4

@escarabajo no jak wypuszcza składy to po co go mają trzymać xD krecisko

1

@Tom_Tom gdybyśmy musieli się wyprzedawać to do szejkow za grube siano a nie do madryciakow za drobne

10

@Bezhistorii ma do odbioru zaległe zawieszenia z la ligi i LM

1

@Kapitan hawk a ciebie miało nie być

0

@Mario96w bo im zwiesiłeś swoim wejściem

3

i cyk czyste konto

0

ludzie tam nikogo nie ma na pozycjach, najman gdzie jesteś

2

a madrycioki w ryk bo przelewik doszedł hehe

1

hahaha frenkie wybacz mnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore już lepiej grać szkółką

4

@Encore chyba na podawacza ręczników

10

@Encore nie jest tu potrzebny

14

@Kapitan hawk dobrze że napisałeś bo vegeta już miał do ciebie jechać sprawdzać czy żyjesz

0

@BulaKG mam 25k i zero foddera, jak coś wyjdzie to będę musiał ikony, hero i specjalne przepalać ;/ z drugiej strony nie mogę przestać trafiać to może wystarczy zagrać fut champy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@BulaKG z pierwszego poleciał wc capdevila, razem z wc yaya lecą prosto na ławeczkę bo gdzie do pierwszego jak tam toty bellignham z prime gullitem i wc roberto carlosem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

0

@joloskyy przecież to show dla czubków robione przez emerytow, rencistów i klaunów pokroju geparda rometo i tego grubego

1

@Dironixu zax

1

@PatrychoO w kamionce, ale takie dryblasy a nie jakieś pizdryki

0

@tomek8756 tymczasem dyplomaci: oh no, zatyczki do uszu

3

@Herato christensen, kounde, araujo, pedri

0

@MesQueUnClub96 otóż nie

17

@MesQueUnClub96 ty piszesz z kontuzją, pytanie kiedy odpoczniesz bo jest coraz gorzej

0

Obrona zdrowa, jak szawi nie przyjanuszuje to zagrać byle na 0 z tyłu i gitara

2

@Mario96w a ty łysego przez ścianę podglądasz

0

@wawrzyn1 wypiąłem z gniazdka bo musiałem telefon podładować

0

bayern w strachu, łaaa

28

nie grasz w lm, nie grasz w le, to na kogo oszczędzasz podstawę? i jeszcze coś chrzanisz o rozczarowaniu, sam to zrobiłeś wyjściowym składem

3

@Sulimo uciąć rękę i ból jak ręką odjął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?