1

@PrinceDamon Sam się nie ośmieszaj. Lepszy Malcom niż Roberto. A że ma wahania formy to raczej normalne ze względy na brak gry.

16

#Valverdeout  

2

Po co? Mamy Boatenga. 

0

@LeoMessi1994 Noo, kariery kończy kapitalne pokolenie piłkarzy.... :(

3



Pożegnanie Ribery'ego.
Kurde, wzruszyłem się   :'(

3

Redakcja "fcbarca" kibicuje chyba wicemistrzowi Polski, co?
:)
Dwa usunięte komentarze i ban na dwa dni za te żartobliwe, w żaden sposób nikogo nieobrażające wpisy.

0

:(

15

"The Tragedy of FC Messi"

Piękny filmik pokazujący jak wiele zrobił w tym sezonie LM Leo Messi, by spełnić obietnicę powrotu pucharu na Camp Nou...



Naprawdę polecam.

1

Absolutnie. On jest Messim komentatorki ;)
Jest Hudson i długo, długo nikt.

0

mnożnik x2 w L1 to jakiś żart jest...

0

taki

2

Nie ma to jak pooglądać czasem bramki Messiego z komentarzem Ray'a Hudson'a :)
Chyba zacznę oglądać mecze barcy na beIN Sports :D

0

Kotlety mielone

1

Lapcio, wróć...

4

A ja uważam, że nie powinno być świętych krów. Żaden zawodnik nie jest większy od klubu.

3

Chryste, jakie banialuki.... Nawałka 2.0

1

w tym roku 20 lat mi minie :)

0

tak

0

Nasza formacja wg ASa to jakieś nieporozumienie xD Vidal przed Rakiticiem? Beka.

0

możesz streścić?

6

Masz w avku dinozaura z mojej ulubionej gry, w którą pykam gdy robię kupę i nie mam interetu.
Od dzisiaj lajkuję każdy Twój komentarz (który zobaczę).

24

Londyńska firma zamieściła oferte pracy. Odpowiedziały trzy osoby: Niemiec, Francuz i Hindus. Komisja chcąc sprawdzić znajomość angielskiego u kandydatów kazała im ułożyc zdanie zawierające słowa: green, pink i yellow. Pierwszy napisał Niemiec:
- When I wake up I see yellow sun, green grass and I think to myself that will be wonderful, pink day.
Drugi był Francuz:
- When I wake up I put my green pants, yellow socks and pink shirt.
Na koniec Hindus:
- When I come back home I hear the telephone green green so I pink up the phone and say: yellow?

0

kiedy Roni odpadł?

0

o! jak Riki i Alenia na propsie, to się bardzo cieszę :)

0

Arthur? kurde, niefajno :/

0

dzięki, a tak na największy plus to kto?

0

Ominęła mnie pierwsza połowa. Streści ktoś jak grają nasze młode talenty, a zwłaszcza Książę?

1

Komentarz usunięty

0

pic or didnt hepyn

0

Koniec mistrzostw. Do widzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?