Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś przegapiłem, czy w obecnym presezonie nie ma ocen pomeczowych?
0
Takie pytanie mam. On przylatuje i sadza Ferrana na ławkę?
9
@tristan87 Alexis, Iniesta... Ładna paka się szykuje.
0
@kacperowski20 dokładnie, 100 baniek albo nie gadamy.
0
"Której osobie zawdzięczasz najwięcej w swojej karierze?"
A o TurboGrosiku to już zapomniał...
2
@TR3YWAY daje mu klapsa w dupelę i pytam gdzie jest uran od Owsiaka
1
Wy poważnie z tym Bernardo? Skończył mu się kontrakt w City, czy ocb?
0
@LukaszFan Turbo do nas a my im wysyłamy Ferrana w pakiecie z Kapitanem i wszyscy zadowoleni.
43
Ech, a wszystko zaczęło się od tego, że Neymar chciał wyjść z cienia Messiego...
4
@4drian0 Pedro w prajmie wciąga dupą Rafiniów, Ferranów i Bambelów razem wziętych.
0
To brzmi jak artykuł na zamówienie xD
W prezencie od starych, czy co.
0
@Chudini123 a o strumyku słyszał?
4
@Firestone Same here, ileż razy to mnie Pikej irytował... Ale miłości do Barcy nie można mu odmówić.
I z tym Messim też się zgadzam.
W zasadzie z biegiem lat, to moja sympatia do obu jakby się odwróciła.
1
@qbuteq Będą jaja jak odpali i okaże się TOP transferem xD
9
Niech Fati wyskakuje z dychy.
0
@bartoszplucinski no właśnie mam taki problem że w żadnym artykule nie ładują mi się zdjęcia :/
Nawet jeśli jest to jeden link. Ze zdjęciami głównymi na szczycie artykułu nie ma problemu.
0
W artlule powinienem widzieć linki, czy zdjęcia? Bo widzę tylko odnośniki..
0
@Barcanajlepszyteam Zazdro, że nie musiałeś czytać tego szitu.
1
@Barcanajlepszyteam Mam idealny balans mordo. Messi to legenda i powinien mieć pomnik przed Camp Nou. Ale to co się tu w ostatnich dniach wyprawiało to jest jakiś wyższy poziom odklejki.
0
@MarioVeB! Dobra, bij strzałę, elo xD
0
l@Marcelinho99 dla nas do dalej sufit
0
@Kinginiesta w PESa se zagraj
9
Podsumowanie dzbaństwa dni ostatnich:
- Leo dobry chłopak
- Barca go oszukała po raz 838383992
- Lapcio menda, najgorszy prezi ever
- Johan to był mały miki i w ogóle
Nie pozdrawiam. Spam Messim pewnie dalej będzie, ale idźcie już na fanpeja Inter Jajami.
Barca była, jest i będzie. Bogowie są tu tylko na pewien czas. Królestwo jest wieczne.
0
nie chodziło tylko o to, że nie chciał czekać. Nie chciał również, aby ktoś musiał zostać sprzedany lub obniżać pensje, aby on mógł wrócić.
Hhahahha, no wiadomo xD
0
Ale was Messi porobił. Last dance xD
1
@sumek37 No, ale tutaj taka narracja nie pasuje. To Laporta go zrobił w bambuko przecież. ZNOWU! Biedny Messi :((
2
@Johnny_M Dlaczego?
0
@Malcom No właśnie, słowo klucz. Jakby mu zależało.
2
@macio_944 to jest ten mądrala w oksach?
0
@Kuba_1 Tak, Messi na pewno zgodził się na ostatnie miejsce w następnym sezonie.