Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dembele świetna wrzuta tak btw.
3
Niech to będzie Dembuś, bo jest zwyczajnie nominalnym skrzydłowym. Coutinho to ofensywny pomocnik i na tej pozycji powinien grać. Oczywiście jeśli jest w formie. Nie ryzykowałbym wpuszczania go na LM w tym sezonie, bo niczym sobie na to nie zasłużył. Niech gra ligę i pokaże się z jak najlepszej strony.
0
Ma pełne prawo do odpierania, czy w ogóle odnoszenia się do jakiejkolwiek krytyki. Nie ważne czy mediów, czy kibiców.
1
Też zauważyliście, że Bartek gada ostatnio z sensem?
0
W Polsacie Sport Premium dostępnym w wielu streamach.
17
ale się wtedy naebaem :P
0
O jakich konkretnie świątyniach mówisz?
Pomijam przywoływanie czasów historycznych. Żyjemy w XXI wieku, w ponoć cywilizowanym świecie.
Burmistrz Londynu musiał się tak wyrazić, bo inaczej byłby skandal.
Nie oskarżam ich o pożar Katedry, przywołuję jedynie przykłady na poszanowanie przez nich tego, co chcielibyśmy nazywać wspólnym dziedzictwem kulturowym.
Gdyby nie fakt, że piramidy w Gizie są główną atrakcją biednego Egiptu, to dawno by ich nie było. Czy myślisz, że Brytole rozważali kiedykolwiek zniszczenie pogańskiego Stonehenge?
0
Pomniki Buddy w Afganistanie też wysadziły się same.
0
No dobra, to powiedz mi dlaczego z całego świata płyną wyrazy żalu i smutku z powodu wielkiej straty kulturowego dziedzictwa... z całego poza krajami bliskiego wschodu?
1
Ale to zupełnie inna skala i te jednostki spotkałyby się z ostracyzmem reszty społeczeństwa.
U muslimów takie reakcje są powszechnie akceptowalne.
16
Reakcja wyznawców "religii pokoju" na pożar Katedry Notre-Dame:
2
o kur..... :|
0
no Hajto
0
a on czasami nie dostał czasowego bana na komentowanie?
0
A tak już zupełnie poważnie, to sami DeJ i DeL będą meeeega wzmocnieniem. Nie pamiętam kiedy w jednym oknie pozyskaliśmy dwóch tak kocurnych piłkarzy.
0
no ja rozumiem, widocznie powinienem dodać taką emotkę na końcu zdania - ;)
;)
1
Fajnie, ze u nas grał, szkoda, że tak krótko.
0
panie, kurła, a idź pan z tym Gryzmanem
3
a ja bym dał Ville :)
14
Za promowanie poprawnego użycia frazeologizmów zawsze props :)
0
Chodziło mi o takiego zadaniowca :)
Jak Pitbull, więc jak Davids trochę, co nie? ;)
0
a Gomes?
5
Po co on, jak Gomes wraca?
0
Tak trochę jak Keita u Pepcia ;)
0
Tyle, że Vidal miał już ugruntowaną pozycję w europejskiej piłce - ściągalimy go z Juve, grał w Bayernie. Zupełnie inna sytuacja niż w przypadku byłego gracza ŁKS-u ściąganego z Chin ;)
0
Taki zadaniowiec to skarb :)
0
No ja rozumiem chęci EV, ale tu chyba nastąpiło zwolnienie blokady i uruchomienie maszyny losującej xD
0
1-go, ale cicho...
0
https://www.polskieradio.pl/9,Trojka/33,Playlista
Potrójne Pasmo Przenoszenia 00:05 - 02:00
Po drugiej też puszczali super muzę, ale nie ma tego w playliście, więc nie wiem co to było.
0
Pisz priva