3

@Reviven u mnie podwyzki są akurat w kwietniu i zazwyczaj około 5-10%. Szału nie ma, ale to już chyba standard. Większe podwyzki jedynie przy awansie, a najlepiej to przy zmianie pracy oczywiście :) dopóki jesteś w jednej firmie to zawsze będzie gadka, że więcej dać nie mogą, a jak się zwolnisz to będą zatrudniać żółtodzioba z pensja na start +50% vs to co miałeś Ty i wtedy hajs się znajduje. Fuck logic ;)

0

1 połowa dramat. Powinniśmy włożyć ze 2 bramy do przerwy i spokój, no ale czego oczekiwać jak wychodzimy plackami typu Torre Fermin

0

@konajoncek Lewy 36 lat na karku, a niektórzy dalej nie rozumieją ze to 9tka która żyje z podań i wykańcza akcje. Nie ma akcji, nie ma dibrej gry to nie ma wykończenia przez Lewego. Proste jak budowa cepa

1

Czemu ten Cilessen broni strzaly?

2

Nie no jak tu 10min nie doliczy to będzie śmiech na sali

5

Ferran już pokazuje skilla. A miał wolnego Pedriego 10m przed sobą...

1

Może to jest ta różnica? Gdy Yamal jest na skrzydle to Rapha to wolny elektron, a nie przyklejony do jednej pozycji i to robi robotę?

13

Bramkarz 180 w kapeluszu śmiechu warte. Zobaczcie co wyprawiał ostatnio Courtouis w meczu z LFC. Tutaj strzal nawet nie przy słupku, a ten nie sięgnie. Wojtek po rocznej przerwie, z petem w pysku wyciąga to biorąc bucha

1

@Arden Vera Farmiga jako Norma Bates w serialu Bates Motel.

1

@Safrani wczesny dostęp to już norma. Koszt jedyne kilkadziesiąt dolarów dla "darmowych" gier, aby jak to ładnie nazwane uczestniczyc w rozwoju. W praktyce wielu ludzi chce zagrać wcześniej i płaci kasę za to, aby robić za testerów. Sprawdzać bugi, przeciążenia serwerów etc :) obrzydliwa praktyka, ale to już norma :)

0

@Gaz najpiękniejsze love story w histori futbolu, ale jeszcze tak niedoceniane z racji, że Argentynczyk wciąż jest aktywny zawodowo. Mnie osobiście to ciary przechodzą i łzy do oczu napływają jak sobie przypominam te wszystkie chwilę w jakich Messi był częścią Barcelony. Czasu człowiek nie cofnie, ale to było coś wyjątkowego moc go przez tyle lat oglądać w naszych barwach.

1

@F3DO ludzie co Wy rozważacie w ogóle :D serio myślicie ze na pozostałe 3 mecze real nie zdobędzie 4pkt grajac min z Brest? Tu nie ma o czym mówić, ale i tak fajnie ze zagrają w barażach i się pomecza, bo o top8 już raczej mowy nie ma :) patrzyć musimy na siebie, bo trzeba zdobyć jeszcze ze 4pkt, żeby awansować z top8, a łatwych meczy nie mamy.

0

Korzysta ktoś z Was z butelki ze słomka do picia wody? Możecie polecić jakiś konkretny model? Ja nie używam i kompletnie się nie znam na tym, a chciałbym na prezent mikołajkowy kupić :)

1

@FCB24 nie, nie jest tak że 9 gra z 24. Losowanie jest miedzy 9-16 które są jako rozstawione, a 17-24 które są nierozstawione

6

@ranger3120 zdecydowanie warto, to Ci powie każdy dentysta. Mi również wiele osób polecało, ale jakoś nie mogę się do tego przyzwyczaić i nie nitkuje :P

2

@Antimadridista_WR ja uważam że warto. Najlepszy Jarmark w Polsce i warto chociaż raz się przejechać. Jeśli daleko to zostać na weekend i od razu pozwiedzać miasto :)

4

Ci żółci to piękne dzbany xD 3x w puli już było po 6 czy 9k i puszczali za free licytacje mając kupiona podpowiedź od początku xD i teraz 500zl w puli ostatnie pytanie i teraz ruszyli va bank haha nie mam pytań

0

Hit jest taki, że 5min na zmianę czeka Fermin i De Jong i mówię PROSZĘ NIECH ZEJDZIE CASADO, bo ma żółtą i będzie jeszcze gorąco w końcówce znając Celte. Nie, taki uuuj FLICK ściąga dwóch pomocników bez żółtej kartki i zostawia Casado. Trener zawalił mecz.

1

Hehe w najlepszym możliwym momencie po czerwonej kartce. No to wygląda na to, że po 3 pkt mamy :))))))))

21

Wszedł de jong zapewnić spokój i traci głupio piłkę na trzydziestym metrze i groźna akcje ma Celta xD

0

Co by nie mowic to przynajmniej sprawdziliśmy scenariusz z Olmo na lewym skrzydle i wiemy, że on się tam nie nadaje. Jak tylko wylatuje nam Yamal czy Raphinha to są i będą kłopoty. Potrzebny do rotacji jest jeden rezerwowy. Taki Nico byłby idealny chociaż nie wiem czy realny. A jeśli chodzi o minuty to na pewno nikomu by nie brakło.

2

Ale fart dla nas. Nie wyobrażam sobie żeby Martin miał wyjść na 2 połowę.

Podziwiam postawe Aspasa, brawo!! Zejść z boiska jako kapitan i jeszcze trybuny podjudzac. Tak trzeba robić z tymi pajacami z gwizdkami! Ten sędzia nas już kilka razy przekręcił, amator jakich mało, odsunąć go od zawodu!

1

@bartekvisca poważnie? Myślałem że do końca tego sezonu zrobią te 60% miejsc, a przez wakacje machna resztę żeby było 100% na przyszły sezon, ale faktycznie może te 2 miesiace to zbyt optymistycznie żeby dobudować kolejny najwyższy pierścień z trybunami xd

1

@Azazel_Pazuzu burger z burgerów i 10-15 euro czyli tyle co u nas. Zarobki też porównałeś? :P niestety, ale Polska tania nie jest i to fakt. Nie żebym narzekał, bo jest mnóstwo innych plusów jakie ma nasz kraj względem chodźby takiej Francji :)

4

@FcPortoFan1999 @Pressinho trzeba być strasznym "niedzielnym Januszem", żeby nie widzieć różnic i twierdzić, że piłka Probierza i Sousy to jest to samo. Przytaczanie wyników po zaledwie kilku meczach również. Przecież w tych meczach można przytaczać nagrania i przykłady gdzie ewidentnie taktycznie byliśmy super ułożeni, a zawiniły indywidualne błędy piłkarzy i nie zastosowanie się do kluczowych wskazówek trenera.

0

@mordini123 a rozdzielenie ma wyjść w połowie stycznia, więc nawet jak ktoś teraz aktywuje żeby obejrzeć silos to zdąży też rozdzielenie w styczniu/lutym zobaczyć :)

2

@Safrani wg mnie powinien to tego być taryfikator mówiący o tym, że im wyższe wykroczenie tym na dłużej zabierane jest prawko. Np. 50 to 3 miesiące, powyżej 60 to pół roku, a 70 to rok.

3

@Zoker Lewica za dużo za to Konfa w punkt, co? xD

1

@Kidd ja nie jestem fanem serii, nie oglądałem batmana. Mam przejrzane dziesiątki topowych seriali i uważam Pingwina za świetny serial. Spokojnie 9/10

1

Ciężko to powiedzieć, ale to cień pilkarza sprzed kontuzji. Wcześniej gdy zaczynał również wchodził na końcówki, grał ogony, ale zawsze czuć i widać było różnice gdy wszedł. Strzelał bramkę za bramką, miał te lekkość jaką teraz ma Yamal. A aktualnie? Wchodzi i nic mu nie wychodzi. Kłopoty z prostym przyjęciem pilki, brak pomysłu co robić z piłką, większość piłek traci. Przykro się na to patrzy, więc to nie wina trenera czy klubu, że spisują go na straty. Gdyby tak było w ogóle nie dostawałby szans.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?