Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pisz priva
0
Dj Shadow, Kraftwerk, Chemical Brothers i duuużo więcej :)
Czekam aż dodadzą do playlisty tytuły z drugiej części nocy, bo większości nie znam.
0
Nie tutaj, pisz priv.
0
priv
2
Nocne audycje Trójki to jekochane mistrzostwo.
13
Kto w ogóle wpadł na ten pomysł z Boatengiem? xD
To już lepiej byłoby sprowadzić Davida Ville z Japoni.
1
jest cała kompilacja jego chwytań kolegów za ramię :D
któryś z widzów obliczył nawet, że w danym odcinku trzymał Smoka za łapę przez minutę i 43 sekundy, o ile dobrze pamiętam xD
5
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_0vTYhKaKYkdQyCt4EbZTZr6VxEfDTRZb,w400.jpg
xD
0
United nie ma nic do stracenia, więc pewnie rzucą się do ataku od początku meczu, dlatego powinniśmy przede wszystkim przejąć kontrolę nad meczem od samego początku. Myślę, że zagęszczenie w środku pola mogłoby w tyn pomóc, więc 442 mogłoby być dobrą opcją.
Niemniej fajnie byłoby zobaczyć Malcoma i Dembele na skrzydłach, gdybyśmy chcieli kontrować przy przewadze posiada piłki ManU.
Do tego Gruby szpica, za nim Leoś, a na DMF Vidal i Rakitić (bo Busi coś ostatnio pod formą jest).
28
Taki PROTIP:
Jeśli znajdziecie jakieś ciekawe zdjęcie w internecie (fb, imgur, cokolwiek) i zechcecie się nim podzielić z Ramblowiczami, to by oszczędzić nam ładowania się całej strony (jak ktoś nie ma u/ad-blocka to już w ogóle), klikacie PPM (prawym przyciskiem myszki), bądź w tablecie/smartfonie przytrzymujecie na zdjęciu przez chwilę i wybieracie "kopiuj adres obrazu", który to dopiero wklejacie tutaj.
Wiem, że spora część tak robi, za ślę serdeczne propsy.
Czuwaj!
0
Na maxa seksowna babka :)
1
Dokładnie, niby to tylko Huesca, ale 6-ciu paczek na nasze rezerwy bym nie postawił...
4
ja pamiętam Szpaka:
ALE MATI, SPÓJRZMY NA TAKI BAJERN YUPA HEJKENSA
albo Smoka:
ALE PANOWIE, UMÓWMY SIĘ
albo Matiego:
11
chodź ze mną do piwnicy, mam tam małe kotki, no chodź, nie bój się...
2
stanowcze NIE
0
Mama Lukaku też kochana kobita.
2
Bo to był przypadek. A tutaj już go wszyscy wieszali...
0
na fioletowej jest zazwyczaj w okolicach 3,4 w nocy, niekiedy wcześniej :P
0
niech biorą, strasznie przehajpowany grajek
0
Cillessen za Tejstegena i lecimy z tematem :)
0
Tak, dobry, polecam.
1
spadł z nieba ;)
0
Też kiedyś myślałem nad takim ustawieniem. Myślę, że byłoby bardzo efektywne. Fajnie jakby EV wypróbował je np. teraz w LL.
0
Jedno nie wyklucza drugiego ;)
1
Mam wrażenie, że wczoraj był ten moment, gdy puściła mu blokada.
Obym się nie mylił.
0
Widać, że większość z tych postów nie pochodzi od samych piłkarzy.
Szkoda, że niektórzy oddają swoje socialmedia do prowadzenia innym :/
0
Ale fajnie z tym Cosztą :)
7
Skromny gość.
0
wejdzie w 83 minucie
1
tak na 1 łyk to niekoniecznie, ale do fajeczki na 3 łyki?