Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kubox Ja czytałem artykuł o tym składający się z 3 części, każdy po 10 stron... a każdą czytało się z 10 min :O
do tego masa zdjęć, rysunków (a'la Gmoch).
Podrzucić koledze?
0
@COU_11 a jak nie wróci do nas, to przejdzie do mierd
0
@Kamiloza91 Messiego znowu nie będzie w top3 nawet :/
0
@DonElPatron ale to ułomnie wygląda xD
środkowi obrońcy przed bocznymi?
1
@kordyl1010 no ja mam nadzieję, że ta i jeszcze kilka, które usprawniłyby dyskusje tutaj ;)
0
da się jeszcze sortować wpisy tutaj wg najlepszych w ostatnich 6/12/24/48h tak jak wcześniej?
1
To już wolałbym, żeby te były domowe.
0
@PanRol no ja wiem, jak się bawić, to się bawić :D
0
@PanRol to jest 1-2-2-1-1-1-2-1
0
@Witekk10 ale jakie piękne :3
0
@Messibestplayerintheworld No ale to jest ustawienie zrobione z graczy, którzy są albo na pewno przyjdą. Także jest to już jakość sama w sobie. Za Cou wstaw Arthura i gra gitara.
0
@Encore dwóch ofensywnych pomocników, a co się będę szczypał xD
0
Ech, jakby tak w tym klubie od przyszłego sezonu pracował normalny trener, to once de gala mogłaby wyglądać tak:
(biorę pod uwagę fakt, że poszczególni zawodnicy grając więcej i NA SWOICH pozycjach, mogliby zaliczyć zwyżkę formy, bo zdarzały im się świetne mecze, ale Valdek ich 'zabił')
Ter Stegen
Semedo - Pikej - deLigt - Alba
de Jong
Coutinho
Messi
Malcom Dembele
Suarez/nowy CF
Do tego na ławce Legnet, Umtiti, Busi, Vidal...
+ transfery (niekoniecznie za ponad 100 baniek)
+ umiejętne wprowadzanie małolatów.
I wcale nie potrzebujemy Nemarka i Grizmanka, żeby wygrać LM.
0
@Michael_20 i dobrze, często ludzie nawet gdzieś tam z góry są bardzo pomocni ;)
no i oni ewentualnie pokierują Cię gdzieś dalej z pytaniem, jeśli to nie po ich stronie leżała organizacja oprawy
0
Typ napluł na ten klub, a wy go chcecie z powrotem?
Dobrze się czujecie? xD
0
@Dzemix111 szkoda, że nie popiłeś kefirem :)
0
@Michael_20 Pisz do organizatorów. Serio.
0
@Criss18Barca Rozbitkowie byli spoko. Ale to z 15 lat temu było.
0
@cracker ło kurna, dzięki za cynę ziom :D
0
@Criss18Barca Ter Stegen o dychę za mało
0
@Gosciuu wszystko Witkacego
8
@Katalonczyk1995 kawał w sam raz na imieniny wuja Stacha xD
3
@Orlik00 prawo pascala - walę w mur i jest gitara
;)
0
@Danger204 ech, to se ne vrati :/
0
@kubix05 ale chłopaki zbiorą oklep xD
1
@FafitFCB zacznij ją palić ;)
6
Valverde naprawdę zostaje ma kolejny sezon?
Czy cały świat kręci sobie ze mnie bekę??
0
@Julencja Mógłby zostać, ale tylko przy zmianie trenera.
4
Z tej listy powinien zostać tylko Malcom.
0
Jaki problem grać w sierpniu?