Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 Puchary się nie liczą? Bo jeżeli nie, to MATS będzie miał problem, wracając planowo od 1 listopada będzie miał możliwość opuszczenia tylko 2 spotkań, jeżeli się przedłuży to bez szans na kwalifikacje do nagrody.
0
@jeyx77x Dalej wracamy do początku dyskusji: Umtiti nie stracił formy tylko zdrowie. Przecież już próbowali z Umtitim działać i kończyło się zawsze tym samym, po jednym góra dwóch meczach napuchnięte kolano a chwilę później szpital. I tak w koło od 2 lat.
Powinni go ekspresem wydalić z klubu za jakiekolwiek pieniądze, żeby zluzować te 12 milionów pensji rocznie, nikt nie kupi kontuzjowanego zawodnika za gruby hajs ale trzymać go tylko po to, żeby był to też bezsens.
0
@Cobra303 Juve wolało Suareza ale przez brak czasu na załatwienie papierów odpuściło go.
0
@Makson600 Niestety uprzedzili mnie koledzy powyżej, ale i tak powiem.
Twoją logiką to sprowadźmy Ronaldinho i Eto, przecież to też świetni gracze którzy zapisali się w historii klubu, przecież co z tego, że dawno temu a teraz są starzy i hamowaliby drużynę.
A najprościej zrzucić wszystko na zarząd, bo to przecież działa w ten sposób, że jak zarząd źle zarządza, to sprawia że dobrzy piłkarze źle biegają. A może jednak problemem zarządu było to, że pozwolił takim wypalonym emerytom grać?
Ten trzeci najlepszy strzelec w historii Barcelony od kilku lat nie jest w stanie strzelić bramki na wyjeździe w Lidze Mistrzów a bez tego trudno myśleć o wygraniu pucharu.
2
Dobra, niech on już zamknie tą głowę, bo nic mądrego jeszcze nie powiedział. Tak, dużo czasu zajmie, żeby znaleźć kogoś z pensją 15 milionów kto przez większość sezonu ma problem z prostym przyjęciem piłki po podaniu a umiejętność kiwania stracił 20 kilo temu.
0
@Striker Owszem, że jest Mendy, tyle że nie ma już Marcelo bo przy kimś kto nie jest betonem, to brazol by już poleciał w zeszłe lato bo do ataku wnosi już niewiele a do obrony jeszcze mniej niż wnosił co jest prawie niemożliwe. Więc na prawą stronę mają 1,5 zawodnika. Odriozola jak sam mówisz, średnio się sprawdza, nie mają też zawodnika który choć w połowie byłby w stanie zastąpić Casemiro a od sprzedaży Navasa na bramce tylko Czibo który ma słabe zdrowie.
Militao w obronie to też zamiennik, który tak samo jak Varan - bez Ramosa staje się parodystą. A Nacho to w sumie nie wiem co tam robi, taka obronna i gorsza wersja Roberto, typ od grania na każdej pozycji i na żadnej dobrze.
Sorry, ale to nie wygląda na skład godny rywalizacji o wszystkie trofea.
0
@Veb1233 Nam się oczy otworzą jak Josepowi Mariii Bartomeu się zamkną.
0
@Masti_Real_Madryt podziękuj Pan Perez za cudowną kadrę i wywalenie 400 milionów na wzmacnianie ataku dzieciakami z buszu i grubaskiem który jest niepotrzebny ale za to był drogi, co dało rezultat 0 bramek a inne pozycje od lat wołają o wsparcie. Jeszcze brakuje wam, żeby się Kurtuła rozchorował jak to zwykle bywa i już w ogóle macie pograne bo nawet rezerwowego bramkarza na poziomie LaLiga nie potrafią ogarnąć.
0
@masq A w sumie co świadczy za Garcią w miejsce sprzedaży Todibo? Nie obserwowałem za bardzo jego gry w City i nie wiem jak Todibo radził sobie w Bundeslidze oprócz kilku wyjątków, ale czy taki ruch ma w ogóle sens? Czy Garcia dużo lepiej się prezentuje czy za jego kandydaturą przemawia tylko fakt wychowania w Barcy?
0
@jeyx77x A czemu ktoś ma wierzyć w Umtitiego? Że co, z wiekiem jego problemy przewlekłej kontuzji znikną? To nie jest tak, że chłop stracił formę, on przez 2 lata nie grał w piłkę bo co chwila miał szpital a do tego nie próbuje nic zrobić żeby to naprawić. Jego nawet w kadrze nie można liczyć.
0
@bielnikk Świetny plan z jednym minusem który sprawia, że jest całkowicie bezsensowny: gdyby Umtiti był w stanie wrócić do formy, to nie trzeba byłoby go sprzedawać, a problem polega na tym, że nie jest bo cały czas łapie kolejne kontuzje.
5
@Kaniak Masz racje, za atak łokciem. Problem w tym, że tam nie było ataku łokciem a przedramieniem i nie na twarz tylko na bark. Suarez nawet nie dostał w ryj a tylko się nim otarł o rękę a Lenglet po prostu chciał przyblokować napastnika. Żółte kartki za takie rzeczy oznaczałby czerwone kartki w każdym spotkaniu.
8
@kunmateo93 Można wybaczyć. Wejście niedoświadczonego i nieogranego piłakrza w środek tajfunu, gdzie zapewne przez deszcz gówno widział i ledwo się na nogach trzymał to nie są idealne warunki do robienia udanego występu.
0
@Davvd My na sprzedaży Semedo zarobiliśmy nie tylko kasę, ale dostaliśmy też w końcu bocznego obrońcę który wie co ma robić. Wybitny nie jest, ale patrząc na oba te mecze, to nie można się do Roberto przyczepić bardziej niż do kogokolwiek innego, a do tego robi coś, czego Semedo nie rozumie - rozsądne poruszanie się. Gdy trzeba było było to asekurował pomocników, nie spóźniał się do obrony, a jak szedł atak to zawsze był pod ręką a dzisiejsza bramka to nie przypadek bo i w poprzednim meczu miał identyczną sytuację bo był tam gdzie powinien być. Dzięki temu po 180 minutach ma wynik na jaki Semedo musiał zazwyczaj pracować cały sezon.
0
W sumie, co Alba ma z głową? Sam się strzyże?
0
@AlwaysBlaugrana Nie no, jest czerwona i niebieska, do tej pory rozumiałem, że tam gdzie jest niebieska jest linia spalonego a czerwona wskazuje gdzie jest napastnik. I z Betisem Benzema był za niebieską linią.
7
@masq Dembele to się może poślizgnąć i zabić, nie warto ryzykować.
1
@umtiti a ty co tu jeszcze robisz? Nie miałeś spieprzać do Lyonu?
0
@MrRipley Serio pytam, bo tam było tak wskazane, stopa Benzemy odznaczona czerwoną linią a ostatni obrońca piętą stał na niebieskiej a bramka zaliczona i mi to mózg zryło i nie mam pojęcia jak to działa.
0
Ok, czyli pionowa czerwona przerywana linia to miejsce w którym jest linia spalonego tak? Bo w meczu Realu z Betisem gdy padła samobójcza bramka to czerwona linia wskazywała na stopę Benzemy ale spalonego nie było. Jak to do cholery działa?
3
Dawać linie, zobaczymy jak teraz zgwałcą mózg liniami żeby to udowodnić.
1
@Barca1992 A co tu jest nieobiektywne? Za takie faule nie dają kartek, bo to praktycznie co chwila się dzieje, szczególnie że na powtórkach widać, że Suarez w ryj nie dostał. A jak już się ładuje żółte za takie coś, to czemu tylko Lengletowi a murzyn co łapami wleciał w Messiego już karteczki nie zobaczył?
8
O proszę, i gdzie żółta dla czarnego? Łapą trafił w twarz Messiego.
0
No ok, żółta za to niech będzie. A teraz niech te patałachy pokażą jaja i konsekwencje, bo zaraz za taką samą sytuacje nawet faulu nie odgwiżdże.
0
Jaki jest kurs na bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego? Messi już pół roku próbuje, muszą być jakieś typy.
0
@pluszek Za brutalny faul i tak byłaby kartka niezależnie czy gra trwa czy nie.
0
@Piotr,1985 Gdyby nie spalony, najpewniej nie musiałby faulować na czerwoną.
1
@dyszka Przeciętnemu użytkownikowi LaRambli to podanie urwałoby nogę, leje deszcz, piłka jest cholernie śliska, miała idealnie mocną rotacje i siłę. W takich warunkach skleić w wyskoku piłkę do nogi nie jest cholernie trudne, no ale szkoda szczępić ryja.
4
Busi może po tej lepie się odmuli?
2
Ciekawostka:
Fati w 11 minut dzisiejszego meczu strzelił tyle samo bramek co wszyscy napastnicy Realu Madryt razem wzięci w ciągu pełnych 3 spotkań.
Fati w 81 minut jakie spędził na boisku w tym sezonie strzelił tyle samo bramek co wszyscy piłkarze Realu w 270 minut.
Fati nie może uczcić tej statystyki ponieważ nie może kupić jeszcze alkoholu.