1

Komentarz usunięty

0

pic or didnt hepyn

0

Koniec mistrzostw. Do widzenia.

5

Zawsze jakieś ckliwe piosenki, jak na pierwszy taniec na weselu xD

0

O, jest i nasz Saddam :D

7

A teraz dupeczki wniosą fanty. #pdk

1

Madrid! Cabrón! Saluda al campeón!!!

0

heh, w oprawie graficznej serwisu?

2

Dzisiaj przegląd prawie tak wcześnie jak na fioletowej ;)

0

strims?

0

jaka rozdziałka?

3

Polecam ten profil :)
Sentymentalna podróż w przeszłość.

https://www.instagram.com/barcalegends/

0

Też coś takiego kojarzę, ale ile w tym prawdy, a jak bardzo Poldi zasłania się tym, żeby w Polsce mówiono o nim ciepło, to wie tylko on sam.
Niemniej - bardzo sympatyczny gość :)
No i gra z naszymi w ekipie teraz ;)

0

Kwestia przywiązania do własnego kraju, ojczyzny.
Ja na miejscu Podolskiego nie grałbym dla Niemiec, ale nie ganie go za to, bo widocznie czuje się Niemcem.

1

czasem muszą dać odpocząć seryjnemu samobójcy, żeby nie było za wielu podejrzeń ;)

2

bo są blisko i chciałem dać mocny przykład xD

1

Tacy ludzie sprzedali by własne matki za parę baryłek ropy.

8

Wolałbyś grać dla Niemiec i zdobyć MŚ, czy grać dla Polski?

1

Simeone na selekcjonera, Icardi na szpicę i dzida po MŚ.

0

tam na końcu jest taka buźka -> ;)
czyli to tak z przymrużeniem oka, ale wuj, trzeba się rozpisać i pokazać, że jest się mądrzejszym xD

0

Aha, Deulofeu też w jedenastce kolejki Premer Leauge wg WhoScored. Nota 8,6/10.

Jak słaba musi być ta PL, skoro w jedenastce kolejki jest dwóch gości nie łapiących się na ławkę Barcy ;)

9

Luca Digne w jedenastce kolejki wg WhoScored. Nota 8,9/10.

0

xD

0

Komentarze gimbów pod artem z "niewinnym" Rosołem mnie rozje... rozbroiły xD
Klasyczna pokazówka, biedny przesiedział 2 lata, bo taki był układ od początku, żeby on coś odbębnił i nikogo nie wsypał.
A tu łykajo jak pelikany xD

5

Klasyk. Uniewinniony, bo przez te 2 lata doszli do tego kogo jego zeznania mogłyby udupić, a sięgało to na pewno do czołowych postaci hiszpańskiej polityki.

0

w końcu Cou zagrałby na swojej pozycji

0

no nie działa

0

Koks tam się ładnie sypał w przerwach.

0

daj adres, to Ci powiem

2

Nooo, z tym Czesiem to niektórzy przesadzali, ale Przekliniak to był gość ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?