Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Lola120 nie widziałem dawno gorszej drużyny od Leganes. I nie mam do nich pretensji, że nie potrafią grać w piłkę. Nie potrafię zrozumieć jak mogliśmy nie nastrzelac im przynajmniej kilku goli gdy oni nie wychodzili ze swojej połowy i nawet specjalnie dobrze się nie bronili. Mnóstwo niewykorzystanych sytuacji i co najgorsze to wywieszenie białej flagi w 65min gdy ściągamy 9tke i wpuszczamy kolejnych pomocników typu Fermin czy Gavi. Zarządzanie składem i dostosowanie go do przebiegu zdarzeń na boisku to istna TRAGEDIA.
1
@Bobo25 wiesz co najbardziej boli? Nie widziałem w tym sezonie gorszej drużyny od Leganes. Oni nie potrafili 2 podań wymienić. Tracili każda jedną piłkę po 5 sekundach, grali jak amatorska drużyna z okręgówki.
Okazji było mnóstwo przynajmniej do czasu dopóki Lewy i Olmo byli na boisku czyli do 65min. Jestem przekonany że w końcu coś by wpadło i worek by się rozwiązał gdyby tylko Lewy i Olmo zostali na boisku. Dla mnie to jest kryminał w takim momencie ściągać takich gości i wpuścić na boisko gości, którzy najlepiej odnajdują się w presingu i kontrze. Strasznie drażnią mnie decyzje odnośnie składu i zmian w ostatnich meczach Flicka. Uważam że to przez jego decyzje przegrywamy. Nie wspomnę, że bramkę zawaliło dream duo Pena i Garcia (btw Eric ma świetne wyprowadzenie piłki, ale obrońca z niego jak z koziej dupy trąbka, to kolejny raz gdy wychodzi w podstawie i zawala mecz).
0
@parpe ale strzelała tak? A ile strzalow oddaliśmy gdy zeszła? Jaki exG od 65min? Już mówię 0,29 po strzale obrońcy Kounde :)))
4
Co robisz w sytuacji gdy przegrywamy z takim ogórem jak Leganes, który nic nie gra i nie wychodzi ze swojego pola karnego i wiesz ze do końca meczu nie wyjdzie. Ściągasz jedyna w składzie 9tke z krwi i kości, która w tym meczu średnio co 3min dochodzi do sytuacji strzeleckiej? Czy może zostawiasz go i co najwyżej wpuszczasz drugiego napastnika żeby obok niego grał żeby jak najszybciej strzelić, a ściągasz kogoś kto zabezpiecza tyły, bo te ogórki i tak nawet nie wychodzą na Twoja połowę? :)
FLICK LE CABARET
0
@Messiah10 bo to jest jeany kabaret Flicka ściągać Lewego który w każdym momencie może strzelić bo dochodzi do tylu sytuacji i taka 9tka w takiej sytuacji jest najbardziej potrzebna
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
Brawa dla Mr Flicka za kolejny sabotaż, świetne zmiany. To jak my tracimy punkty z takimi ogórkami ostatnio to jak żyje to nie pamiętam czegoś takiego. To jest nieśmieszny żart.
4
Zakochałem się w Barcy Flicka we wrześniu i w październiku, ale czuję się jak oszukany i zdradzony głupek. Jestem wściekły na wybory personalne, składy wyjściowe oraz przeprowadzane zmiany w ostatnich kilku meczach. Dla mnie to jest parodia i sabotaż w prawie każdym meczu.
0
@Aragorn33 trener daje sygnał ściągając 9tke zamiast rzucić więcej w ofensywe i ściągnąć np Casado
12
Serio uważacie ze ściągnięcie takiego kogoś jak Lewy któremu może nie iść 90min, a w doliczonym jest w stanie strzelić 2 to dobra decyzja?xD tu trzeba było ściągnąć Casado i zostawić 2 napastników
1
Ewidentny karny rękami go przewraca tu nie ma nawet wejścia barkiem co to ma być xD
0
Mnóstwo sytuacji, powinniśmy mieć przynajmniej 1-2 bramki, ale umówmy się. Stracić bramkę z takim Leganes które ciągnie druta to już jest wyższy level abstrakcji. Pena do spółki z Garcia to jest dream duo przy obronie stałych fragmentów.
A i Olmo do bazy. Fatalny występ.
2
Kura aaa mac, ale ten Olmo jest tragiczny dzisiaj
1
Kogoś to dziwi że tracimy z dupy bramki z każdym jednym ogórkiem gdy gra Garcia na ŚO? :)
1
@gumaz 1. Miodowe lata
2. Świat według kiepskich
3. Nic nie dam, bo poza tymi dwoma długo długo nic nie ma, więc grzech cokolwiek zestawiac z tymi dwoma goatami :D
0
@DonCarletto zgadzam się, ale przytoczyłem przykład młodego wychowanka którego kontrakt wart jest dużo mniej i nie irytuje tak. Pisząc o pozbyciu się Ferrana nie mówię o zostawieniu dziury. W jego miejsce, na jego kontrakt może ktoś przyjść inny o znacznie lepszych predyspozycjach. Wg mnie bez dwóch zdań potrzebny jest lewy skrzydłowy typu Nico Williams, a na pozycji napastnika za Lewego może grać i Victor i Raphinha
0
@DonCarletto tak, a grał 3x więcej minut niż Pau Victor który również notuje bramki i asysty ma 2+1. Wychodzi na to, że młody ma lepszy współczynnik g+a w przeliczeniu na minuty, a do tego ma perspektywy i nie obciąża tak budżetu płacowego. Nie wspomnę, że nie irytuje tak często jak Ferran.
6
Chwalmy Ferrana za to, że wygrał nam wczorajszy mecz, bo należy mu się dobra nota. Natomiast mimo wszystko ja narracji nie zmieniam - to zawodnik nie na miarę Barcy i trzeba się go jak najszybciej pozbyć. To przyjęcie piłki przed golem to prawdziwa tragedia i to w zasadzie jego stały repertuar. Raz taka akcje skończył, a 10 innych 100% zmarnuje przez takie przyjęcie. Tu nie ma miejsca na takie powtarzające się w jego wykonaniu błędy, niestety.
0
@bady48 szczęśliwa to najlepsze określenie. Cieszę się, że dał na zwycięstwo chwała mu za to. Natomiast nie patrzmy też przez różowe okulary. Ta sytuacja z drugą bramka to jak zauważyliśmy szczęśliwa i może 2 takie sytuacje na 10 zamienia się na bramkę, tymczasem to była 200% sytuacja i 10 na 10 przed przyjęciem piłki to jest gol z tego. Trzeba mieć tego świadomość, że prawie to zostało zaprzepaszczone. Niemniej udało się że został bohaterem, ale nie zawsze tak będzie gdy popełnia tak proste błędy. To nie jest zawodnik na Barce.
1
Między 3, a 12 miejscem tylko 1 pkt różnicy. Ciasno w tabeli.
Ważne dzisiejsze 3pkt dla nas. Przynajmniej 1 pkt w ostatnich 2 meczach może dać awans, a 2 lub 3pkt to już w zasadzie pewniaczek
0
W przedostatniej kolejce LM walczyć o baraże będą zespoły z miejsc 22 i 25 czyli City i PSG xD
0
@partymaker bo te przyjęcie było niedopuszczalne xd mógł na pustaka wystawić dwóch biegło górą. Jakby mu strzal z dość ostrego konta nie wyszedł to pozdro by tu było xd
0
A już się za głowę łapałem, przyjął piłkę jak ostatni śmieć przez co prawie zepsuł 200% akcje, no ale ostatecznie strzelil ma farta, bo by zgrillowany był pieknie
0
@ObiwanKenobi @yoli zgadza się. Tutaj wg mnie główny błąd popełnia Fermin. Inigo przycisniety zagrywa do niego podanie, a on CZEKA XD na piłkę zamiast wyjść do niej. Przedszkolny błąd, obrońca gra na wyprzedzenie i wypuszcza gościa sam na sam.
10
De jong co sabotuje drugi mecz z rzędu xD
1
@Gibbon_FCB real grał u siebie, a my gramy w Dortmundzie. Wiesz ze bvb w tym sezonie to dwie różne drużyny w zależności gdzie grają? W 1 połowie mówili że najgorszy bilans wyjazdowy od 33 lat mają, za to u siebie są bardzo mocni
2
Jedyne wytłumaczenie to widzę taki, że Cubarsi za wcześnie faulowal. Popchnął go gdy podanie jeszcze nie było zagrane czym nawet wepchal go na spalonego. Gdyby się nie pospieszył to najprawdopodobniej byłby spalony
1
@KamQiX był zdecydowanie, wtf dlaczego nie sprawdzają tego? Faul faulem, ale to po spalonym już
0
Faul? Tu jest lub byłby spalony przecież xD
0
@KrwawiaceoczyVEB bvb częściowo rotuje składem. Sahim mówił że priorytetem dla niego jest liga, więc no..