1

@BezglutenowyPedri ja również, wręcz przeciwnie był taki szał na Neymara, że zaraz po meczu mówiło się, że takim jednym występem mógł sobie załatwić transfer gdziekolwiek i szejk z PSG na pewno w odwecie będzie chciał go wyciągnąć. I tak się niestety stało.

0

@BORO_12 a kto powiedział, że do Realu pójdzie, a nie np do nas?

0

@LOPEZ16 a ja jestem zdania że mbappe to przehajpowany piłkarz. Jego Neymar zjadał w Paryżu. To samo Messi który przeszedł tam poklepać z doskoku. O ile to na pewno bardzo dobry piłkarz to nie jest wybitny i nigdy moim zdaniem nie będzie.

0

@Ricardinio14 o widzę, że kolega nowy i pierwszy raz ze służba zdrowia ma do czynienia. Radzę się przyzwyczajać, bo taka sytuacja jest od dawna i lepiej nie będzie, a wręcz gorzej ;) oczywisice współczuję, ale cóż nie dziwi mnie to, bo osobiście już takie sytuacje przerabiałem wiele razy. Jedyną deska ratunku w moim przypadku są lekarze wśród bliskich znajomych, którzy w sytuacji zagrożenia życia wciskają i przyjmują mnie często szybciej. To chyba jedyne wyjście.

1

@CLS63AMG dokładnie tak jeśli chodzi aktualnie o górkę. Niestety BTC już trochę na rynku jest, ludzie już wiedzą co jest pięć i obstawiam, że takich wahań nie będzie. O ile w dłuższej perspektywie może zyskiwac na wartości o tyle te cykle będą już wyplaszczone i zwrot z inwestycji może być długi. Obstawiam, że nie będzie już takich skoków.

10

@Zoker kiedyś czyli na początku BTC ja pamiętam jak rozdawali za darmo, wyskakiwały reklamy typu załóż konto i dostaniesz 1 BTC za free :D człowiek myślał, że to jakiś syf i naciąganie a dzisiaj mając tego BTC by sobie inaczej życie ułożył xD

0

@Tomason ja też jeszcze nie, ale chyba kupię na otwarcie. Przemówił do mnie argument, że drugiej takiej szansy nie będzie. Czyli bez poradników, gotowych buildow z neta. Najlepsza zabawa na początku gdy każdy będzie kombinować :) ja również chciałem wiedzme, podobała mi się ta druga wersja przemiany w demona, ale w sumie cała wiedźma ma się opierać na summonerach i boję się że rozgrywka będzie zbyt wolna i nudna, a czasami ciężka do przejścia jakiegoś bossa. Nie wiem czy ostatecznie nie wezmę jakiejś innej klasy.

0

@Kow_aLL @Objectivo super dzięki za informację. Czy dużo stracę grajac na ps5 vs PC? Czy sterowanie lub coś innego może spowodować że będę mieć gorzej i lepiej pc ogarnąć czy nie sugerować się tym Waszym zdaniem?

1

@Kow_aLL kojarzycie czy na ps5 również od 6 grudnia będzie można zagrać? Może też się skuszę.

9

Srednia ocen użytkowników dla Ferrana Torres to 3,5 :D Nie no, ale szanujmy się. To, że strzelil (a w zasadzie ledwo co wkulal piłkę do pustej bramki, bo mało brakło żeby i to zmarnował) to nie znaczy, że zasługuje na więcej niż 2, więc ciekawe za co taka wysoka nota :D

Co lepsze ciekawe ile z nim się jeszcze będziemy bujać, bo on już od zeszłego sezonu jest tak samo irytujący. Lepiej dawać szanse młodym. Taki Pau Victor przynajmniej coś pozytywnego wnosi i ma szansę się jeszcze rozwinąć.

0

@Pressinho Pau Victor? Przecież gra nawet dzisiaj i pokazuje się świetnie. Super trzyma pozycje, atakuje te strefy co trzeba i nie ma problemu z prostym przyjęciem lub odegraniem.

3

Wielki holender ucisza hejterów.

A tak na poważnie, jaka ulga jak już nie ma tego hamulcowego patalacha z przodu.

3

Powiem krótko. Mam nadzieję, że Flick również dostrzegł jak fatalny jest Ferran i prędko go ponownie nie zobaczymy. Co najwyżej na PK na spotkanie z 3 ligowcem, choć i to mogą być za wysokie progi dla niego

3

Wystarczyło ściągnąć Ferrana i już jest z przodu zawodnik który atakuje pole karne

6

Do kur**y nędzy! ściągnie w końcu Flick tego parodyste?!

0

Beka to jest, że Mallorca gra tak słabo w obronie że już moglibyśmy mieć z 5 bramek, ale kompletnie nie ma na kim oprzeć gry z przodu. Ferran jest fatalny. Lewy to by się zastawił, przytrzymał, odegrał wtedy kiedy trzeba

2

Zejdzie kiedyś ten impostor Ferran?

3

Kogoś to dziwi? Pieprzyc setka za setka i zamiast jakieś 4:1 to mamy remis. Pozdro

1

Torres xDD chlop do okręgówki się nadaje serio

2

Niesamowite jak PARTOLIMY 100% sytuacje

0

Co z tym Yamalem się dzieje po kontuzji :/ słabo póki co. Teraz też miał sporo czasu. Jeśli jego idolem jest Messi to powinien wiedzieć że Messi taka piłkę zatrzymuje podeszwa i po prostu pyta bramkarza w który rog zapakować mu piłkę do siatki :/

0

@Filipem lepiej daj sobie spokój i wyrzuć. Z głupoty zaczniesz je nosić i nabawisz się jakiejś choroby czy nawet grzybicy, która jest uciążliwa i ciężka w leczeniu. Czy to warte ceny butów? Żebyś nie żałował ;)

0

@Gall sprowadzasz dyskusje na inny tor. Ja się nie zachwycam holendrem. Nie mówię o jego chorej pensji i o tym, że również nie jestem jego fanem i nie chce się z nim bujać kolejny rok. Mowa tutaj była o ostatniej porazce z Las Palmas i ja zwróciłem uwagę na to, że moim zdaniem gra w środku pola Torre, Fermin i Gavi po rocznej kontuzji to było proszenie się o porażkę. I tak w dalszym ciągu uważam, że De Jong mimo, iż jest irytujący i pod formą to w dalszym ciągu uważam że aktualnie jest lepszy zarówno od Torre jak i od Fermina, a przynajmniej na takiego rywala jak Las Palmas.

0

@Keson @Gall ja rozumiem, że holender jest pod forma i zgadzam się, ale w dalszym ciągu nie widzieć różnicy między nim, a Torre czy Ferminem to dla mnie dziwne. Wystarczy odwinac 1 i 2 polowe i zobaczyć jaki spokój i rozegranie wprowadził De Jong, a co się działo w 1 połowie gdzie Las Palmas nie dość że momentami dominowało nas w środku pola to nasi młodzi notorycznie grali jak jezdzcy bez głowy i tracili wszystkie piłki. Kompletnie nic nie dostarczyli do Lewego i Raphy przez co nie stworzyliśmy najmniejszego zagrożenia.

0

@pride1899 de jong gra jak gra. No tak tylko w dalszym ciągu to poziom znacznie wyższy od obu tych młodych ananasów :D gdzie porównywać doświadczonego topowego pomocnika do takiego pachołka pokroju Torre. De Jong mimo braku formy zapewnilby spokój czyli coś czego nam brakowało w 1 połowie. Był jeden wielki chaos i same straty piłek Fermina i Torre. Nie mówiąc że nie dostarczyli oni żadnych piłek do Raphy i Lewego.

1

@Faro bo Fermin to jeździec bez głowy i dobrze presujacy zawodnik. To się sprawdza na rywali, którzy wysoko atakują i chcą utrzymać się przy pilce, a nie na słabsze zespoły które dobrze rygluja dostęp do swojego pola karnego.

2

Nasunęło mi się pytanie. Czy tylko mi się wydaje, że ostatni mecz to wielbłąd trenera w doborze składu i wystawienie obu takich pachołków w wyjściowym składzie jak Torre i Fermin, a do tego Gavi wracający po rocznej kontuzji to było proszenie się o wpierdziel znowu na własne życzenie? Czy dla Was to normalne wypuszczać praktycznie cała główną formacje rezerwowa? Ja rozumiem ogrywanie młodych, ale trzeba wychodzić once da gala zrobić swoje w 1 połowie i przy korzystnym wyniku dać odpocząć lepszym zawodnikom.

0

@Keson kto za nich? Przecież De Jong i Olmo byli dostępni od początku, a to 10x półek wyżej od dwójki Torre/Fermin. Nie wiem czy tylko mi się wydaje, że to wielbłąd trenera wystawienie obu takich pachołków w wyjściowym składzie i do tego Gavi wracający po rocznej kontuzji? To było proszenie się o wpierdziel znowu na własne życzenie.

0

@Keson ja jestem całkowicie innego zdania. Po raz kolejny Flick kombinuje mocno ze składem i wystawia takich kiepów pokroju Torre i Fermin w jednym momencie od początku w wyjściowym składzie. Jak drużyna ma funkcjonować gdy trzon drużyny to zawodnicy na miarę drugiej ligi? Zarówno problemy z kreowaniem okazji jak, rozgrywaniem czy bronieniem to w głównej mierze zasługa fatalnej środkowej lini. Nie dość że nie nie pomagali to przeszkadzali bardziej notorycznymi stratami piłek. Tak się grać nie da. W drugiej połowie było ciut lepiej jeśli chodzi o kreowanie sytuacji, bo zniknęli z boiska Torre i Fermin. Flick chcąc im dawać szanse powinien ich wpuszczać na 10-30min w drugiej połowie, a nie wystawiać w podstawie. Aby wygrywać musimy wychodzić na prowadzenie w 1 połowie, a do tego potrzebny jest mocny wyjściowy skład.

3

@Reviven u mnie podwyzki są akurat w kwietniu i zazwyczaj około 5-10%. Szału nie ma, ale to już chyba standard. Większe podwyzki jedynie przy awansie, a najlepiej to przy zmianie pracy oczywiście :) dopóki jesteś w jednej firmie to zawsze będzie gadka, że więcej dać nie mogą, a jak się zwolnisz to będą zatrudniać żółtodzioba z pensja na start +50% vs to co miałeś Ty i wtedy hajs się znajduje. Fuck logic ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?