0

Coś przegapiłem, czy w obecnym presezonie nie ma ocen pomeczowych?

0

Takie pytanie mam. On przylatuje i sadza Ferrana na ławkę?

9

@tristan87 Alexis, Iniesta... Ładna paka się szykuje.

0

@kacperowski20 dokładnie, 100 baniek albo nie gadamy.

0

"Której osobie zawdzięczasz najwięcej w swojej karierze?"

A o TurboGrosiku to już zapomniał...

2

@TR3YWAY daje mu klapsa w dupelę i pytam gdzie jest uran od Owsiaka

1

Wy poważnie z tym Bernardo? Skończył mu się kontrakt w City, czy ocb?

0

@LukaszFan Turbo do nas a my im wysyłamy Ferrana w pakiecie z Kapitanem i wszyscy zadowoleni.

43

Ech, a wszystko zaczęło się od tego, że Neymar chciał wyjść z cienia Messiego...

4

@4drian0 Pedro w prajmie wciąga dupą Rafiniów, Ferranów i Bambelów razem wziętych.

0

To brzmi jak artykuł na zamówienie xD
W prezencie od starych, czy co.

0

@Chudini123 a o strumyku słyszał?

4

@Firestone Same here, ileż razy to mnie Pikej irytował... Ale miłości do Barcy nie można mu odmówić.
I z tym Messim też się zgadzam.
W zasadzie z biegiem lat, to moja sympatia do obu jakby się odwróciła.

1

@qbuteq Będą jaja jak odpali i okaże się TOP transferem xD

9

Niech Fati wyskakuje z dychy.

0

@bartoszplucinski no właśnie mam taki problem że w żadnym artykule nie ładują mi się zdjęcia :/
Nawet jeśli jest to jeden link. Ze zdjęciami głównymi na szczycie artykułu nie ma problemu.

0

W artlule powinienem widzieć linki, czy zdjęcia? Bo widzę tylko odnośniki..

0

@Barcanajlepszyteam Zazdro, że nie musiałeś czytać tego szitu.

1

@Barcanajlepszyteam Mam idealny balans mordo. Messi to legenda i powinien mieć pomnik przed Camp Nou. Ale to co się tu w ostatnich dniach wyprawiało to jest jakiś wyższy poziom odklejki.

0

@MarioVeB! Dobra, bij strzałę, elo xD

0

l@Marcelinho99 dla nas do dalej sufit

0

@Kinginiesta w PESa se zagraj

9

Podsumowanie dzbaństwa dni ostatnich:
- Leo dobry chłopak
- Barca go oszukała po raz 838383992
- Lapcio menda, najgorszy prezi ever
- Johan to był mały miki i w ogóle

Nie pozdrawiam. Spam Messim pewnie dalej będzie, ale idźcie już na fanpeja Inter Jajami.

Barca była, jest i będzie. Bogowie są tu tylko na pewien czas. Królestwo jest wieczne.

0

nie chodziło tylko o to, że nie chciał czekać. Nie chciał również, aby ktoś musiał zostać sprzedany lub obniżać pensje, aby on mógł wrócić.


Hhahahha, no wiadomo xD

0

Ale was Messi porobił. Last dance xD

1

@sumek37 No, ale tutaj taka narracja nie pasuje. To Laporta go zrobił w bambuko przecież. ZNOWU! Biedny Messi :((

2

@Johnny_M Dlaczego?

0

@Malcom No właśnie, słowo klucz. Jakby mu zależało.

2

@macio_944 to jest ten mądrala w oksach?

0

@Kuba_1 Tak, Messi na pewno zgodził się na ostatnie miejsce w następnym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?