0

@AmigoBlancos Zalozycielem Realu był Rubio katalonczyk z krwi i kosci.
Ale historia :D

0

@Hubsao Nie,ze mu nie zależy m,ale nie ma tam odpowiedniego trenera ktory ma plan na zespół.

5

Jak Messiemu na czyms zalezy to biega i presuje jak szalony.
On dalej jest goatem, dobrze jakby do Paryza przyszedł ogarniety trener bo takiego Messiego jak w reprezentacji to must oglądać.

Tam gdzie Leo jest szczesliwy i druzyna bardzo dobra gra na 100 % i wczoraj to pokazał.

0

@takisobiektos Czy Italia czy Francja/Anglia miały by trudny mecz z Argentyną. Wlosi to nadal jest Top.

4

Co zrobił Scaloni z ta reprezentacja to nie mam pytań! Top
Vamos Lionel Scaloni! Vamos Argentina!

0

@MesQueUnClub96 Dalej sa bardz dobrą reprezentacją. Najlepszą w Europie podobno.
Argentyna jest w mega gazie i sam komentator powiedział,ze kazda inna druzyna miala by problemy.
Wczoraj grali jak z nut.

23

Argentyna ktora miała dostawac w Europie pogrom sklepała jak chciała ME.
To Copa to chyba jednak nie żaden puchar "farmerów".
Pieknie Albicelestes wyjasniło hejterow z tym pucharem "tymbarku" w Ameryce Południowej.
Moim zdaniem Argentyna to jeden z głownych faworytów grają jak z nut.

Co do Leo dalej jest goatem! Musi miec dobra drużynę i czuć sie jak ryba w wodzie aby grac tak jak wczoraj.

Piekne jest to,ze po tylu latach niepowodzeń w finałach los oddaje to co sie nalezało Albicelestes.
Diego u gory pewnie jest zachwycony,szkoda,ze nie było mu dane dożyć tych sukcesów. (Teraz czuwa nad reprezentacją).

Nie tylko od czasow Leo. Od opowiadań taty o boskim Diego,po Batiego i Crespo.
Vamos Vamos Argentina!

0

@Medium Rooney tak samo wygkadal bo znowu wysłał i 2 raz chyba robił

0

@Medium wlasnie a Rafa nie robil kiedys przeszczepu włosów? Tak mi soe wydawało a jest lysiejacy.
Szkoda bo chlop przystojny a z bujna czupryna jeszcze lepiej

0

Moze i Serb jest chamem ale go lubię, teraz sie okaże,ze jestem hipokrytka bo Ronaldo za to glownie nie polubiłam.

0

@Momals11 Przystojniejszy ten po prawej

1

Rekordy rekordami,ale wieczne nie będę. Co chwile pojawia sie ktos nowy.
Zawsze myslałam,ze w skokach Nykannen bedzie wiecznym rekordzistą, tak samo mowilo się o Bubce w skoku o tyczce kto by pomyslał wtedy,ze bedzie taki "wspaniały" Duplantis to samo bedzie z Messim predzej czy pozniej pojawi sie pilkarz ktory bedzie lepszy bo tak juz ten swiat działa.

0

Kobiety im starsze tym gorsze, faceci im starsi tym lepsi. Tak to w tym tenisie jest.

0

@Roni/VEB No to zniszczony przez kontuzję,Nole praktycznie wogole nie ma kontuzji w przeciwienstwie do Rafy.

0

@Barca_Big_Moment Powatpiewam,gdyz Nadal jest bardzo zniszczony przez kontuzję a Serb jest wyrobnikiem jak Cristiano.

0

Nadal raczej wygra jest krolem mączki.
Nole musi polowac na AO,Wimbledon i US Open bo tam jest królem.
Rafa bedzie miał 2 przewagi wielkich szlemow. Jednak uważam,iz ostatecznie to Serb bedzie rekordzista bo jest lepszy w kazdym z pozostalych 3 turniejów i nie jest wogole kontuzjogenny.

0

@Medium Nie no Novak jednak lepszy we wszystkim prócz na maczce

2

Nadak taki stary i tyle kontuzji a dalej Top2

0

Wogole to dlaczego Nadal nie był stawiany w roli faworyta z Nole?
Przeciez to on jest krolem mączki. Djoko to król ziemi.

1

Nadal ma takie dziwne tiki.
Szczegolnie to porawianie majtek.

1

@Encore taa? Djoko to juz nie czy co? Raczej kazdy wybitny to definicja mentalu

0

Brawo dla Saszki,jednak Carlitos nie jest jeszcze nr 1 na swiecia tak jak Djoko uwazał.
Sprzyda sie mu takie spriwadzenie na ziemie.

0

@Medium Kto to kaczka?

0

@Kidd tak
Wiem,ze wyrienala rekord Henin a czy byl ktos jeszcze ponad?

0

@tbas Pierwszy set to Chinka byla piekielnie mocna moim zdaniem.
Najwazniejsze,ze Iga wychodzi zwyciesko.

0

@Mow_mi_Douglas Messi bad boy i dobrze. Odkad zrobił tatuaże jedt bardziej "wyszczekany" i dobrze

0

@Fabik87 Moim zdaniem nie powinien widniec w gablotce Atleti tym bardziej,ze przeszedł do najwiekszego rywala.
Figo to niby zdrajca,ale jak przychodzi co do czego to chce grac jedna polowe w koszulce Barcy a druga w Realu (mecz legend).
Można powiedziec cule/madrista jak Enrique.

0

@Dojt Co by nie mowić pierwszy set to byl chyba najwyzszy poziom na tym Garossie.
Wymiany po 20 kilka pilek i set trwajacy grubo ponad godzine.
Chinka grała fenomenalnie w pierwszym secie. Dobrze,ze Iga wlaczyla wyzszy bieg bo moglo by byc roznie noi pewnie tez w jakims stopniu znakomite przygotowanie fizyczne tez bylo składanka sukcesu.

W tamtym roku to czułam,ze ze Sakarri bedzie piekielnie ciężko, byc moze teraz jest wieksza pewność bo Iga oststnio to Terminator.
Moze wiesz czy to Henin rekord wyrownala czy jest jeszcze jakas tenisistka z wiekszym rekordem.

1

Wczorejszy mecz Igi przypominał mi mecz z zeszlego roku z Kostiuk.
Tez miała problemy z owczesnym anderdogiem.
Mam przeczucie,ze ta Chinka,gdyby byla z drugiej strony drabinki mogla by byc finalistką.
Przeczucie mowi mi,ze to byla najciezsza przeprawa i oby tak było.

0

@bartas97 Wiadome,ze nie ale Cris nie mial w sercu Realu tak jak Ramos,Iker.
Moim zdaniem glownie polowal i Real byl mu potrzebny do tego aby byc Goatem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?