Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Piorun Bez przesady. Lewy osiągnął w tym sezonie prawie wszystko co dało się osiągnąć a do tego utrzymuje poziom od lat. To wymaga większego uznania, niż ogromny bo ogromny, ale tylko jeden sukces wielkoszlemowy.
0
@Encore 29 lat to on ma teraz i nie ma fizycznej możliwości go ściągnąć, najwcześniej po nowym roku a wtedy już rocznikowo będzie miał 30 lat a biologicznie 29,5 roku czyli de facto stary dziad.
6
@damian777 Tak, wymieniłbym 23-letniego def. pomocnika z ogromnym potencjałem na 30-latniego ofensywnego.
0
@justfootball Trump to kretyn. Po wyjściu ze szpitala powiedział, że nie ma się co bać wirusa, on go przeżył. Nie powiedział już natomiast, że przeciętny Amerykanin nie dostanie testu przed wystąpieniem objawów, nie dostanie wyniku w kilka minut, nie zostanie przetransportowany do szpitala wojskowego gdzie cała uwaga personelu będzie skupiona tylko na nim i nikt go nie podda trzem różnym terapiom lekami niedostępnymi jeszcze na rynku a zamiast tego może nie dostać żadnej pomocy bo brakuje miejsca i respiratorów a jak się dostanie i przeżyje, to dostanie w ryj rachunkiem za hospitalizacje bo najpopularniejsza opcja ubezpieczeniowa pokrywa koszty dopiero od 10 tysięcy dolarów.
0
@Homeopata8989 Dla sportowca koronawirus jest gorszy niż dla normalnego człowieka. Jeżeli ma gorszą odporność i go zaatakuje objawowo to pojawia się problem, bo upośledza płuca a co z a tym idzie zmniejsza saturacje krwi. Piłkarz czy jakikolwiek sportowiec ma mocno rozbudowany układ mięśniowy w stosunku do przeciętnego człowieka więc wymaga większej ilości tlenu i bardziej odczuwa gdy nie jest w stanie go tyle dostarczyć czyli szybciej się męczy.
Gdy choroba minie problem powinien zniknąć, płuca zaczną normalnie wchłaniać tlen i po kilku tygodniach wróci do normalnej formy.
Ale właśnie z tego względu, najwięcej zgonów u osób młodych bez chorób współistniejących to zgony ludzi mocno aktywnych sportowo.
0
@ronni37 Żadne. Ładna grafika, zaawansowany model lotu, fajnie że można odwiedzić własne miasto a poza tym to nic w tej grze nie ma. Jak ktoś nie jest maniakiem latania to jest to gran a godzinę, może dwie bo nie ma w niej nic oprócz latania z punktu do punktu.
2
@Tomo1989 Nie przejmować się, pompować gazy cieplarniane dalej.
1
@tkankowski Kolego, są tu i młodsi albo tacy którzy nie znają się na komputerach, nie mają pojęcia o bezpieczeństwie w sieci i nie widzą żadnego zagrożenia w podawaniu takich danych byle gdzie.
0
@Hosh Czemu nie licząc hajsu z Cou? Wydany hajs to wydany hajs, nikt Liverpoolowi nie kazał tej kasy wydawać.
Wydał 400 milionów i super że w 5 lat z czego przez 3 kopał się po czole.
4
@tkankowski Kolego, usuń link do tej śmieciowej strony i nie narażaj ludzi na wyłudzenia danych.
0
@Wossi61FCB Wszystko zleży od zapisów kontraktu a nie od tego czy mu płacą.
Nie znamy jego treści, ale nie jest niczym nadzwyczajnym gwarancja miejsca w składzie czy % występów a nie musi to nawet być powiedziane wprost, wystarczy że jakiś punkt sugerowałby, że powinien być w drużynie i już jest podstawa żeby udać się do sądu.
0
@Wossi61FCB Teraz to sobie może. Swoją drogą ciekawe jaki miał kontrkat i czy nie mógłby iść z Napoli na wojnę za niezarejestrowanie w rozgrywkach.
17
Śmieszna sprawa, brak Puyola który wygrał wszystko co wygrać się dało ale za to znalazło się miejsce dla Marcelo, który jeszcze przed trzydziestką spadł drastycznie z formy a do tego najbardziej znany jest z bycia obrońcą, który dobrze radził sobie w ataku ale kompletnie nie wie jak się gra w obronie... Taki to dream team złotej piłki, założę się, że do pomocy wepchną Modrica.
0
Gra zdecydowanie za wolna. Nie atakujemy gdy Sevilla jeszcze się nie ułoży w obronie, zaczynamy naciskać gdy już całą 11 jest we własnym polu karnym. Fair play, ale tak się meczów nie wygrywa.
0
Co się może podobać w Pjanicu, że ma ten przegląd pola i potrafi posłać z każdego kąta daleką piłkę czego brakuje naszym chłopakom. Dobre do rozciągania.
0
Uspokójcie się. Alba złapał kontuzję, Dest może grać na obu skrzydłach a na lewą nikogo innego nie mamy. Roberto nie jest rozwiązaniem, pomocnik grający na obronie niech gra przynajmniej na znanej sobie stronie.
0
@Szicek10 A kogo tam dasz? Messiego? Alba ma kontuzje.
1
Powtarza się to co za Setiena. Messi NIE MOŻE schodzić do defensywy. Nic to nie daje, nic to nie robi, nic na tym nie zyskujemy a tracimy przewagę w ataku. Piłka powinna ze środka szybko znikać a nie być tam trzymana bez sensu przez De Jonga, Busquetsa czy na doczepkę Messiego.
2
@FioletoweOczy Ale to nie jest ta Sevilla którą tak jechaliśmy. Oni się mocno ogarnęli, z Bayernem grali jak równy z równym.
15
Moim zdaniem Messi zepsuł dziś Fatiego. Nałożył presje tymi krzykami i teraz Ansu zbyt kombinuje zamiast dać się ponieść.
0
Dobry kumpel Liverpool chce na nowe otwarcie Barcelony zamazać jej ostatni blamaż.
1
Nie no, albo Messi zrekompensuje tą irytującą grę albo jutro piszę do Bartk żeby go sprzedał za darmo gdziekolwiek.
1
Czemu Messi te rogi za każdym razem bije do bramki? Czasami jak tak walnie to spoko, ale jak raz za razem prosto w ręce bramkarza, co to ma dać?
0
@SinMistico No właśnie pomysł na strzał miał bardzo dobry, gdyby tylko trafił w światło bramki to byłby gol bo bramkarz był gotowy bronić drugi słupek i w momencie strzału ciężar ciała miał na lewej nodze i by to wpuścił. Problem w tym, że źle przyjął.
0
@kuz To był inny Bayern i inna Barcelona. Dziś takiego gwałtu by już nie było a może i nawet nasza wygrana.
0
Jak to działa, że pierwsi pod bramką byli Alba z De Jongiem a Araujo z Pique gdzieś daleko w tyle?
0
I to jest właśnie TO. Szybka odpowiedź, bez spuszczonej głowy, bez traumy że ktoś nam strzelił.
4
Po jaki wuj oni zawsze strzelają w górę? Czibo ma 2 metry wzrostu przez co zajebiście prosto bronić górne piłki ale problemy ma z obroną dolnych a oni każdą jedną muszą walić w górę gdy widzą, że bramkarz łbem zahacza o poprzeczkę...
1
@Bobo25 Tam była walka bark w bark, tutaj Ramos po prostu łapami pchnął typa w powietrzu
0
Jak to uznają to xD znamy mistrza w tym sezonie. Przecież w powietrzu odepchnął obrońcę, bez szans na wygranie główki jak lecisz na ryj bo cie ktoś pcha.