0

@Rust_Cohle nudzi mi sie ciekawa jestem.
Hala Madrid a kysz.
Nie nie pieczę mie tak z ciekawosci pytam.

0

@Objectivo Hiszpania to obecnie Real i tylko Real. Pozniej Barcelona i Atletico przeciez na obecna chwile to Real nie ma godnego rywala.
Barcelona moze i wygrała 4:0, ale to tylko tyle jedna fajerwerka bo mental od 2017 to nie maja i tylko siano im w glowie.

0

CR pogratulował Realowi? Wstawił cos na IG?

0

@Adamski69 Wogole to najlepiej olac tą LM i tak wygra Real.

0

Chociaz tyle,ze Hiszpanie nie sa jako reprezentacja najlepsi,bo musi byc równowaga.
Brazylia,Włochy,Niemcy,Francja i Argentyna chyba najbardziej utytułowane reprezentacje.

1

@Puskas1 Co najwyzej wyorzedzi w tej SuperLidze bo tam od zera ma być.

1

@mekston zadziwiajace jest to ze do 2014 mieli tylko 2 lm wiecej od Milanu a teraz maja 2x tyle.
To udowadnia,ze tez szybko mozna nadrobić przy dobrej druzynie i mentalu. Nie mowie o nas tylko ogolnie o wszystkich druzynach.

2

@Momals11 GOAT LIO a w srode po 40 puchar :D

0

@Objectivo Nie tyczyło sie to tego meczu,tylko ogolnie.
Angielska jest duzo bardziej fizyczna od Hiszpanskiej. ( Techniczna również jest, co do fizycznosci to zawodnicy sie tak nie kładą jak w LL )
Niezmiennie od wyniku dalej uwazam,ze PL jest duzo nad LL.
Jest Real i kto? Barcelona,Atleti w kryzysie... No wlasnie wiec nie ma porównania.
Tam o mistrza bije sie kilka zespołów.
Techniczni to zawsze byli reprezentanci Hiszpanii.
Moze i w tym roku Real jest najlepszy,ale LaLiga kazda druzyna oprócz Realu i byc moze Barcelony/Atleti dostała by oklep.

0

@mekston my od 2014 tez nazdobywalismy trofeów. Dopiero od 2020 hest licho to 2 lata.

0

Barcelona i Real to jedne z najbardziej utytulowanych klubów.
Co przyciagało zawodnikow do Hiszpanii w ubieglym wieku?
Espania jako reprezentacja zaistania na dobre dopiero w drugim tysiacleciu.
Warunki ekonomiczne? Bo teraz jest biednie, jakis powod musial być.

0

@Adamski69 Real miał ciezko od 2006 do 2012. Pewnie za jakis czas znow karty sie odwroca.

0

Miały byc konsekwencję dla Barcelony,Realu i Juve.
Juz zapomniała UEFA?

2

@The_Man Z kazdym rokiem piłka jest słabsza. Fizycznosc nad techniką.
Zreszta chyba coraz mniej ludzi interesuje sie tym sportem.
Dzieciaki to bardziej znają e-sport niz football.

0

@Vebrol Kto go porównuje?
Toni nie jest takim wirtuozem.
Rownie dobrze Nacho to najlepszy obrońca hiszpański. XD

Zawsze mowi sie o Zidane,Xavi,Iniescie a gdzie Toniemu do nich.

1

@dniel Ja tam nie widze,zeby mu przykro było łapciac 100 melonow z samego kontraktu rocznego.
Jest mistrzem swiata, w zimie jak wygra MŚ to i ZP mu woadnie za 2023.

0

@zodiak_10 Boki zrywać, Mbappe ma tyle MŚ co Benzema,Modric,Kroos,Vini,Casemiro,Carvajal czy Tibo.

1

@P33ck Guardiola bedzie miał najwiecej od Mou mlodszy o kilka lat od Carlo chyba z 15 lat.

0

@SteuerFreiMoney Katalonia jak by mogła to by sie z chęcią odłaczyła jam Czarnogóra od Serbii.

0

@ini_barca Mbappe i tak jest MŚ nic nie musi udowadniać.

0

@Mns21 Równie dobrze mogą czekać na LM 11 lat jak ostatnio a AC Milan może być hegemonem. Wszystko jest możliwe.

Myślisz,że dlaczego Perez chce ta Superligę? Bo wie,że Hiszpania to biedny kraj i na przestrzeni kilku lat najlepsi nie będę chcieli grać w "Bundeslidze" gdzie będzie liczyło się 2/3 kluby.
LL jest dużo mniej lubiana niż PL dlaczego? Bo Anglia jest wyrównana i ma masę pieniędzy.
Carlos odchodzi z Sevilli do Astonu a będzie tylko gorzej.

Szkoda,że Katalonia nie odłączy się od Hiszpani bo to bogaty "teren".
Jak wiemy Hiszpania na niej żeruje.
Barcelonę chętnie przyjęli by w Lique1 czy nawet w Bundeslidze.
Szkoda,że raczej to niemożliwe.

0

@Mns21 Nie dogoni bo powstanie SuperLiga, ewentualnie dogonią ale tylko z tego powodu,że LL będzie mało atrakcyjna i zawodnicy nie będę chcieli grać w Hiszpani ( powód: kryzys ekonomiczny).

1

@AmigoBlancos Okeyy spoko.
Wlasnie nie pamietalam w ktorym roku.

0

@Lisek Jak bedzie bronił tak jak wczoraj to i wygrają.

0

@miladi Guardiola mógł miec 3 LM pod rząd,zabraklo szczęścia.
Szczegolnie z taka generacja La Masi

0

@AmigoBlancos Tam nie było spalonego wtedy w tym 2014?
Byc może mi sie pomyliło wiem"ze w ktoryms finale był.

0

Jakis Hiszpanski fan wstawił zdj koszulki Mbappe z 0 LM.
Szkoda,że nie wstawił porównania Mbappe = Hiszpania na MŚ w całej historii.
Rownie dobrze Mbappe moglby go rowniez zaorac.

1

Jezeli Courtois bedzie w takiej formie to i Belgia moze zostac MŚ.

0

Ciekawe jak tam Messi? Może lepiej niech zostanie na kadrze. Widzac pewnie te plotki o Dembele i jego " koslawych kolankach" ma traume

0

@miladi Grali mniej przekonywujaco i faktycznie cierpieli w niejednym meczu,ale ostatecznie zwyciezyli.
Styl jak styl LFC moglo grac tak samo.

Jasne jak chodzi o najlepsza piłke to to nie jest best ale wygrali i to sie liczy.
Tak jak o Grecji sie nie powie ze w 2004 byli najlepsi stylowo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?