Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuba_1 Zawołaj za rok.
1
@SenseiFCB No ale jak to? Leo oszukał użytkowników fcbarca.com? Tych, którzy tak wiernie się do niego i o niego modlili? To przecież Laporta jest ten zły...
Nie do wiary.
xD
0
@PatrychoO On tam zrobi takie Galacticos, że po pierwszej rundzie ligę będą mieli w kieszeni.
0
@barcelonaLM A zakładasz w ogóle odwrotną opcję? Że to rodzina Messich blefowała?
0
@Kuba_1 przecież obudują go jak tylko sobie wymarzy
0
@arasz1819 I ja to robię pro bono. Pamiętaj o tym.
0
@Medium hmmmmmm
0
@arasz1819 Widzisz ile dla was robię?
1
On jej: Arabia. Ona: Barca. On: no dobra, Miami. Ona: No dobra.
0
@Kuba_1 On jej: Arabia. Ona: Barca. On: no dobra Miami. Ona: No dobra.
0
@GeraltzKatalonii Miami w ciągu 3 lat ma mistrza, rób screena.
Przeciez Messiego obudują tam jak, że ja jebix.
1
@Medium A masz coś dla tych uradowanych, mordo?
0
@GeraltzKatalonii ale typ ma już wywalone jajca. I się nie dziwię, też bym miał. Brakowało mu złota z reprą. Teraz jest spełniony. Czas na pykanie w pół amatorskiej lidze.
0
@Kgorecki2500 nie mam tego roweru, już Ci mówiłem, że sprzedałem. To raz.
Dwa: Wiadomo, że nie dostanie większego hajsu niż u Arabów. Chodzi o wyższy hajs tak po prostu. Gdzie ta teoria Ci upada?
1
@PatrychoO Imho od mundialu ma już wywalone jajca. Finał był ostatnim bossem. Gra skończona. Można czilować w MLS.
4
Przecież to gra od samego początku na wyższy kontakt w Miami.
"Zobaczcie, Araby dajo mi miliard, a Barca mnie chce i w ogóle ją kocham, ale teraz wasz ruch.".
Serio myślicie, że poukładany typ (żona, trójka dzieci) siedzi teraz na walizkach?
Popija Yerbę i ma niezłą bekę z naiwiniaków.
0
@GeraltzKatalonii Przecież to gra od samego początku na wyższy kontakt w Miami.
"Zobaczcie, Araby dajo mi miliard, a Barca mnie chce i w ogóle ją kocham, ale teraz wasz ruch.".
0
@barcelonaLM jak to, nie śpię jeszcze
0
@wierbafcb prawie mi torba pękła
0
@Barcanajlepszyteam nie no, luźna guma. Miałem na myśli "wróci, nie wróci, powinien, nie powinien". Saga Zmierzch to pikuś przy tej telenoweli.
5
@Transu96 no wiadomo, Messi sterydziarz koksiarz
0
Uff, koniec. Zdecydowanie za dużo było tu o zawodniku, którego nie ma od 2 lat w klubie.
0
@Emhyr Ja nie śledziłem nigdy jakby co. To dobrze, tak?
1
@Kuba_1 Pewnie pomylił leki na noc z tymi na dzień ;)
#pdk
0
Dzieciakom Leo tak się podparyski Disneyland spodobał, że jedną opcja do przeprowadzki była Floryda. ;)
0
@HighestInTheRoom jak Pele to nawet nie jest top 5 xD
To taki Wałęsa piłki nożnej, którego USA wypromowało na jedynkę w piłce nie bez powodu.
Byl dobry, nie przeczę. Ale koło Diego czy tym bardziej Leo, to bym go nie stawiał.
2
Oficjalnie:
Na przybycie Messiego do Miami zapowiedziany jest Will Smith, który ma go przywitać utworem Welcome To Miami.
Źródło: Ja.
0
O La Bamba, Messi bla bla, ta ulica to La Rambla.
0
@PauloPaz zostaje w PSG?
3
@Pawlak1992 Dziwne, że jeszcze kibice FC Messiego Cię nie zjedli ;)
A ja dodam od siebie, że to Messi się zesrał 2 lata temu, a nie Laporta wypiął na niego.