Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tasde Zapewne ta jego milosc do Realu wiazala sie z tym aby oni gwarantowali mu trofea indywidualne..
Bądź co bądź Ramos to byl rowniez fundament
0
@Destroyer_of_Worlds Ja tam do niej nic nie mam,wiadome ze bedzie zapewne Topem.
Najwazniejsze,zeby Iga byla the best
0
Tak z ciekawosci zapytam.
Cris pogratulował Realowi,albo chociaz polubił post.
Tak osobicie to mi sie wydaje,ze Cris bardziej kochał nagrody indywidualne niz te drużynowe. (Najwazniejszy byl on a nie drużyna).
0
@PatrychoO Pewnie same by zaciumkaly tego Putina. :-)
1
@adi7adi8 Najwazniejsze,zeby Iga wygrywała,obojetnie z kim.
Vamos Iga
3
@PatrychoO Akurat ja miałam lekko stresik. Bo ta zawodniczka wygladała na taka co mogla by nawet w finale grać,gdyby byla inna drabinka.
2
@PatrychoO To nie ich wina,ze sa Rosjankami.
0
@Destroyer_of_Worlds Couri to małolata ma czas jeszcze :-).
Couri nie oglądam jest tez faworytka? Ciezsza niz Kasatkina?
0
Pegula to teoretycznie latwiejsza przeciwniczka? Mam wrazenie,ze mecz z Chinka mogl byc najtrudniejszy. (Na final nawet)
0
Da rade Iga? Bo ta gra dobrze
0
@Pogba dzieki za odpowiedz, w takim razie super
0
Iga weszla na wyzszy poziom po 1 secie? Czy to tylko dzieki kontuzji przeciwniczki?
0
@Pogba Iga weszla tez na wyzszy poziom? Czy poprostu Chinka słabiej?
0
Co sie Chince stało? Przy jakies akcji naciagneła udo? Pytam bo w aptece bylam po pierwszym secie.
0
Cris idzie do Monachium? Czy plotka
3
Max ma 24 lata i juz 24 zwyciestwa.
Bardzo możliwe,ze jest to przyszly GOAT tej dyscypliny.
Jak na 24lata to znakomita statystyka.
Czapki z głów panie Maxie.
0
@eydeem Może ma takie "tiki",że musi sobie jajka poprawić, Iga na przykład patrzy w niebo przed serwem zawsze.
1
@PatrychoO Za 50 lat to liga hiszpańska będzie jak Holenderska tym bardziej,że jest kryzys w Hiszpanii.
Barca,Real i Atleti będę bić się o to aby LL była w Top5.
Chyba,że szejki wykupią,ale wątpię.
1
@Puskas1 No Barcelona późno zaczęła wygrywać na Europejskim podwórku Real miał chyba z 7 a Barca 0.
Milan w 2014 tracił 2 a teraz traci aż 7.
Nie ma nic niemożliwego, gdyby Milan był Topowy jak za Maldiniego to mógłby to odrobić.
Real bodajże chyba raz przez 30 lat w LM nie wygrał. (Wcześniejsza nazwa i edycję).
W piłce wszystko jest możliwe nawet i Katar MŚ hehe w piłce ręcznej było blisko.
2
@eydeem on ma chyba nadpotliwość bo leje się z niego jak że świnki. Pewnie dlatego też tak często się wyciera i poprawia.
0
Jakby Milan był hegemonem to i w 10 lat może wygrać 6x tak jak Real ostatnimi czasy. Nie ma nic niemożliwego.
Nawet Ajax miał 3 LM pod rząd
0
@Puskas1 Dlaczego dziwnie za 15 lat Barca może nawet nadrobić 5 wszystko jest możliwe.
Barca do 2006 1x LM
Do 2015 5x
Tutaj wszystko się może zmienić lada moment.
2
@Joe_Pesci Ciekawe jak sobie poradzą na tle ME. Ja tam za Argentyną jestem od czasów Bati i Crespo.
0
@VegetaPolska Ejj no,ale Chorwacja to jest solidna reprezentacja i nie ma co im umniejszać.
2
Za kim jesteście w środę? Włochy czy Argentyna?
0
Obstawiam,że Real obroni LM.
Jakie sa kursy na samym poczatku sezonu.
Ps teraz mamy dluga serie bez LM byc moze bedzie dluzsza niz Realu te 11lat.
Moze los tez przyjdzie do nas z nawiązką po takim czasie.
2
@VamosGirl Grają do konca,my tez gralismy dopoki Bartomeu nie zasiadł na tronie.
Real przez 11 lat mial klątwę na LM smiano sie,ze 1/8 to teraz los im odpłaca.
0
@FC1899Barca Jak by był Cristiano to prawdopodobnie nie eksplodowala by forma Benza.
Nie koniecznie tak by sie to potoczyło
2
@Kgorecki2500 szkoda,ze Bezema dopiero w wieku 35 lat pokazuje jaki jest dobry.
Kto wie czy nie mialby 3/4 ZP gdyby byl liderem a nie "pomocą"
0
@Rust_Cohle nudzi mi sie ciekawa jestem.
Hala Madrid a kysz.
Nie nie pieczę mie tak z ciekawosci pytam.