Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jednego de jongowi nie można odmówić niezależnie od formy. Jego wejścia z drugiej lini zawsze były bardzo groźne i głównie po nich zdobywał zawsze bramki.
1
Prowadź kapitanie :P
1
Ja bym poczekał na więcej informacji. Co to za z dupy kwoty rzucane przez tego dziennikarza? Że niby wcześniej zarabiał 9mln gdy wiele źródeł przez lata podawało że było to 7, o co kaman? Nie chce mi się wierzyć żeby dostał tak dużą podwyżkę. Obstawiam że ma realnie w granicach 10-12mln
0
@D10SLEO i może wystarczyłoby jeszcze na jakiegoś Andre Gomesa
0
@Gall haha tak oczywisice odpowiadając temu koledze na grupie że ledwo co to nas sędzia przekręcił w dwumeczu z nimi dzięki czemu oni awansowali to właśnie tego Busquetsa mi wysłał w odpowiedzi i pogadane :D
1
@marcin62 kto by się spodziewał ze te gowno za które krzyczą sobie prawie 400zl i w którym nic w zasadzie co roku nie zmieniają, a gra bazuje na tym samym silniku będzie się słabo sprzedawać xD
2
Też macie takie wrażenie, że jak w meczu sędzia podejmie kontrowersyjna decyzję na korzyść Barcy (co mam wrażenie że zdarza się średnio raz na pięć razy przy czym pozostałe 4 są na niekorzyść, ale może to tylko moje nieobiektywne odczucie ;)) to w całym necie jest to rozdmuchiwane na potęge?
Przykładowo dzisiaj na grupie kumpel kibic Interu, który rzadko kiedy się udziela nawet w temacie sędziowania dzisiaj wrzucił shorta jak to Barca dostała z dupy karnego i Benfica została przekręcona. Wypadało mi tylko odpowiedzieć mu na to sytuacjami z ostatniego naszego dwumeczu z Interem gdzie sędzia przepychał ich dalej nie dyktujac nam karnego za rękę Dumfriesa i anulując prawidłowo zdobytego gola Pedriego. No, ale o tym kolega już nie pamiętał mało istotne w końcu to Barca to UEFAlona :)
6
@Criss18Barca i super, dlatego kochamy Barce i ligę hiszpańska. Kto normalny ogląda ligę włoska i taki Inter? Wszystkie mecze na 0:0 lub 1:0 masakra
1
@Pawlak1992 nie bardzo prawdopodobne, a pewne bo mają po 12pkt, a awans z top8 wymagac będzie 16pkt. No i zgadza się, biorąc pod uwagę że król strzelców musi strzelać średnio minimum 1 bramkę na mecz to w dwóch meczach spokojnie nadrabiają stratę. W innych edycjach król strzelców może być od razu w barażach więc takie 2 mecze to tylko bonus do srubowania rekordu. No ale cóż taki mamy klimat
3
@escarabajo a wiesz gdzie leży różnica? Nie w stylu gry, bo jesteśmy te sama drużyna i tu i tam gramy tak samo. Różnica tkwi w sędziowaniu, są różni w różnych rozgrywkach i tyle. Jesteśmy mocno walkowani w kolejnym sezonie i to stało się już na tyle normalne że nie zwraca się na to większej uwagi.
1
@Jonyx nie no ludzie dajcie spokój :D przecież już przed tą kolejką było jasne że będzie potrzebnych 16 punktów do awansu, więc jak oni mieliby awansować? matematyka trudna dziedzina xDD
2
@adi7adi8 to akurat nie ma większego znaczenia, bo bramki nie dają bezpośrednio punktów :P można dużo strzelać i więcej tracic przez co nie punktować. Lub punktować, ale nie strzelać patrz przykład Interu. Dwa mecze więcej to dwa mecze więcej i o ile ten format wygląda bardzo ciekawie tak jeśli chodzi o króla strzelców ma swoją słaba stronę.
0
@MOLESTA też mi się tak wydawało, musieli chyba coś przekręcić na grafice w studiu.
0
@AntiVARdridista za tydzień jeszcze mecz z Atalanta w LM. To jest priorytet.
2
Zaskoczyła mnie statystyka jaka pokazali w canal plus dotyczącą przebiegnietego dystansu top5 graczy w każdym zespole. Przecież tam najlepszy wynik z psg był w granicach 8,75km czy to w ogóle możliwe? Jeśli nic nie przekręciłem to taki wynik wydaje mi się to bardzo słaby, przecież my byśmy ich zabiegali.
0
@Jacek770 jaki cud o czym Ty piszesz?xd przecież już przed tą kolejka było mówione ze tam nie ma nawet matematycznych szans na top8 już.
0
@tomek8756 większość czasu pracuje zdalnie i jak nie ma roboty to po prostu nie pracuje tylko komp włączony. Jak jestem w biurze to też bez problemu. Jak nie siedzimy na kawie to gramy czy to w Fifę czy w bilarda oczywiście gdy nie ma co robić lub w ramach przerw, bo zazwyczaj jednak coś tam do roboty lub jakieś spotkania są. Ale generalnie rewelka że nie trzeba przed nikim udawać.
1
@Xwowrak szkoda tylko, że my jako Polska trafiliśmy do drugiego koszyka jeśli chodzi o rozwój AI, więc w większości krajów to się będzie super rozwijać, a u nas zastój ;)
0
@kuz każdemu kto tutaj by się zastanawiał nad grą w D4 to serdecznie nie polecam :)
Gra jest tak gówniana, że szok. Niestety dalem się złapać jak skończony osioł przez sentyment i wydałem ponad 300zl na ten szajs który bardziej przypomina mobilke niż grę od Blizzarda, a teraz ta firma śmieje się takim ludziom jak ja w twarz. Plują na swoich klientów. Nigdy więcej nie wydam ani złotówki na te firme ani nie zagram w ich gry chodźby przez minute nawet jak będą za darmo.
0
@Eto'o9 R10 Tobie może się wydawać, a klub może patrzeć przez pryzmat rozgrywek i zarobienie dużej kasy co jest ważniejsze niż 1 z 36 meczów w lidze. Druga sprawa to mecz domowy, więc piłkarze nie będą zmęczeni dodatkowa podróżą. Trzecia sprawa to nie wiem czy przypadkiem 2 miejsce nie gwarantuje lepszej pozycji w play off i na zespół z 1 miejsca z tabeli możliwe że trafić będziemy mogli dopiero w finale
2
@KamQiX ja tych komentarzy nie przyjmuje jako narracje, a trollowanie białych rycerzyków :) moim zdaniem również 1 do 1 w mocno naciągniętych karnych i to tyle.
Co do samego meczu tu jednak martwi mnie predyspozycja zespołu. Z Getafe było podobnie. Benfica dzisiaj nie zagrała nic wielkiego. Tracilismy bramki po pierwszej lepszej akcji, których wiele nie było. A z przodu? Po raz kolejny festiwal zmarnowanych okazji. Strasznie nieskuteczni ostatnio jesteśmy. Taki sytuacje jak te sam na sam gdzie kiksujemy to jest dramat. I Kounde i Rapha mieli tyle miejsca że mogli spokojnie przyjmować i przymierzyć, a nie starać się trafić piłkę z woleja i to słabsza noga gdy mają wolne pole :/
4
Chciałbym wyróżnić nieoczywistego bohatera. Dla mnie jest nim Balde. Kapitalny występ, prawie same dobre decyzję. Robił co chciał, woził obrońców, dryblowal i podawał mądrze. Mógł mieć asystę po wylozeniu piłki do Yamala. Wyróżniam Balde, gdyż jego forma od dłuższego czasu była w mojej opini słaba. Wyglądał jakby się nie rozwijał i często był najsłabszym ogniwem, a dzisiaj? Jeden z najlepszych na boisku, super i oby tak dalej!
0
@tbas czy ja wiem czy to akurat było mądre. Jak po co? Jesteśmy Barcelona i gramy o zwycięstwo :) ja wiem że czasami trzeba szanować 1pkt, ale tutaj akurat więcej do zyskania jest zdobywając 3pkt niż tracąc 1.
0
@Crakitic też mnie Yamal irytuje dzisiaj. Nie tym, że marnuje sytuacje, ale właśnie jakimiś głupimi wyrazami twarzy i machaniem łapami. Wtf
1
@robsesh pamiętam, pamiętam bardzo dobrze jakby to było nieco ponad tydzień temu.. Oh wait.. :D
1
Dobrze nie było kontaktu, ale co Wojtek odwalił. Co to za wyjście i położenie się pod nogi rywala? Mógł sędzia to gwizdać biorąc pod uwagę impet akcji. Gość musiał go przeskakiwać przez co finalnie upadł. Odwalił Wojtek i tyle, zła decyzja, nie musiał wychodzić i odwalać.
2
Ktoś też już czuł jak tylko poszedł przerzut że stracimy bramkę? Jesteśmy tak skuteczni w obronie że mam wrażenie że każda akcja rywali kończy się golem ostatnio :D
2
@Comentateiro pewnie w końcu do tego dojdzie, pytanie tylko czy realnie to coś zmieni? Nie wydaje mi się żeby miało to jakoś mocno podnieść przewidywane procenty, ale może się mylę.
3
@bartekvisca czy oni również jak Wielka FC Barcelona zostali przewalkowani przez sędziego, który nie dał im 100% karnego? Gdyby nie to to zakładam że byśmy spokojnie wygrali, ale nie zmienia to faktu że nasza skuteczność jest fatalna. Powinniśmy strzelić minimum 2 bramki więcej, ale manrowalismy setki na potęgę. Getafe jest fatalne, gra antyfutbol i powinni byli po prostu przegrać z nami. Szkoda, że się nie udało, bo pokonanie takiej paskudnej drużyny smakuje lepiej.
8
@Arcybiskup ceny gier stoją od 15 lat? Haha dobre sobie