0

Pisz priva

0

Dj Shadow, Kraftwerk, Chemical Brothers i duuużo więcej :)
Czekam aż dodadzą do playlisty tytuły z drugiej części nocy, bo większości nie znam.

0

Nie tutaj, pisz priv.

0

priv

2

Nocne audycje Trójki to jekochane mistrzostwo.

13

Kto w ogóle wpadł na ten pomysł z Boatengiem? xD
To już lepiej byłoby sprowadzić Davida Ville z Japoni.

1

jest cała kompilacja jego chwytań kolegów za ramię :D
któryś z widzów obliczył nawet, że w danym odcinku trzymał Smoka za łapę przez minutę i 43 sekundy, o ile dobrze pamiętam xD

0

United nie ma nic do stracenia, więc pewnie rzucą się do ataku od początku meczu, dlatego powinniśmy przede wszystkim przejąć kontrolę nad meczem od samego początku. Myślę, że zagęszczenie w środku pola mogłoby w tyn pomóc, więc 442 mogłoby być dobrą opcją.
Niemniej fajnie byłoby zobaczyć Malcoma i Dembele na skrzydłach, gdybyśmy chcieli kontrować przy przewadze posiada piłki ManU.
Do tego Gruby szpica, za nim Leoś, a na DMF Vidal i Rakitić (bo Busi coś ostatnio pod formą jest).

28

Taki PROTIP:

Jeśli znajdziecie jakieś ciekawe zdjęcie w internecie (fb, imgur, cokolwiek) i zechcecie się nim podzielić z Ramblowiczami, to by oszczędzić nam ładowania się całej strony (jak ktoś nie ma u/ad-blocka to już w ogóle), klikacie PPM (prawym przyciskiem myszki), bądź w tablecie/smartfonie przytrzymujecie na zdjęciu przez chwilę i wybieracie "kopiuj adres obrazu", który to dopiero wklejacie tutaj.

Wiem, że spora część tak robi, za ślę serdeczne propsy.

Czuwaj!

0

Na maxa seksowna babka :)

1

Dokładnie, niby to tylko Huesca, ale 6-ciu paczek na nasze rezerwy bym nie postawił...

4

ja pamiętam Szpaka:
ALE MATI, SPÓJRZMY NA TAKI BAJERN YUPA HEJKENSA

albo Smoka:
ALE PANOWIE, UMÓWMY SIĘ

albo Matiego:

11

chodź ze mną do piwnicy, mam tam małe kotki, no chodź, nie bój się...

2

stanowcze NIE

0

Mama Lukaku też kochana kobita.

2

Bo to był przypadek. A tutaj już go wszyscy wieszali...

0

na fioletowej jest zazwyczaj w okolicach 3,4 w nocy, niekiedy wcześniej :P

0

niech biorą, strasznie przehajpowany grajek

0

Cillessen za Tejstegena i lecimy z tematem :)

0

Tak, dobry, polecam.

1

spadł z nieba ;)

0

Też kiedyś myślałem nad takim ustawieniem. Myślę, że byłoby bardzo efektywne. Fajnie jakby EV wypróbował je np. teraz w LL.

0

Jedno nie wyklucza drugiego ;)

1

Mam wrażenie, że wczoraj był ten moment, gdy puściła mu blokada.
Obym się nie mylił.

0

Widać, że większość z tych postów nie pochodzi od samych piłkarzy.
Szkoda, że niektórzy oddają swoje socialmedia do prowadzenia innym :/

0

Ale fajnie z tym Cosztą :)

7

Skromny gość.

0

wejdzie w 83 minucie

1

tak na 1 łyk to niekoniecznie, ale do fajeczki na 3 łyki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?