Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
pic or didnt hepyn
0
Koniec mistrzostw. Do widzenia.
5
Zawsze jakieś ckliwe piosenki, jak na pierwszy taniec na weselu xD
0
O, jest i nasz Saddam :D
7
A teraz dupeczki wniosą fanty. #pdk
1
Madrid! Cabrón! Saluda al campeón!!!
0
heh, w oprawie graficznej serwisu?
2
Dzisiaj przegląd prawie tak wcześnie jak na fioletowej ;)
0
strims?
0
jaka rozdziałka?
3
Polecam ten profil :)
Sentymentalna podróż w przeszłość.
https://www.instagram.com/barcalegends/
0
Też coś takiego kojarzę, ale ile w tym prawdy, a jak bardzo Poldi zasłania się tym, żeby w Polsce mówiono o nim ciepło, to wie tylko on sam.
Niemniej - bardzo sympatyczny gość :)
No i gra z naszymi w ekipie teraz ;)
0
Kwestia przywiązania do własnego kraju, ojczyzny.
Ja na miejscu Podolskiego nie grałbym dla Niemiec, ale nie ganie go za to, bo widocznie czuje się Niemcem.
1
czasem muszą dać odpocząć seryjnemu samobójcy, żeby nie było za wielu podejrzeń ;)
2
bo są blisko i chciałem dać mocny przykład xD
1
Tacy ludzie sprzedali by własne matki za parę baryłek ropy.
8
Wolałbyś grać dla Niemiec i zdobyć MŚ, czy grać dla Polski?
1
Simeone na selekcjonera, Icardi na szpicę i dzida po MŚ.
0
tam na końcu jest taka buźka -> ;)
czyli to tak z przymrużeniem oka, ale wuj, trzeba się rozpisać i pokazać, że jest się mądrzejszym xD
0
Aha, Deulofeu też w jedenastce kolejki Premer Leauge wg WhoScored. Nota 8,6/10.
Jak słaba musi być ta PL, skoro w jedenastce kolejki jest dwóch gości nie łapiących się na ławkę Barcy ;)
9
Luca Digne w jedenastce kolejki wg WhoScored. Nota 8,9/10.
0
xD
0
Komentarze gimbów pod artem z "niewinnym" Rosołem mnie rozje... rozbroiły xD
Klasyczna pokazówka, biedny przesiedział 2 lata, bo taki był układ od początku, żeby on coś odbębnił i nikogo nie wsypał.
A tu łykajo jak pelikany xD
5
Klasyk. Uniewinniony, bo przez te 2 lata doszli do tego kogo jego zeznania mogłyby udupić, a sięgało to na pewno do czołowych postaci hiszpańskiej polityki.
0
w końcu Cou zagrałby na swojej pozycji
0
no nie działa
0
Koks tam się ładnie sypał w przerwach.
0
daj adres, to Ci powiem
2
Nooo, z tym Czesiem to niektórzy przesadzali, ale Przekliniak to był gość ;)