Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janas11224 ma wsparcie całego klubu? Prawie się oplułem jak to przeczytałem. A to nie chodzi czasem właśnie o to, że klub go w wała robi? Obiecali nowy kontrakt, obiecali podwyżkę. On jako kapitan zgodził się podobno nawet na odroczenie tej podwyżki, a teraz Lapcio mu mówi że jednak go oszukał i nie będzie żadnej podwyzki. Jeśli to jest prawda to na jego miejscu uciekłabym w podskokach jak najszybciej. Przypomnę że tu nie mówimy o podwyżce rzędu 1000 miesięcznie, a grube miliony które uciekają mu z konta przez oszusta prezesa, który nie dotrzymuje słowa. Oczywiście też nie mam pewności czy na pewno tak jest, ale takie komentarze czytałem.
Edit. Swoją drogą wiesz jaki on ma kontrakt? Jego wynagrodzenie jest na poziomie wynagrodzenia Erica Garcia to jest przecież śmiech na sali. Nie muszę dodawać, że ma jeden z niszych kontraktów, a jest naszym kapitanem i gdy jest zdrowy to absolutnie ścisła czołówka stoperów na świecie? Słabo to wygląda, że tylko nasze młodziaki mają niższe kontrakty od takiego kozaka. Gdyby w takiej sytuacji prezes mnie oszukał to cóż, czego tu więcej szukać?
0
@jacobFCB ja się spodziewam mocniejszych rotacji typu w środku De Jong, Fermin, Torre, z tyłu Garcia, Martin, a z przodu Ferran i być może ten Olmo podwieszony. Z podstawy z przodu to Yamal pewnie wyjdzie i tyle. Tak by mówiła logika, terminarz bardzo napięty w styczniu, no ale zobaczymy
0
@jacobFCB ja się nie nastawiam na jakieś specjalne widowisko. To dopiero 1/8 PK, Flick MUSI wystawić skład rezerwowy i nie ma siły na to. Ledwo chłopaki grali wczoraj w Arabi, mecz był wymagający, pojawiły się urazy z przeciążeń. Do tego dochodzą te męczące podróże, więc nawet gdyby grali to nie zdążą się odpowiednio zregenerować. Ja czuję całkowite przemeblowanie składu na środę.
0
Ulalala hoohohogo
0
Kur może wypiera się opatrywać poza boisko i gramy?? Co jest
1
@michal26 do finalnej wersji daleko pewnie się dużo zmieni. Monka mogą osłabić (chociaż w early game bardzo ciężko nim się gra i słabo dopiero w end game wymiata). Mam nadzieję że poprawia już dzisiaj tego wojownika, bo zdaje się że faktycznie odstaje od reszty. Ostatecznie wydaje mi się że dobrze ze nim grasz i nie ma łatwo. Nie powinno być łatwo uważam i cała frajda właśnie w progresowaniu i polepszaniu się żeby w końcu pokonać te bossy i odblokowywać kolejne mechaniki gry end gamowej :)
0
@michal26 o dropily Ci już divine na 70lvl? To dość wcześnie, nieźle. Chociaż nie wiem czy jak się w party nie gra to czy nie ma lepszych dropow przypadkiem.
0
@partymaker dużo grałem to fakt haha, ale szczerze? Najdłużej schodzi z pierwsza postacią gdy nie znasz gry. Kolejne dwie doprowadziłem do 90 lvl może w 2-3 dni każdą. Swoją drogą ten czas grania najlepiej świadczy o tym jak dobra jest ta gra. Wcześniej od kilkunastu lat nie grałem w zasadzie nic w żadna grę :P
Niestety gra na trade znacznie przyspiesza progres. Nie wiem czy następnym razem gdy wyjdzie pełna wersja nie będę grać trybu solo self find bez tradowania.
1
@michal26 a co do tych dropow i loot filtrów. Wyobraź sobie że ja mam teraz taka sytuację, że zdarza się że dropi mi dosłownie cały ekran przedmiotów tak że nie widać nawet postaci. Brak kursora, bo wiadomo ps5 powoduje że nie możesz podnosić tego co byś chciał, a nawet powiem więcej. To się buguje i wszystkie przedmioty przesuwają się na ziemi w tym samym kierunku w którym idziesz i nawet klikając podnieś nie podnoszą się. To jest tragedia. Muszą to poprawić.
0
@michal26 nie wiem czy wiesz ale co każdy lvl up jak grasz solo warto kupców sprawdzać bo odświeżaja się itemy w sklepach.
1
@michal26 co do wojownika to niestety nie pomogę i nie wypowiem się, bo w ogóle nie grałem ta postacią. Zacząłem od witcherki i mam ja na 91lvl, później rangerka też 91 i ostatnio monka dopiescilem na 94. Za klasami które walcza wręcz nie przepadałem nigdy, ale monk to odmienił. Kozacka klasa i kwintesencja poe moim zdaniem. Widziałem jedynie że sporo wojowników pod okrzyki gra. Słyszałem że jakiś gość który przechodził kampanie poe na rekord to zrobił to o dziwo właśnie wojownikiem, więc pewnie wszystko kwestia buildu. Ale to w Poe jest świetne, bo daje na prawdę dużo możliwości. Podobno jest też jakiś nowy op build pod wariora strzelającego z łuku o ile się nie mylę xd aa no i warto dodać że jakiś gość który trzymał się niby długo w rankingu top1 na hardcore to również wojownik był ale chyba padł w końcu. Kombinuj ze skillami, może coś ciekawego wymyślisz bo faktycznie też słyszałem że walka bronią dwureczna jest aktualne strasznie toporna.
0
@Filipem pytanie czy lubisz taki gatunek typu arpg i grindowanie/farmienie. Jeśli tak to nic lepszego nie znajdziesz. Ja nie grałem w 1 część, ale kupiłem ten wczesny dostęp do Poe2 (warto zaznaczyć że pełna wersja oficjalnie zadebiutuje dopiero w okolicach końca roku) i szczerze mówiąc moim zdaniem ta gra jest świetna. Od dobrych 10 lat, albo dłużej w żadna grę nie mogłem się wciągnąć. Myślałem że już wyrosłem z gier, ale teraz wiem że nie ma czegoś takiego jak wyrośniecie z gier. Po prostu słabe gry wychodziły, a teraz jest to wow.
0
@Kazragore @michal26 ja mocno liczę na to że wprowadza loot filter na ps5. Gram na konsoli i niestety w mocniejszym end gamie gdzie już jestem nie da się grać. To jest wg mnie podstawa i najważniejsza rzecz jaką powinni poprawić na już. Gra musi być przede wszystkim funkcjonalna. Oczywisice w drugiej kolejności balans. Trzeba coś zrobić z wojownikiem, chociaż słyszałem że gracze znaleźli już sposoby i są na niego już mocne buildy. Liczę też na nerf dla interakcji rangerki z light ballem, bo to rozwaliło ekonomie na rynku i to samo z archmage. Zobaczymy co będzie, ale mieli duża przerwę i liczę na mocne zmiany dzisiaj :)
4
De Jong i Fermin tragicznie wyglądają. Swoją drogą Fermin straszny zjazd zaliczył. Od dłuższego czasu nic nie daje drużynie tylko irytuje złymi zagraniami i stratami. A wcześniejszy sezon miał na prawdę bardzo dobry. Szkoda.
1
Pomijając całą szopkę i tego do czego Laporta doprowadził i załatwia teraz na ostatnią chwilę to czy może ktoś mi wytłumaczyć w skrócie o co chodzi skoro wpłynęły środki za łoże VIP to rozumiem, że udało się uzyskać czynnik finansowy, więc dlaczego liga w dalszym ciągu nie zgadza się na rejestrację?
1
Pomijając całą otoczkę, bo nie chce spekulować tylko czekam na konkrety w sprawie Olmo. Natomiast jak to jest, że my ciągle mamy problemy z takimi podstawowymi kwestiami typu rejestracja zawodnika? Co jest przyczyną tego wszystkiego? Ciągłe zadłużenie? Limity wynagrodzeń? Surowe podejście Laliga? Skąd się biorą takie cyrki, bo to już nie pierwszy raz :P
0
@usztafik zakładam że tam jest dużo wycieczek z biura do hoteli. Znam sporo ludzi którym nie chce się jeździć i zwiedzać. Chociaż Tajlandia to jest chyba top1 kierunek gdzie no nie dałbym rady jechać na takie wakacje do hotelu, wszędzie no ale tam nie :D
0
@MesQueUnClub96 to ja jestem jakiś dziwny, bo mam 20+ i kompletnie nie rozumiem fenomenu Lego. O ile do 10 roku życia uwielbiałem klocki tak teraz no nie :D
1
@DragonxNF głupie pytanie zawsze będą, jak nie "czym masz już jakąś" to teraz w moim przypadku "kiedy ślub" "kiedy dziecko".. Never ending story.. :D
1
@Oskar00 ja szczerze współczuję jak ktoś traci czas i nerwy na te ścierwo :) sam tak jak Ty kiedyś się super bawiłem, natomiast u mnie skończyło się na Fifie 16, juz wtedy zmiany szły w te stronę i podziękowałem. Grać w Fifę przy tylu innych świetnych i często darmowych produktach? Sadomasochizm
0
@kuz pytanie co Ci to przeszkadza? Czy tak tylko marudzisz żeby pomarudzić? Nikt Cie nie zmusza do wychodzenia do sklepu czy galeri, w dalszym ciągu możesz czas spędzić w domu.
4
@MesQueUnClub96 serio?xd jak nie ma to nie parkujesz proste. Jedziesz dalej i szukasz gdzie indziej, a nie zostawiasz samochód w niedozwolonym miejscu, często utrudniając przy tym życie innym.
1
@Lola120 tak zgadza się bywało i tak, ale mimo wszystko próbowaliśmy do końca. Przy niekorzystnym wyniku i waleniu głową w mur nie przypominam sobie żeby np taki Messi był zmieniany tylko najmocniejszy skład próbował do końca. A tu? Mam wrażenie że odpuszczamy po prostu. Wchodzi Ferran, Fermin i Gavi i po prostu siła rażenia nam spada, a gramy na tak słaby zespół że trzeba ich docisnąć i liczyć że coś wpadnie w końcu. Jeśli gonimy wynik to trzeba się rzucić do ataku. Kiedyś sam Pique w końcówkach już zostawał w polu karnym i robiliśmy co mogliśmy, a teraz? Wpuszczamy pomocników za 9tke czym samym rezygnujemy z kreowania sytuacji strzeleckich. No ludzie złoci ręce opadają jak coś takiego widzę. Mówi się że Real ma mental. Ale jak real gra na słaba druzyne i musi gonić wynik to wszyscy rzucają się do ataku, a nie cofają i klepią wszerz boiska.
5
@Lola120 nie widziałem dawno gorszej drużyny od Leganes. I nie mam do nich pretensji, że nie potrafią grać w piłkę. Nie potrafię zrozumieć jak mogliśmy nie nastrzelac im przynajmniej kilku goli gdy oni nie wychodzili ze swojej połowy i nawet specjalnie dobrze się nie bronili. Mnóstwo niewykorzystanych sytuacji i co najgorsze to wywieszenie białej flagi w 65min gdy ściągamy 9tke i wpuszczamy kolejnych pomocników typu Fermin czy Gavi. Zarządzanie składem i dostosowanie go do przebiegu zdarzeń na boisku to istna TRAGEDIA.
1
@Bobo25 wiesz co najbardziej boli? Nie widziałem w tym sezonie gorszej drużyny od Leganes. Oni nie potrafili 2 podań wymienić. Tracili każda jedną piłkę po 5 sekundach, grali jak amatorska drużyna z okręgówki.
Okazji było mnóstwo przynajmniej do czasu dopóki Lewy i Olmo byli na boisku czyli do 65min. Jestem przekonany że w końcu coś by wpadło i worek by się rozwiązał gdyby tylko Lewy i Olmo zostali na boisku. Dla mnie to jest kryminał w takim momencie ściągać takich gości i wpuścić na boisko gości, którzy najlepiej odnajdują się w presingu i kontrze. Strasznie drażnią mnie decyzje odnośnie składu i zmian w ostatnich meczach Flicka. Uważam że to przez jego decyzje przegrywamy. Nie wspomnę, że bramkę zawaliło dream duo Pena i Garcia (btw Eric ma świetne wyprowadzenie piłki, ale obrońca z niego jak z koziej dupy trąbka, to kolejny raz gdy wychodzi w podstawie i zawala mecz).
0
@parpe ale strzelała tak? A ile strzalow oddaliśmy gdy zeszła? Jaki exG od 65min? Już mówię 0,29 po strzale obrońcy Kounde :)))
4
Co robisz w sytuacji gdy przegrywamy z takim ogórem jak Leganes, który nic nie gra i nie wychodzi ze swojego pola karnego i wiesz ze do końca meczu nie wyjdzie. Ściągasz jedyna w składzie 9tke z krwi i kości, która w tym meczu średnio co 3min dochodzi do sytuacji strzeleckiej? Czy może zostawiasz go i co najwyżej wpuszczasz drugiego napastnika żeby obok niego grał żeby jak najszybciej strzelić, a ściągasz kogoś kto zabezpiecza tyły, bo te ogórki i tak nawet nie wychodzą na Twoja połowę? :)
FLICK LE CABARET
0
@Messiah10 bo to jest jeany kabaret Flicka ściągać Lewego który w każdym momencie może strzelić bo dochodzi do tylu sytuacji i taka 9tka w takiej sytuacji jest najbardziej potrzebna
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
Brawa dla Mr Flicka za kolejny sabotaż, świetne zmiany. To jak my tracimy punkty z takimi ogórkami ostatnio to jak żyje to nie pamiętam czegoś takiego. To jest nieśmieszny żart.