Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@escarabajo no jak wypuszcza składy to po co go mają trzymać xD krecisko
1
@Tom_Tom gdybyśmy musieli się wyprzedawać to do szejkow za grube siano a nie do madryciakow za drobne
10
@Bezhistorii ma do odbioru zaległe zawieszenia z la ligi i LM
1
@Kapitan hawk a ciebie miało nie być
0
@Mario96w bo im zwiesiłeś swoim wejściem
3
i cyk czyste konto
0
ludzie tam nikogo nie ma na pozycjach, najman gdzie jesteś
2
a madrycioki w ryk bo przelewik doszedł hehe
1
hahaha frenkie wybacz mnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore już lepiej grać szkółką
4
@Encore chyba na podawacza ręczników
10
@Encore nie jest tu potrzebny
14
@Kapitan hawk dobrze że napisałeś bo vegeta już miał do ciebie jechać sprawdzać czy żyjesz
0
@BulaKG mam 25k i zero foddera, jak coś wyjdzie to będę musiał ikony, hero i specjalne przepalać ;/ z drugiej strony nie mogę przestać trafiać to może wystarczy zagrać fut champy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@BulaKG z pierwszego poleciał wc capdevila, razem z wc yaya lecą prosto na ławeczkę bo gdzie do pierwszego jak tam toty bellignham z prime gullitem i wc roberto carlosem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Witam
https://zapodaj.net/images/5bdfabe5d50d3.jpg
0
@joloskyy przecież to show dla czubków robione przez emerytow, rencistów i klaunów pokroju geparda rometo i tego grubego
1
@Dironixu zax
1
@PatrychoO w kamionce, ale takie dryblasy a nie jakieś pizdryki
0
@tomek8756 tymczasem dyplomaci: oh no, zatyczki do uszu
3
@Herato christensen, kounde, araujo, pedri
0
@MesQueUnClub96 otóż nie
17
@MesQueUnClub96 ty piszesz z kontuzją, pytanie kiedy odpoczniesz bo jest coraz gorzej
0
Obrona zdrowa, jak szawi nie przyjanuszuje to zagrać byle na 0 z tyłu i gitara
2
@Mario96w a ty łysego przez ścianę podglądasz
0
@wawrzyn1 wypiąłem z gniazdka bo musiałem telefon podładować
0
bayern w strachu, łaaa
28
nie grasz w lm, nie grasz w le, to na kogo oszczędzasz podstawę? i jeszcze coś chrzanisz o rozczarowaniu, sam to zrobiłeś wyjściowym składem
3
@Sulimo uciąć rękę i ból jak ręką odjął