0

Dembele świetna wrzuta tak btw.

3

Niech to będzie Dembuś, bo jest zwyczajnie nominalnym skrzydłowym. Coutinho to ofensywny pomocnik i na tej pozycji powinien grać. Oczywiście jeśli jest w formie. Nie ryzykowałbym wpuszczania go na LM w tym sezonie, bo niczym sobie na to nie zasłużył. Niech gra ligę i pokaże się z jak najlepszej strony.

0

Ma pełne prawo do odpierania, czy w ogóle odnoszenia się do jakiejkolwiek krytyki. Nie ważne czy mediów, czy kibiców.

1

Też zauważyliście, że Bartek gada ostatnio z sensem?

0

W Polsacie Sport Premium dostępnym w wielu streamach.

17

ale się wtedy naebaem :P

0

O jakich konkretnie świątyniach mówisz?
Pomijam przywoływanie czasów historycznych. Żyjemy w XXI wieku, w ponoć cywilizowanym świecie.

Burmistrz Londynu musiał się tak wyrazić, bo inaczej byłby skandal.

Nie oskarżam ich o pożar Katedry, przywołuję jedynie przykłady na poszanowanie przez nich tego, co chcielibyśmy nazywać wspólnym dziedzictwem kulturowym.

Gdyby nie fakt, że piramidy w Gizie są główną atrakcją biednego Egiptu, to dawno by ich nie było. Czy myślisz, że Brytole rozważali kiedykolwiek zniszczenie pogańskiego Stonehenge?

0

Pomniki Buddy w Afganistanie też wysadziły się same.

0

No dobra, to powiedz mi dlaczego z całego świata płyną wyrazy żalu i smutku z powodu wielkiej straty kulturowego dziedzictwa... z całego poza krajami bliskiego wschodu?

1

Ale to zupełnie inna skala i te jednostki spotkałyby się z ostracyzmem reszty społeczeństwa.
U muslimów takie reakcje są powszechnie akceptowalne.

16

Reakcja wyznawców "religii pokoju" na pożar Katedry Notre-Dame:

2

o kur..... :|

0

no Hajto

0

a on czasami nie dostał czasowego bana na komentowanie?

0

A tak już zupełnie poważnie, to sami DeJ i DeL będą meeeega wzmocnieniem. Nie pamiętam kiedy w jednym oknie pozyskaliśmy dwóch tak kocurnych piłkarzy.

0

no ja rozumiem, widocznie powinienem dodać taką emotkę na końcu zdania - ;)
;)

1

Fajnie, ze u nas grał, szkoda, że tak krótko.

0

panie, kurła, a idź pan z tym Gryzmanem

3

a ja bym dał Ville :)

14

Za promowanie poprawnego użycia frazeologizmów zawsze props :)

0

Chodziło mi o takiego zadaniowca :)
Jak Pitbull, więc jak Davids trochę, co nie? ;)

0

a Gomes?

5

Po co on, jak Gomes wraca?

0

Tak trochę jak Keita u Pepcia ;)

0

Tyle, że Vidal miał już ugruntowaną pozycję w europejskiej piłce - ściągalimy go z Juve, grał w Bayernie. Zupełnie inna sytuacja niż w przypadku byłego gracza ŁKS-u ściąganego z Chin ;)

0

Taki zadaniowiec to skarb :)

0

No ja rozumiem chęci EV, ale tu chyba nastąpiło zwolnienie blokady i uruchomienie maszyny losującej xD

0

1-go, ale cicho...

0

https://www.polskieradio.pl/9,Trojka/33,Playlista
Potrójne Pasmo Przenoszenia 00:05 - 02:00

Po drugiej też puszczali super muzę, ale nie ma tego w playliście, więc nie wiem co to było.

0

Pisz priva

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?