Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i fajno, dalej będzie co oglądać.
2
Cudowny to był sezon, nie zapomnę go nigdy.
0
sztuczne ognie w kształcie liści gandy xD
0
KONIEC MISTRZOSTW, DO WIDZENIA!
0
hahahaha, co tu się odjaniepawla xD
1
Vidal dobry wariat xD
1
@Berniś na zdrówko
1
@krzychu1526 dziękuję
2
a ja sobie truskawki jem
2
Valdek, polewaj.
0
no i po co środkowy napadzior? mamy Pikeja xD
0
@davidek1997 jako jedyny w Hiszpanii w tym sezonie xDDD
0
@LuisSalvano przecież złapał kontuzję
1
Alba ma madyrcki charakterek.
1
@Shad EV:
"dziwne, z Liverpoolem też nie działało"
0
@olejtm do grona frajerów roku
0
Tyle dobrego, że to nie dwumecz xD
9
Myślę, że warto podać zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Renke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner.
0
@jaras121 jak go nie wpuści od razu po przerwie, to ja już nie mam pytań
0
@Maximus2 chyba nawet bardziej
0
@sidzej Póki co to my jesteśmy spuchnięci jak Suarez.
0
@ProMILs ten typ chyba nie chodził na lekcje zarządzania zasobami ludzkimi... jego wybory są (delikatnie mówiąc) bardzo niezrozumiałe
0
@WiernyDoKoncaFCB Rakitić
0
@Rompul mam to samo, od 20 lat nie graliśmy takiej padaki... bez Leo bylibyśmy średniakiem w tej chwili
0
ahahahahahahah xDDDDDD
2
jesteśmy przy '16' i cyk - cofka na środek do Pikeja xDDD
0
@Nikololol smutne miny
0
@kiper09 dokładnie, bez niego to byśmy pewnie nie powąchali europejskich pucharów w przyszłym sezonie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Sandu! jak zwykle w tym sezonie - podanie do Leosia "weź coś szczel", Valencia dobrze się broni, na pewno też coś strzelą