Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PrinceDamon Sam się nie ośmieszaj. Lepszy Malcom niż Roberto. A że ma wahania formy to raczej normalne ze względy na brak gry.
16
#Valverdeout
2
Po co? Mamy Boatenga.
0
@LeoMessi1994 Noo, kariery kończy kapitalne pokolenie piłkarzy.... :(
3
Pożegnanie Ribery'ego.
Kurde, wzruszyłem się :'(
3
Redakcja "fcbarca" kibicuje chyba wicemistrzowi Polski, co?
:)
Dwa usunięte komentarze i ban na dwa dni za te żartobliwe, w żaden sposób nikogo nieobrażające wpisy.
0
:(
15
"The Tragedy of FC Messi"
Piękny filmik pokazujący jak wiele zrobił w tym sezonie LM Leo Messi, by spełnić obietnicę powrotu pucharu na Camp Nou...
Naprawdę polecam.
1
Absolutnie. On jest Messim komentatorki ;)
Jest Hudson i długo, długo nikt.
0
mnożnik x2 w L1 to jakiś żart jest...
0
taki
2
Nie ma to jak pooglądać czasem bramki Messiego z komentarzem Ray'a Hudson'a :)
Chyba zacznę oglądać mecze barcy na beIN Sports :D
0
Kotlety mielone
1
Lapcio, wróć...
4
A ja uważam, że nie powinno być świętych krów. Żaden zawodnik nie jest większy od klubu.
3
Chryste, jakie banialuki.... Nawałka 2.0
1
w tym roku 20 lat mi minie :)
0
tak
0
Nasza formacja wg ASa to jakieś nieporozumienie xD Vidal przed Rakiticiem? Beka.
0
możesz streścić?
6
Masz w avku dinozaura z mojej ulubionej gry, w którą pykam gdy robię kupę i nie mam interetu.
Od dzisiaj lajkuję każdy Twój komentarz (który zobaczę).
24
Londyńska firma zamieściła oferte pracy. Odpowiedziały trzy osoby: Niemiec, Francuz i Hindus. Komisja chcąc sprawdzić znajomość angielskiego u kandydatów kazała im ułożyc zdanie zawierające słowa: green, pink i yellow. Pierwszy napisał Niemiec:
- When I wake up I see yellow sun, green grass and I think to myself that will be wonderful, pink day.
Drugi był Francuz:
- When I wake up I put my green pants, yellow socks and pink shirt.
Na koniec Hindus:
- When I come back home I hear the telephone green green so I pink up the phone and say: yellow?
0
kiedy Roni odpadł?
0
o! jak Riki i Alenia na propsie, to się bardzo cieszę :)
0
Arthur? kurde, niefajno :/
0
dzięki, a tak na największy plus to kto?
0
Ominęła mnie pierwsza połowa. Streści ktoś jak grają nasze młode talenty, a zwłaszcza Książę?
1
Komentarz usunięty
0
pic or didnt hepyn
0
Koniec mistrzostw. Do widzenia.