2

@Bocheno1 sorry, fasolkę jadłem

1

@PatrychoO taki tebas z ryja xD

3

@Firestone potrzymaj mi roberto

1

mokebe już wyzdrowiał i skacze

4

a madrycioki w ryk

0

campeones campeones ole ole oleeeeeeee

0

negreira najlepszym transferem od lat

1

jak można w wieku 31l nie mieć kondycji grając w piłkę..

10

dobrze jest, strzeliliśmy 2 bramki, real żadnej, wszystko dobrze jest w porządku, dobry przekaz leci

1

i cyk roberto 2030 tym razem za bramke z realem

4

weźcie tego roberto bo nie wyczymie

1

kurłła czyli dzisiaj ich zniszczymy 2:1 a nie 1:0

1

kurłła, ale my ich zniszczymy, upodlimy i anihilujemy 1:0

1

@Emhyr a roberto ma wyginać do drawska

6

bayern w dupe, bvb liderem

1

@MesQueUnClub96 z tobą jest coraz gorzej

3

@marcin62 widać że się mądrujesz a nigdy w takim miejscu nie byłeś, tam nie ma miejsca inaczej auta postawić, a jak ci goście przyjadą to już wgl

2

@Comentateiro 4. Idę powiedzieć piersowi

4

@Firestone gość był nawet na takich wybijanych srebrnych monetach z piłkarzami reprezentacji, a ty piszesz że nie znasz xD gdzieś je mam, musiałbym poszukać

0

@Deviler wali tego teścia w szyje sterydziarz i są efekty

6

@Janas11224 chyba z dywanu na podłogę, izi win pashy

0

ustawione

0

walczy jak nigdy, przegra jak zawsze

0

przecież on najmana anihiluje xD

0

stary na konfach lipton ale w klatce idzie

0

co on tą łysine poprawia ciągle ;x

0

stary je mocny

0

do jednej bramki

1

@Pogba malika to nie szkoda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?