0

@Kubox Ja czytałem artykuł o tym składający się z 3 części, każdy po 10 stron... a każdą czytało się z 10 min :O
do tego masa zdjęć, rysunków (a'la Gmoch).
Podrzucić koledze?

0

@COU_11 a jak nie wróci do nas, to przejdzie do mierd

0

@Kamiloza91 Messiego znowu nie będzie w top3 nawet :/

0

@DonElPatron ale to ułomnie wygląda xD
środkowi obrońcy przed bocznymi?

1

@kordyl1010 no ja mam nadzieję, że ta i jeszcze kilka, które usprawniłyby dyskusje tutaj ;)

0

da się jeszcze sortować wpisy tutaj wg najlepszych w ostatnich 6/12/24/48h tak jak wcześniej?

1

To już wolałbym, żeby te były domowe.

0

@PanRol no ja wiem, jak się bawić, to się bawić :D

0

@PanRol to jest    1-2-2-1-1-1-2-1

0

@Witekk10 ale jakie piękne :3

0

@Messibestplayerintheworld No ale to jest ustawienie zrobione z graczy, którzy są albo na pewno przyjdą. Także jest to już jakość sama w sobie. Za Cou wstaw Arthura i gra gitara.

0

@Encore dwóch ofensywnych pomocników, a co się będę szczypał xD

0

Ech, jakby tak w tym klubie od przyszłego sezonu pracował normalny trener, to once de gala mogłaby wyglądać tak:

(biorę pod uwagę fakt, że poszczególni zawodnicy grając więcej i NA SWOICH pozycjach, mogliby zaliczyć zwyżkę formy, bo zdarzały im się świetne mecze, ale Valdek ich 'zabił')

                    Ter Stegen
Semedo - Pikej - deLigt - Alba
                       de Jong
                                    Coutinho
               Messi
Malcom                       Dembele
                   Suarez/nowy CF

Do tego na ławce Legnet, Umtiti, Busi, Vidal...
+ transfery (niekoniecznie za ponad 100 baniek)
+ umiejętne wprowadzanie małolatów.

I wcale nie potrzebujemy Nemarka i Grizmanka, żeby wygrać LM.

0

@Michael_20 i dobrze, często ludzie nawet gdzieś tam z góry są bardzo pomocni ;)
no i oni ewentualnie pokierują Cię gdzieś dalej z pytaniem, jeśli to nie po ich stronie leżała organizacja oprawy

0

Typ napluł na ten klub, a wy go chcecie z powrotem?
Dobrze się czujecie? xD

0

@Dzemix111 szkoda, że nie popiłeś kefirem :)

0

@Michael_20 Pisz do organizatorów. Serio.

0

@Criss18Barca Rozbitkowie byli spoko. Ale to z 15 lat temu było.

0

@cracker ło kurna, dzięki za cynę ziom :D

0

@Criss18Barca Ter Stegen o dychę za mało

0

@Gosciuu wszystko Witkacego

8

@Katalonczyk1995 kawał w sam raz na imieniny wuja Stacha xD

3

@Orlik00 prawo pascala - walę w mur i jest gitara
;)

0

@Danger204 ech, to se ne vrati :/

0

@kubix05 ale chłopaki zbiorą oklep xD

1

@FafitFCB zacznij ją palić ;)

6

Valverde naprawdę zostaje ma kolejny sezon?
Czy cały świat kręci sobie ze mnie bekę??

0

@Julencja Mógłby zostać, ale tylko przy zmianie trenera.

4

Z tej listy powinien zostać tylko Malcom.

0

Jaki problem grać w sierpniu? 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?