie Kubiszynowi bo tu chyba klękać nie będzie można

1

Za to uwielbiam Kyrgiosa :D

0

@VegetaPolska Tak samo jak w F1 żeby być mistrzem musisz się urodzić w dobrze sytuowanej rodzinie.
Koniec końców pieniądze zawsze będę najważniejsze i zawsze Ci co je mają będę w lepszej sytuacji/ będę lepsi tak już jest.

0

@VegetaPolska Wszystko rozumiem, jakoś zawodnika czy kibica PSG to nie przeszkadza. Xd wręcz są wniebowzięci.

0

@hayek Gdyby był mniej wybuchowy i bardziej opanowany to kariera mogła by być Topem.
Nie raz hot dogi zrobi czy inne fenomenalne zagranie

0

@Medium Co do kupowania zawodników ok, co do płacenia im niech biorą ile się da.

0

@takisobiektos Dla mnie niech wydają ile chcą, skoro mają kasę to proszę bardzo.
Mowa o kontraktach.

0

@BoreekxD Od Angielskiej koło. Od Lique1 jasne,że lepsza.

0

@PatrykBarca Moim zdaniem jak klub ma kasę to niech daje. H*j to Tebasa interesuje.

0

@Medium Ale,że co PSG ma hajs to podpisuje i kupuje. Ja tam problemu nie widzę.
Jak i dla mnie to lepiej,żeby Barce przeja ktoś sensowny a nie stare dziady socios

0

Dalej Kyrgios! Talent na kilka wielkich szlemów (miał,ma) nie raz co pogra to fenomen.

1

Ha Ha Tebas niech się nawet nie ośmiesza.
PSG ma hajs to kupuje, proste jak budowa cepa.
Jaki problem sprzedać klub. Boli go pupa,że LL jest mniej atrakcyjne a do PL nie ma żadnego podjazdu.

0

@Volk Juz lepiej zostac w tej Francji wtedy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?