0

@BartqRKO hornik wyżej od denisa xD

0

denis tak wcześnie? ;f

0

@PaulinhoPL przecież wygrał i trzymał krasnala na dystans perfekcyjnie

1

nawet na taborecie by go nie sięgnął a kręci te piruety i kręci xD

0

już nie lubią łysego ;x

0

i kluska do spania

0

@K4tsuuu gruby pierwszy uderzył po gongu

2

jarosz by ich tam obu naraz położył xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

ludwiczek to do mycia naczyń a nie do oktagonu, no chyba że idzie tam wytrzeć oktagon ;x lew to bierze

2

wywalone w nich mają na trybunach xD

0

@Janas11224 przypomnij sobie te wszystkie walki bab, olejnika i najmana to zmienisz zdanie

2

jak 2 mietki pod sklepem o potłuczoną butelkę amareny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

koncert na pożegnanie widzów z jutuba xD to zachęcili do kupna

1

walka z cyklu stary wrócił z wywiadówki xD żelek ubity

0

żelek się wypompuje już na wejściu xD

0

pierwszy pewniaczek na dzisiaj, salla ubije żelka

2

@Firestone a liverpool nawet jak wygra zaległe mecze to i tak nie będzie 4 xD

1

@Kaamilos87 to fa cup, a nie liga

1

a może pachy wietrzy? xD

3

buja się jakby w jakimś wwe wychodził cringowiec pawłowski

1

@Comentateiro szejki posmarowały

2

@Medium ależ ten kwiatek wyrósł

6

@MesQueUnClub96 jedyna farsa to twoje posty z bólem dupy o potężnego haalanda

0

@wpwelement szkoda że nie odpisałeś bo następna wiadomość w odwołaniu zasypała by cię screenami na których osoba o której wtedy była mowa osobiście kręci bekę ze sformułowania którego użyłem

4

@wpwelement pro tip - jak ci się nie chce odpisywać lub brakuje ci argumentów to kliknij "odrzucono"

6

@wpwelement ja też zapamiętam jak przez tydzień nie odpisywałeś

13

@wpwelement serdeczne nie dzięki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?