0

No i fajno, dalej będzie co oglądać. 

2

Cudowny to był sezon, nie zapomnę go nigdy.

0

sztuczne ognie w kształcie liści gandy xD

0

KONIEC MISTRZOSTW, DO WIDZENIA!

0

hahahaha, co tu się odjaniepawla xD

1

Vidal dobry wariat xD

1

@Berniś na zdrówko

1

@krzychu1526 dziękuję

2

a ja sobie truskawki jem

2

Valdek, polewaj.

0

no i po co środkowy napadzior? mamy Pikeja xD

0

@davidek1997 jako jedyny w Hiszpanii w tym sezonie xDDD

0

@LuisSalvano przecież złapał kontuzję

1

Alba ma madyrcki charakterek.

1

@Shad EV:
"dziwne, z Liverpoolem też nie działało"

0

@olejtm do grona frajerów roku

0

Tyle dobrego, że to nie dwumecz xD

9

Myślę, że warto podać zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Renke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner.

0

@jaras121 jak go nie wpuści od razu po przerwie, to ja już nie mam pytań

0

@Maximus2 chyba nawet bardziej

0

@sidzej Póki co to my jesteśmy spuchnięci jak Suarez.

0

@ProMILs ten typ chyba nie chodził na lekcje zarządzania zasobami ludzkimi... jego wybory są (delikatnie mówiąc) bardzo niezrozumiałe

0

0

@Rompul mam to samo, od 20 lat nie graliśmy takiej padaki... bez Leo bylibyśmy średniakiem w tej chwili

0

ahahahahahahah   xDDDDDD

2

jesteśmy przy '16' i cyk - cofka na środek do Pikeja xDDD

0

@Nikololol smutne miny

0

@kiper09 dokładnie, bez niego to byśmy pewnie nie powąchali europejskich pucharów w przyszłym sezonie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sandu! jak zwykle w tym sezonie - podanie do Leosia "weź coś szczel", Valencia dobrze się broni, na pewno też coś strzelą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?