Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@wpwelement ja też zapamiętam jak przez tydzień nie odpisywałeś
13
@wpwelement serdeczne nie dzięki
0
@Emhyr "Ze względu na problemy Juventusu" bo my to nie mamy problemów xD kolejny wysryw
0
@Luciano99 niedaleko pada jabłko od jabłoni
2
@MesQueUnClub96 lesnar
7
@Encore zniszczył juventus i united od środka żeby sobie tylko staty nabić
1
@MesQueUnClub96 a o co, o to że ci się sufit na głowę spadł?
1
@Saviola88 ehh.. a 2 części wicka jeszcze mają być
0
@PatrychoO mi nie wypadają litmaneny :) a ikonka zara wlatuje za friko zrobiona z samych upgradów
0
@IronSanHybrid tylko po co robiłeś zdjęcie po rzyganiu
0
@Luciano99 za 14 to ja nawet zdjęcia z rąsią nie zrobię
1
@Rewolucja123 zaraz po konferencji verrattiego
0
@Kgorecki2500 w najgorszej wersji, masz 3x powtarzalne prime or wc taniej, w cenie cruyffa mozesz zrobic ze 2x , a teraz wyszły upgrady za friko praktycznie i oddają mega bo nie ma kart w paczkach wiec foddery lecą
0
@Luciano99 skończyłem z fifą
1
@Rust_Cohle ale bez kuponu ok bo jak kupon będzie to wiadomo co
0
Byle real, city i bayern nie wygrali, chciałoby się postawić na napoli ale z drugiej strony napoli napoli kupon ci..
2
@Medium tego akurat nie mogę dla ciebie zrobić, ale mogę dla ciebie zrobić coś innego, ch1 m1 za dozo
2
@Medium nie bardzo wiem co tym tam pierdzielisz poza tym że siadasz na styropian
( ͡° ͜ʖ ͡°)
15
@FCB24 bo faceci to by sami chcieli, no chyba że z sysia czy clyde to wtedy nie
0
@MesQueUnClub_87 ty sam jesteś ściągaczka, skrobka się mówi
0
@MesQueUnClub_87 było się brokatem posypać jak chciałeś błysnąć
0
@TheNekro94 jak jedzie jak w klatce siedzi
4
@TheNekro94 tak właśnie myślałem że miękiszon jesteś
0
@Rust_Cohle następnym razem napiszcie elemelentowi żeby ruszył dupę do formularza odwołań, a nie ani nie odpisze ani nie odrzuci ani nic
0
@Rust_Cohle ino brakło mnie na 2 tygodnie to za mną płakaliście jak dzieci w przedszkolu za matką, taki obraz wasz
0
@Danny Gaucho no nie wiem, kohel jakoś tak krzywo chodzi ostatnio
1
@Rust_Cohle zadzwonimy do pana
5
@pt9 no ale masz te bilety czy nie
0
@urbipl stare
1
z jednej strony świetnie że arsenal przerżnął, a z drugiej zajebiście