Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Reviven u mnie podwyzki są akurat w kwietniu i zazwyczaj około 5-10%. Szału nie ma, ale to już chyba standard. Większe podwyzki jedynie przy awansie, a najlepiej to przy zmianie pracy oczywiście :) dopóki jesteś w jednej firmie to zawsze będzie gadka, że więcej dać nie mogą, a jak się zwolnisz to będą zatrudniać żółtodzioba z pensja na start +50% vs to co miałeś Ty i wtedy hajs się znajduje. Fuck logic ;)
0
1 połowa dramat. Powinniśmy włożyć ze 2 bramy do przerwy i spokój, no ale czego oczekiwać jak wychodzimy plackami typu Torre Fermin
0
@konajoncek Lewy 36 lat na karku, a niektórzy dalej nie rozumieją ze to 9tka która żyje z podań i wykańcza akcje. Nie ma akcji, nie ma dibrej gry to nie ma wykończenia przez Lewego. Proste jak budowa cepa
1
Czemu ten Cilessen broni strzaly?
2
Nie no jak tu 10min nie doliczy to będzie śmiech na sali
5
Ferran już pokazuje skilla. A miał wolnego Pedriego 10m przed sobą...
1
Może to jest ta różnica? Gdy Yamal jest na skrzydle to Rapha to wolny elektron, a nie przyklejony do jednej pozycji i to robi robotę?
13
Bramkarz 180 w kapeluszu śmiechu warte. Zobaczcie co wyprawiał ostatnio Courtouis w meczu z LFC. Tutaj strzal nawet nie przy słupku, a ten nie sięgnie. Wojtek po rocznej przerwie, z petem w pysku wyciąga to biorąc bucha
1
@Arden Vera Farmiga jako Norma Bates w serialu Bates Motel.
1
@Safrani wczesny dostęp to już norma. Koszt jedyne kilkadziesiąt dolarów dla "darmowych" gier, aby jak to ładnie nazwane uczestniczyc w rozwoju. W praktyce wielu ludzi chce zagrać wcześniej i płaci kasę za to, aby robić za testerów. Sprawdzać bugi, przeciążenia serwerów etc :) obrzydliwa praktyka, ale to już norma :)
0
@Gaz najpiękniejsze love story w histori futbolu, ale jeszcze tak niedoceniane z racji, że Argentynczyk wciąż jest aktywny zawodowo. Mnie osobiście to ciary przechodzą i łzy do oczu napływają jak sobie przypominam te wszystkie chwilę w jakich Messi był częścią Barcelony. Czasu człowiek nie cofnie, ale to było coś wyjątkowego moc go przez tyle lat oglądać w naszych barwach.
1
@F3DO ludzie co Wy rozważacie w ogóle :D serio myślicie ze na pozostałe 3 mecze real nie zdobędzie 4pkt grajac min z Brest? Tu nie ma o czym mówić, ale i tak fajnie ze zagrają w barażach i się pomecza, bo o top8 już raczej mowy nie ma :) patrzyć musimy na siebie, bo trzeba zdobyć jeszcze ze 4pkt, żeby awansować z top8, a łatwych meczy nie mamy.
0
Korzysta ktoś z Was z butelki ze słomka do picia wody? Możecie polecić jakiś konkretny model? Ja nie używam i kompletnie się nie znam na tym, a chciałbym na prezent mikołajkowy kupić :)
1
@FCB24 nie, nie jest tak że 9 gra z 24. Losowanie jest miedzy 9-16 które są jako rozstawione, a 17-24 które są nierozstawione
6
@ranger3120 zdecydowanie warto, to Ci powie każdy dentysta. Mi również wiele osób polecało, ale jakoś nie mogę się do tego przyzwyczaić i nie nitkuje :P
2
@Antimadridista_WR ja uważam że warto. Najlepszy Jarmark w Polsce i warto chociaż raz się przejechać. Jeśli daleko to zostać na weekend i od razu pozwiedzać miasto :)
4
Ci żółci to piękne dzbany xD 3x w puli już było po 6 czy 9k i puszczali za free licytacje mając kupiona podpowiedź od początku xD i teraz 500zl w puli ostatnie pytanie i teraz ruszyli va bank haha nie mam pytań
0
Hit jest taki, że 5min na zmianę czeka Fermin i De Jong i mówię PROSZĘ NIECH ZEJDZIE CASADO, bo ma żółtą i będzie jeszcze gorąco w końcówce znając Celte. Nie, taki uuuj FLICK ściąga dwóch pomocników bez żółtej kartki i zostawia Casado. Trener zawalił mecz.
1
Hehe w najlepszym możliwym momencie po czerwonej kartce. No to wygląda na to, że po 3 pkt mamy :))))))))
21
Wszedł de jong zapewnić spokój i traci głupio piłkę na trzydziestym metrze i groźna akcje ma Celta xD
0
Co by nie mowic to przynajmniej sprawdziliśmy scenariusz z Olmo na lewym skrzydle i wiemy, że on się tam nie nadaje. Jak tylko wylatuje nam Yamal czy Raphinha to są i będą kłopoty. Potrzebny do rotacji jest jeden rezerwowy. Taki Nico byłby idealny chociaż nie wiem czy realny. A jeśli chodzi o minuty to na pewno nikomu by nie brakło.
2
Ale fart dla nas. Nie wyobrażam sobie żeby Martin miał wyjść na 2 połowę.
Podziwiam postawe Aspasa, brawo!! Zejść z boiska jako kapitan i jeszcze trybuny podjudzac. Tak trzeba robić z tymi pajacami z gwizdkami! Ten sędzia nas już kilka razy przekręcił, amator jakich mało, odsunąć go od zawodu!
1
@bartekvisca poważnie? Myślałem że do końca tego sezonu zrobią te 60% miejsc, a przez wakacje machna resztę żeby było 100% na przyszły sezon, ale faktycznie może te 2 miesiace to zbyt optymistycznie żeby dobudować kolejny najwyższy pierścień z trybunami xd
1
@Azazel_Pazuzu burger z burgerów i 10-15 euro czyli tyle co u nas. Zarobki też porównałeś? :P niestety, ale Polska tania nie jest i to fakt. Nie żebym narzekał, bo jest mnóstwo innych plusów jakie ma nasz kraj względem chodźby takiej Francji :)
4
@FcPortoFan1999 @Pressinho trzeba być strasznym "niedzielnym Januszem", żeby nie widzieć różnic i twierdzić, że piłka Probierza i Sousy to jest to samo. Przytaczanie wyników po zaledwie kilku meczach również. Przecież w tych meczach można przytaczać nagrania i przykłady gdzie ewidentnie taktycznie byliśmy super ułożeni, a zawiniły indywidualne błędy piłkarzy i nie zastosowanie się do kluczowych wskazówek trenera.
0
@mordini123 a rozdzielenie ma wyjść w połowie stycznia, więc nawet jak ktoś teraz aktywuje żeby obejrzeć silos to zdąży też rozdzielenie w styczniu/lutym zobaczyć :)
2
@Safrani wg mnie powinien to tego być taryfikator mówiący o tym, że im wyższe wykroczenie tym na dłużej zabierane jest prawko. Np. 50 to 3 miesiące, powyżej 60 to pół roku, a 70 to rok.
3
@Zoker Lewica za dużo za to Konfa w punkt, co? xD
1
@Kidd ja nie jestem fanem serii, nie oglądałem batmana. Mam przejrzane dziesiątki topowych seriali i uważam Pingwina za świetny serial. Spokojnie 9/10
1
Ciężko to powiedzieć, ale to cień pilkarza sprzed kontuzji. Wcześniej gdy zaczynał również wchodził na końcówki, grał ogony, ale zawsze czuć i widać było różnice gdy wszedł. Strzelał bramkę za bramką, miał te lekkość jaką teraz ma Yamal. A aktualnie? Wchodzi i nic mu nie wychodzi. Kłopoty z prostym przyjęciem pilki, brak pomysłu co robić z piłką, większość piłek traci. Przykro się na to patrzy, więc to nie wina trenera czy klubu, że spisują go na straty. Gdyby tak było w ogóle nie dostawałby szans.