6

@wpwelement ja też zapamiętam jak przez tydzień nie odpisywałeś

13

@wpwelement serdeczne nie dzięki

0

@Emhyr "Ze względu na problemy Juventusu" bo my to nie mamy problemów xD kolejny wysryw

0

@Luciano99 niedaleko pada jabłko od jabłoni

2

7

@Encore zniszczył juventus i united od środka żeby sobie tylko staty nabić

1

@MesQueUnClub96 a o co, o to że ci się sufit na głowę spadł?

1

@Saviola88 ehh.. a 2 części wicka jeszcze mają być

0

@PatrychoO mi nie wypadają litmaneny :) a ikonka zara wlatuje za friko zrobiona z samych upgradów

0

@IronSanHybrid tylko po co robiłeś zdjęcie po rzyganiu

0

@Luciano99 za 14 to ja nawet zdjęcia z rąsią nie zrobię

1

@Rewolucja123 zaraz po konferencji verrattiego

0

@Kgorecki2500 w najgorszej wersji, masz 3x powtarzalne prime or wc taniej, w cenie cruyffa mozesz zrobic ze 2x , a teraz wyszły upgrady za friko praktycznie i oddają mega bo nie ma kart w paczkach wiec foddery lecą

0

@Luciano99 skończyłem z fifą

1

@Rust_Cohle ale bez kuponu ok bo jak kupon będzie to wiadomo co

0

Byle real, city i bayern nie wygrali, chciałoby się postawić na napoli ale z drugiej strony napoli napoli kupon ci..

2

@Medium tego akurat nie mogę dla ciebie zrobić, ale mogę dla ciebie zrobić coś innego, ch1 m1 za dozo

2

@Medium nie bardzo wiem co tym tam pierdzielisz poza tym że siadasz na styropian
( ͡° ͜ʖ ͡°)

15

@FCB24 bo faceci to by sami chcieli, no chyba że z sysia czy clyde to wtedy nie

0

@MesQueUnClub_87 ty sam jesteś ściągaczka, skrobka się mówi

0

@MesQueUnClub_87 było się brokatem posypać jak chciałeś błysnąć

0

@TheNekro94 jak jedzie jak w klatce siedzi

4

@TheNekro94 tak właśnie myślałem że miękiszon jesteś

0

@Rust_Cohle następnym razem napiszcie elemelentowi żeby ruszył dupę do formularza odwołań, a nie ani nie odpisze ani nie odrzuci ani nic

0

@Rust_Cohle ino brakło mnie na 2 tygodnie to za mną płakaliście jak dzieci w przedszkolu za matką, taki obraz wasz

0

@Danny Gaucho no nie wiem, kohel jakoś tak krzywo chodzi ostatnio

1

@Rust_Cohle zadzwonimy do pana

5

@pt9 no ale masz te bilety czy nie

0

@urbipl stare

1

z jednej strony świetnie że arsenal przerżnął, a z drugiej zajebiście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?