0

@TheMefju Na pewno o to chodzi, skoro Sevilla w najwyższej lidze rozgrywek spędziła 75 sezonów.

1

@Oskar00 Dla Barcelony też.

8

@mekston To może ich kosztować sporo przy takim natłoku spotkań i żadne przygotowanie fizyczne nie pomoże na granie co 3 dni w hiszpańskim, letnim upale.
Z resztą ja bym w tym czytał też niepewność Zidana co do składu. Jak zobaczył że ten wystawiony zadziałał to bał się go ruszyć.

2

@Barca1992 Jak dla mnie Trzaskowski. Może nie było to wybitne, ale wyszedł obronną ręką z debaty która była nastawiona głównie przeciwko niemu.
Pytania były praktycznie kalką spotu wyborczego Dudy przeciwko Trzaskowskiemu a TVP zniżyło się nawet do tak podłej formy manipulacji jak to, że Trzaskowski przez połowę debaty mówił do złej kamery przez co wyglądał na dziwnie nieobecnego.
Ale nawet sam Bosak zauważył, że Trzaskowski dobrze przetrwał ataki.

0

@Bykunn Nie zrozumiałeś. Bezsensowne, bo praktycznie żadna z nich nie była sytuacją w której powinni faulować na żółtą kartkę.

0

@Bykunn I wszystkie jak najbardziej bezsensowne...

0

@Janek10FCB No i świetnie, problem taki że szybki jest od zawsze a jeszcze 3 miesiące temu to praktycznie nigdy nie wracał się do obrony a jak nawet się wracał to truchtem gdy to Pique z Langletem musieli ganiać za napastnikami, więc podśmiechujki, że w końcu robi to co do niego należy jest jak najbardziej na miejscu.

0

Firpo to wygląda jakby bał się piłki. Gdy ją prowadzi, to jakby jedyne o czym myślał to jak ją podać, nawet jak mógłby jeszcze zaryzykować trochę biegu.

0

Semedo wrócił się do obrony i nawet kogoś dogonił?! Dużo dała mu ta przerwa.

0

@toretto724 Nie, to telewizja podkłada, są też transmisje w których trybuny można wyłączyć.

0

I to są właśnie podwójne standardy w przypadku Messiego, 3 osoby powinny dostać kartkę po tym rajdzie, cud że dostała jedna.

1

@arraco W czym to ciało obce? Tu nie ma drużyny, tu skład indywidualności jest, gdzie nikt nie wie co robić ale to na Griezmanna spadają gromy, bo śmiał kosztować 120 milionów. Dostaliśmy piłkarza, który nie jest zawodnikiem słynącym z indywidualnych popisów, natomiast jest w elicie zespołowych i pracowitych piłkarzy na świecie i wrzuciliśmy go do drużyny, która od lat ma problemy ze współpracą i czekamy na cuda, że jak Messi sam sobie poda, przejdzie 10 obrońców i strzeli bramkę.

0

@Granto Fati ma dobry drybling ale problemy fizjonomiczne. Jest dość wysoki a przy tym bardzo chudy, więc jest wybijany z rytmu dotknięciem ręki, jak przestanie dorastać i zacznie przybierać na masie to będzie i na skrzydle mógł grać.

0

@Bykunn Przecież to była dobra składna akcja zakończona świetnym strzałem, czepiacie się już na siłę.

2

@NeroTFP Trudno żeby karać drużyny za błędy sędziów. To sędziowie powinni ponosić kary za błędy, np. jeden mecz zawieszenia. Tylko wtedy co drugą kolejkę graliby bez sędziów.

0

@KSSniper Czemu nie liczyć bramek profesjonalnych? Jeżeli były to oficjalne ligowe rozgrywki to i takie powinny się wliczać, w końcu nie kopał się na niewymiarowych orlikach tylko na normalnych stadionach w rozgrywkach ligowych.

1

Szkoda tylko tak wielkiego niedoceniania srebra na Mistrzostwach Świata, przez co Ronaldo może zaliczyć sobie do sukcesów reprezentacyjnych nawet wygranie Ligi Narodów w której praktycznie nie grał, a w świadomości ogółu Leo nie wygrał z reprezentacją niczego, mimo srebra MŚ, które warte jest więcej niż nawet złoto Mistrzostw Europy.

0

@lukmeskul Główną rolę w wycenie gra wiek, Messi ma 33 lata, trudno żeby wyceniali go na jakieś bajońskie sumy, gdy on już ma tyle lat, że z dnia na dzień może zakończyć karierę.

0

@BarcaInfo W pierwszej chwili pomyślałem, że jakąś głupotę wstawiłeś, bo gdzie finał w kwietniu, trochę mi zajęło ogarnięcie nowej rzeczywistości i że już jest 1/5 czerwca za nami.

2

@kulka Dobra, nie chce mi się czekać na odpowiedź. Jak robiłeś jakimś programem to go wywal i podkręć ręcznie.
Sprawdź sobie też plan zasilania, czy nie masz oszczędnego ustawionego albo czy nie masz tam ustawionego ogranicznika na procesor.
Sprawdź też w BIOSie czy nie masz włączonego ogranicznika temperatury i ewentualnie przełącz na kontrolowane przez OS.
Problemem też może być sama temperatura, może masz słabe chłodzenie i coś ci wycina moc przy przekroczeniu jakiejś wartości.

1

@kulka jaką metodą podkręcałeś?

3

Co to za brednie? Ostatni mecz, tak jakby cały ten sezon nie był "ostrzeżeniem".

0

O, to świetnie. Teraz będzie mógł wejść Sarabia i jakiś kibic z trybun bo więcej zawodników na ławce nie mamy.

0

@Trojanek23 Służby USA xD Żadne tak nie stwierdziły a jak ktoś mówi, że stwierdziły to na polecenie Trumpa który jeszcze w marcu uważał, że wirusa nie ma a 2 tygodnie później miał 100 tys chorych.
Już w marcu opublikowano dowody opracowane przez zespół naukowców z USA, Australii i Europy, którzy jednoznacznie stwierdzili, że wirus jest naturalny. Inni naukowcy pozytywnie ocenili tą pracę dzięki czemu opublikowano ją w Nature Medicin czyli formalnie potwierdzono prawidłowość pracy, i możesz ją przeczytać, sprawdzić jak wykonali badania oraz je powtórzyć jak nie wierzysz ewentualnie poddać w wątpliwość metodologię badań (czego nikt jeszcze nie zrobił).

0

@chosenone Nie, Xbox nie jest żadną perspektywiczną konsolą na obecny moment. Nie mają marek a te co mieli to sobie zdechły i teraz są popłuczynami tego czym były, bez startu do Sony. Streaming gier to fikcja, technologia niezdatna do użycia w przyszłej generacji konsol i przez najbliższe 10 lat przynajmniej, ponieważ większość gier jest niegrywalna z opóźnieniami jakie są obecnie a problemem jest infrastruktura krajowa i na nią nie mają wpływu ani Sony ani Microsoft. Przypomnę, że żeby w ogóle połączyć się z usługą streamingową w najlepszym przypadku trzeba mieć 25 Mb internet, bez 30 Mb prędkości granie w cokolwiek co nie jest turówką nie ma większego sensu a tymczasem nikt z istotnych rynków nie przekracza 30 Mb średniej, średnia na największym rynku Xboxa czyli USA to raptem 25 Mb a czym większy i bardziej rozwinięty kraj, tym podnoszenie prędkości neta jest wolniejsze.
Dlatego ani Sony ani Microsoft na przyszłą generację nie szykują żadnego Streamingu tylko inwestują w rozwój pojemnych i szybkich SSD.

1

@koziar Xbox One X nie opłaca się kupować w ogóle, czy premiera nowego Xboxa byłaby dziś czy za 5 lat. Jeżeli już, to lepiej PS4 Pro, teoretycznie słabszy sprzętowo, praktycznie Xbox nic z dodatkową mocą nie robi, nie ma na niego żadnych ciekawych gier ekskluzywnych a te które są to paraolimpiada, natomiast na PS4 jest masa tytułów które warto ograć jeszcze z czasów PS3 jak choćby The Last of Us.

1

@4drian0 Grać nie grałem, mimo że mam za darmo, ale z tego co słyszałem od grających, to do 40 zł warto kupić.

0

@BarcaInfo Kontrowersyjny choć prawidłowy karny ale obrzydliwe było coś innego.
W pierwszym meczu po 90 minucie Cuadrado został wycięty w polu karnym przez Carvajala gdy próbował oddać strzał na bramkę. Zero reakcji.

0

@barcelonaLM Nic się nie stabilizuje, my nie robimy testów, oficjalnie jesteśmy już za Rumunią w ilości testów na milion osób, nawet minister zdrowia mówił, że nie robimy testów i on nie wie dlaczego.

1

@MESSIah16 Trump i jego świta to idioci. Bogaci ale idioci. Trump spieprzył sprawę i gdy już w Europie była rozpierducha to ten jeszcze debila z siebie robił na konferencjach, że to fakenews, samemu podając 33 unikatowe fakenewsy w tej sprawie. A jak mu wszystko walnęło w kraju, to nagle zmiana i to wszystko wina Chin i Chiny to specjalnie tak. Były już jakieś "wycieki" niby tajnych akt wywiadu (bo wiadomo, że takie rzeczy wyciekają od tak), było zrzucanie winy na WHO, które od 20 stycznia trąbiło żeby się przygotowywać do pandemii, teraz banda tłuków rozsiewa te pomówienia a to wszystko gówno prawda, naukowcy z USA już 2 miesiące temu potwierdzili, że wirus jest naturalny, wyewoluowany na wolności bez ingerencji naukowców - da się to sprawdzić badając historię mutacji.
Trump zrobi powie wszystko, żeby nie przegrać wyborów ale chyba zapomniał, że poprzednie wybory wygrał dzięki internetowi a internet w przeciwieństwie do niego nie zapomina i będzie wyciągał jego wypowiedzi z początku marca, że wirusa nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?