Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dasouzar11 Tak, wstrzymali, tyle że później będziesz musiał to oddać czyli z jednym razem zapłacić wszystkie zaległe opłaty bo wstrzymanie to nie umorzenie.
Jak nic nie stracił i wziął to też wina państwa, bo to one zrobiło przepisy na kolanie które nie zabezpieczają się przed tym.
I to, że ktoś kto krytykuje poleci po pieniądze to ma do tego święte prawo, bo to są jego pieniądze, które sam wpłacił.
0
@dasouzar11 To się obniża podatki jak robią Niemcy a nie ratuje firmy kosztem pracowników gdy państwo kombinuje na wszelkie sposoby żeby nic nikomu nie wypłacić a wypłaty i tak odbierze w podwyższonych podatkach.
2
@Granto A ja mógłbym mieć całą drużynę zbudowaną z takich przeciętnych Roberto. Gość grając na trudnej pozycji jaką jest PO i to w tak trudnych warunkach jakie stawia Barca przy tej pozycji a do tego nie będący nawet bocznym obrońcą radzi sobie lepiej niż spora część nominalnych prawych obrońców, z naszym głównym PO Nelsonem włącznie a ty chcesz się go pozbyć, gdzie gość oprócz bronienia się statystykami broni się także osobowością, bo nigdy cyrków nie robił z faktu, że go walają po wszystkich pozycjach czy uwalają na ławce dając grać bardziej bezproduktywnym piłkarzom bo ta.
0
@NaFazieHitman Setien nie ma charakteru w ogóle. Kluby pokroju Barcy potrzebują kogoś kto podejmie odważne decyzje, tak jak Guardiola podjął wywalając całą śmietankę towarzyską a tymczasem dostajemy przytakiwacza, który dla utrzymania posady zrobi wszystko, nie zaryzykuje bo jak mu sprawdzony skład przegra to powie, że sprawdzony skład zawiódł a nie, że to on próbował coś zrobić i nie wyszło. Trener nie może bać się utraty stanowiska, nie może drżeć przed klubem i nie może być poniżej piłkarzy. Z Messim to trudne, ale tak musi być bo jak ustawić do pionu zespół który ma autorytet większy od trenera? Przecież z samych jego wypowiedzi wynika, że jest podjarany jak dziecko na sam widok Leo to Messi mógłby w ogóle nie grać, 5 meczy nie dotknąć piłki albo strzelać co spotkanie samobója a go z boiska nie zdejmie.
0
@Hushovt Nie no trener dobrze. Riki to perełka i nie będziemy go marnowali na jakiś leszczy z drugiej ligi.
0
@Majkel12 Tyle, że to my mielismy kryzys kadrowy, część sezonu graliśmy w 17 osób, początek sezony graliśmy na świeżego Griezmanna, Ansu i Pereza. Mieliśmy zawirowania z trenerami, potem brak Suareza, cały sezon bez Dembele, część sezonu bez Alby a o emeryturze Bale trudno mówić, jak nasz średnia wieku to 30+
My mieliśmy dużo większe problemy od nich a jednak dopiero na finiszu udało im się odskoczyć na 4 punkty i to też nie do końca własną zasługą.
0
@masq Raz na 5 lat to niech mają i tak jak bym się ze wstydu spalił a nie świętował, jakbym miał za rywala tak słabą Barcelonę a mimo przepychania kolanem do końca sezonu i tak miał sranie o wynik.
0
@Krychaaa10 Za taką kasę na koniec kariery to i by w Segudna zagrał.
0
@Keson Trudno oczekiwać od Roberto żeby dobrze grał w pomocy, jak nie było chyba jednego meczu w ciągu ostatnich 4 lat w którym zagrał pełne 90 minut na tej pozycji. Z drugiej strony po ładnym okresie Semedo znowu wrócił do swojej formy, więc Roberto mógłby dla mnie i na tej obronie grać bo i tak więcej wnosi niż Nelson - musi się zastanowić z piłką przy nodze - Semedo, który o grze z pierwszej piłki to nie słyszał i jak mu nie siada rajd między obrońców i zbiegnięcie do środka to nie wiadomo po co na boisku jest.
0
@Hushovt Nie zgodzę się. Valverde grał brzydko ale jego styl to zakładał i działał w większej mierze. Setien kompletnie nie ma pojęcia co robi.
3
@Crakitic To było wiadome od dawna. Griezmann potrzebuje warunków do gry a wtedy jest świetny. A oni typkowi który nie drybluje kazali przedzierać się przez 11 zawodników w polu karnym, gdzie nawet ostatni sezon Lucho udowodnił, że i Neymar miewa problemy z przedarciem się przez murujące drużyny. Bezsens bezsensem poganiany, ale łatwo zrzucić winę na piłkarza bo akurat się złożyło, że mu ktoś wpisał dużą klauzulę a ktoś inny ją opłacił i to chłopaka obliguje do potrafienia nawet stać na bramce.
0
@mekston Tu efekt się nakłada. Po pierwsze, Messi już robi wszystko a część meczu to spędza za plecami pomocników z niewiadomych przyczyn (znaczy wiadomych, tylko nie wiem po co wnosić kreatywność do gry pomocy jak wtedy nie ma napastników i co, taki Vidal ma strzelać?).
Po drugie, sam Messi ma problem z podaniami, są ostatnio jakieś strasznie niechlujne i niecelne a to się nakłada, bo jak już gra z resztą tego drewna w odbijanie piłki od ściany, to nie dość, że drewno musi wykonać dobre podanie zwrotne to i Leo musi celnie do drewna podać. Niecelne podania Messiego + niecelne podania drewna = 2x mniej okazji.
Przesunięcie Griezmanna sprawiło w końcu, że Leo ma z kim pograć bardziej kreatywnie tylko co z tego, jak go Setien w 60 minucie zdejmuje z boiska i wpuszcza za niego typka, który mając przed sobą tylko bramkarza i tak podaje?
0
@Yakoob Griezmann jak dla mnie, ale nie dostanie.
2
Bronimy się przed Espanyolem? xDDDDDDDD
0
@Azi Lagi. Je*ana neostrada.
0
@Hushovt Dziś Puig nie wyciągnął dobrej słomki. Nie widzę innego systemu dobierania zmian u Setiena.
6
Barcelońska szkoła kontrataku. Jedni i drudzy jak dobrej okazji do kontry by nie dostali to zwalą ją debilnym podaniem.
7
Ciekawe czy Setien wie, że Griezmann może biegać całe spotkanie i lepiej już sciągnąć Suareza bo on to zmęczony mecz zaczyna.
0
Ja tam się jeszcze nie cieszę. Wbić jeszcze jedną, bo znając życie zaraz w głupi sposób stracą.
0
Czyli co, konflikt z Espanyolem zakończony? Dobre ziomki nie chciały psuć widowiska graniem w przewadze.
0
Zaraz VAR pójdzie i po Fatim
1
Semedo to taki zamuł... Rakitić fajnie zrobił zmyłkę obrońcom przepuszczając piłkę, widać było że chwilę nie ogarniali gdzie jest piłka, dostał ją Semedo i stoi i się patrzy... I tak zawsze, gość nie zna pojęcia pierwszej piłki czy szybkiego zagrania.
1
Dziś na boisku tylko Griezmann, Messi i MATS, reszta gra tak jakby jeszcze świętowali po poprzednim spotkaniu.
1
@Coutinho007 A miał inną? On musi naładować piękną bramkę serią zesranych setek.
0
@SinMistico a dobra, chyba o Grubasie mówiłeś a nie akcji Espanyolu, nie było tematu.
12
@MarioVeB! Ale też trzeba wziąć pod uwagę wagę bramek. Jednak kiedyś piłka nożna była bardziej bramkostrzelna i w takim sezonie 29/30 Bilbao zdobywało średnio po 3,5 bramki na spotkanie a w sezonie 30/31 przebili barierę 4 bramek co mecz. Wtedy o takie rekordy było prościej.
Swoją drogą jak napisałem o sezonie 29/30 przeszyła mnie mrożąca myśl, że na dzień dzisiejszy bliżej nam do ponownego pisania o sezonie 29/30 niż wspominanie sezonu pierwszej potrójnej korony. Czuje się staro.
0
@macio_944 Ta, tyle że przy Setienie będziemy klepali po wieczność to samo bo on nie ma innego planu na grę. Pół roku zajęło mu ogarnięcie zmiany ustawienia bliżej tego czym dysponujemy a nie czym chcielibyśmy dysponować, tylko że jeżeli przeciwnik rozczyta naszą grę i się na nią przygotuje to wrócimy do walenia głową w mur a o pokonaniu większych rywali nawet nie myślę.
0
@Ghostface Problem w tym, że Konfederacja nie rośnie w ogóle. Bosak zdobył 50 tysięcy głosów więcej niż na jesieni, wydaje się to sporą ilością, ale nie jest, bo dodatkowe głosy są efektem dużo większej frekwencji i Konfederacja zgarnęła 50 z 600 tysięcy dodatkowych głosów. Procentowo Konfederacja w wyborach prezydenckich dostała nawet mniej % niż w wyborach do sejmu a to, że przekroczyli próg mimo że mówiono że nie przekroczą to też nie jest żaden argument, bo to nie zrobiło się 15% z sondażowych 4% tylko sondażowe prawie 5% (na kilka miesięcy przed wyborami) zamieniło się w 6,8% co nie dało Konfederacji nawet inicjatywy ustawodawczej i nie mogą sami wnosić żadnych projektów. Zmiana nieduża i od tamtej pory stoi w miejscu.
I po drugie, jakikolwiek układ z PiS oznaczałby koniec Konfederacji. Straciliby poparcie dużej części osób za układanie się a na końcu PiS by ich oszukał i nic nie dał, ani ustaw ani posadek. Trzeba byłoby być naiwnym, żeby wierzyć, że PiS wywiąże się z jakiegokolwiek paktu, gdy oni potrafili robić w konia swoich ludzi jak np. Gowina z wyborami czy Dudę z Kurskim.
2
@NeroTFP Co ciekawsze to był ostatni mecz Niemiec w którym wydali się niepokonani. Już w finale widać było mocny spadek jakości i skupienia zawodników co szczęściem nie zakończyło się przegraną i od tamtego czasu powolna degradacja drużyny, od historycznej przegranej z Polską przez przeciętne Euro 2016 aż po odpadnięcie w fazie grupowej MŚ 2018 i wisienkę na torcie w postaci spadku do dywizji B Ligi Europy.
0
To było do przewidzenia, że wątpliwości z jednego meczu jesieni będą rozciągane na wszystko później.
Real w ostatnim miesiącu zdobył przynajmniej 12 punktów po sporych kontrowersjach? Ale stracił 2 punkty na jesieni, więc jest pokrzywdzony jak wszyscy!
Typowy whataboutism.