Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję,ze Ci Hiszpanscy sedziowie zostana wykluczeni z najwazniejszych imprez.
Niech sedziuja sobie w LL ale na MŚ/Euro to jest duzo wieksze grono lepszych.
0
@Kondziubarca Niezly przegryw co ma na koncie MŚ
1
@AmigoBlancos Po co wywlekac to na forum nie lepiej pod tym samym tematem.
Chciales sie przypodobac LR chyba
0
@mekston Ten klimat nie bedzie bardziej sprzyjał Afryce i druzyna z Ameryki?
Anglia to co MŚ i Euro ma potencjał a konczy jak konczy nazwiska nie grają.
Obawiac sie mozna Francji na czele z Benzema i Mbappe.
0
@GeneralXavi Przeciez i tak to by nie zmieniło historii,ze LIO jest najlepszy. Tu gra 11 zawodników.
Moim zdaniem Argentyna jest duzo bardziej gotowa na MŚ niz Portugalia.
Racja ze Szwajcaria zagrali fajnie,ale Mundial to Mundial potrzeba dobrego trenera a na Mundialu niby "slabiutki" Urugwaj pokonał ME.
0
@Kondziubarca niekoniecznie, to gra cala druzyna a nie jeden zawodnik. Zreszta Messi ma 7 balonów a glownie tym kieruja sie niedzielni kibice.
0
Myślałam,ze Pique jest człowiekiem dla ktorego rodzina jest najwazniejsza.
Podobno Geri spotyka sie ze studentką. Szkoda tylko dzieci a ty Geri mógł bys sie uczyc od Sergio Ramosa czy Messiego.
2
@Janiama Ktos chyba wyliczył,ze przez pol roku mogla by sobie Iga lezec na plazy a i tak byla by dalej nr1.
5
@Comfortable_ Sedziuje tak znakomicie,ze zabrał Ukrainie szanse na Mundial
1
Sędziowie z Hiszpani powinni miec zakaz sedziowania meczów w UEFA i FIFA. Chyba najwieksi amatorzy spośród wszystkich.
Nie wiem po co biora takich amatorów.
Howard Webb to był gościu, Lahoz to mu do piet nie dorasta.
0
@mekston no to wygra,ciekawe co z US Open.
3
@Danny Gaucho tak,dokladnie.
0
Dlaczego Nadala tak nękają kontuzje? Djoko to chyba jego przeciwieństwo.
0
@bixmix Tak krolowie poszczególnych nawierzchni.
2
No to teraz Wimbledon.
Przypuszczam,ze Nole win.
2
Włosi z Niemcami 1:1,wcale nie są słabi. To Argentyna jest mocna.
0
@Transu96 Kopala Zusje na wazeniu,zachowanie jak Ferrari bardzo lekcewazace
0
@Survier ze co? Zadna moja idiolka poprostu wydawala sie miec wieksza klasę jak na spirtowca przystalo
0
Szkoda,ze HighLeague nie ma umowy z Polsatem bo by sie ogladalo bez zacinania a tak dzisiaj tyle co z waszych opisów.
0
Co ta Lil Masti odwalila wczoraj na wazeniu? Myslalam,ze jest ogarnieta i podejdzie sportowo a zachowała sie strasznie jak na nią.
0
Czemu taki hejt na Alana?
Przeciez Załeccy maja dużo wieksza wagę od Kwiecinskiego. To robi swoje...
0
Teraz Wimbledon Iga ma szanse?
W sensie czy jest taka znakomita na trawie.
0
Myslicie,ze Iga na lata moze byc dominatora? Potencjał na to ma a jest jeszcze bardzo mlodziutka i duzo moze sie nauczyć.
0
Na Eurosporcie dzisiaj mowia o Cruyffie a wczoraj o Iniescie.
Juz wiemy skad czerpia inspiracje.
Najpiekniejszy futbol Barcelony.
1
@michal26 Oby tak było.
0
@Cvzx Moze na miare Venus,Serana to była duzo bardziej umięśniona i miala wiecej siły.
0
@kibicsportu własnie tak mi cos mowiło ze w 2020 grała z nia w cwiercifale a poznien była Podoroska.
Jest jeszcze ta Gauff, ale mysle,iż Iga jezeli bedzie grała swoj tenis to wygra.
0
Jaki bilans ma Iga z Trevisan/Gauff?
Grały ze sobą?
0
@Cvzx Mental taki jak Barca? Moze ten w latach 2016-22 bo ogolnie to jedna z najbardziej utytulowanych druzyn.
Wiec mentak ma.
0
@barcelonaLM Troche dziwne,ze sie malowała i ubierała sukienki.
Zazwyczaj osoby chcace zmienic płeć np męska ubieraja sie jak facet.