Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Encore 2 w cenie jednego i będzie kasiorka na umowę dla Messiego
0
@skubi99 idź się poskarż to ci wyciągnie że cię nie było tylko na jej lekcji xD
1
@MesQueUnClub96 jak haaland robił tombstone na lewym
0
@Antimadridista_WR lel, miękiszony jakieś teraz uczą, za moich czasów jak kogoś nie było na sprawdzianie to od razu wstawiała 1
2
@PatrychoO watch out watch out
3
@ranger3120 dostaje czerwoną za rozbieg?
6
Gołe dupy na główną zaczęli wstawiać.. klipa z motomami do artykułu wstawili, a dopiero potem się skapnęli że takie babki to @lucas/catalan tu wstawiał xD
10
Hah, najpierw wstawili klipa z motomami, a dopiero potem się kapneli co tam jest i zmienili na saoko bo pszypał xDD
11
@lucas/catalan podobne tutaj wrzucał to mu kasowaliście
0
@BorzyKrzys czyli teraz będzie jeździł w rajdach?
16
@clyde on taki nie jest, dowodem na to są kolejne jego posty o tym jak bardzo go to nie obchodzi i ma wywalone
4
@Rewolucja123 to teraz nadmiar skóry sobie możesz zarzucić na plecy jak pelerynę
1
@Rust_Cohle co to za odpalenie bez bana, jakiś kapiszon co najwyżej
0
@TheNekro94 co z tego że się wyloguje jak się zaraz potem znowu zaloguje
32
@VegetaPolska 3 księżyce
26
@matirix20 zadecydowała ankieta
https://zapodaj.net/images/ec741a7f6463d.png
0
@MarioVeB! chyba jak mu się zachce
2
@Rust_Cohle piszesz tak jakby ci jaśnie hrabia odpisał w odwołaniu
0
@PatrychoO a co to za januszerka
1
@Comentateiro człeniu, jakiej znowu pensji? W dupach wam się poprzewracało od tego biopaliwa
2
@Comentateiro miss click
1
@Comentateiro ty się lepiej zajmij tą złomową ligą lucka
35
@Zoker ale co potańczył kuraka na MŚ to jego
2
@barcanawieki okaże się że faks za de gee jednak się nie spóźnił
4
@escarabajo no jak wypuszcza składy to po co go mają trzymać xD krecisko
1
@Tom_Tom gdybyśmy musieli się wyprzedawać to do szejkow za grube siano a nie do madryciakow za drobne
10
@Bezhistorii ma do odbioru zaległe zawieszenia z la ligi i LM
1
@Kapitan hawk a ciebie miało nie być
0
@Mario96w bo im zwiesiłeś swoim wejściem
3
i cyk czyste konto