0

@Kuba_1 Zawołaj za rok.

1

@SenseiFCB No ale jak to? Leo oszukał użytkowników fcbarca.com? Tych, którzy tak wiernie się do niego i o niego modlili? To przecież Laporta jest ten zły...
Nie do wiary.

xD

0

@PatrychoO On tam zrobi takie Galacticos, że po pierwszej rundzie ligę będą mieli w kieszeni.

0

@barcelonaLM A zakładasz w ogóle odwrotną opcję? Że to rodzina Messich blefowała?

0

@Kuba_1 przecież obudują go jak tylko sobie wymarzy

0

@arasz1819 I ja to robię pro bono. Pamiętaj o tym.

0

@Medium hmmmmmm

0

@arasz1819 Widzisz ile dla was robię?

1

On jej: Arabia. Ona: Barca. On: no dobra, Miami. Ona: No dobra.


0

@Kuba_1 On jej: Arabia. Ona: Barca. On: no dobra Miami. Ona: No dobra.

0

@GeraltzKatalonii Miami w ciągu 3 lat ma mistrza, rób screena.
Przeciez Messiego obudują tam jak, że ja jebix.

1

@Medium A masz coś dla tych uradowanych, mordo?

0

@GeraltzKatalonii ale typ ma już wywalone jajca. I się nie dziwię, też bym miał. Brakowało mu złota z reprą. Teraz jest spełniony. Czas na pykanie w pół amatorskiej lidze.

0

@Kgorecki2500 nie mam tego roweru, już Ci mówiłem, że sprzedałem. To raz.

Dwa: Wiadomo, że nie dostanie większego hajsu niż u Arabów. Chodzi o wyższy hajs tak po prostu. Gdzie ta teoria Ci upada?

1

@PatrychoO Imho od mundialu ma już wywalone jajca. Finał był ostatnim bossem. Gra skończona. Można czilować w MLS.

4

Przecież to gra od samego początku na wyższy kontakt w Miami.
"Zobaczcie, Araby dajo mi miliard, a Barca mnie chce i w ogóle ją kocham, ale teraz wasz ruch.".
Serio myślicie, że poukładany typ (żona, trójka dzieci) siedzi teraz na walizkach?
Popija Yerbę i ma niezłą bekę z naiwiniaków.

0

@GeraltzKatalonii Przecież to gra od samego początku na wyższy kontakt w Miami.
"Zobaczcie, Araby dajo mi miliard, a Barca mnie chce i w ogóle ją kocham, ale teraz wasz ruch.".

0

@barcelonaLM jak to, nie śpię jeszcze

0

@wierbafcb prawie mi torba pękła

0

@Barcanajlepszyteam nie no, luźna guma. Miałem na myśli "wróci, nie wróci, powinien, nie powinien". Saga Zmierzch to pikuś przy tej telenoweli.

5

@Transu96 no wiadomo, Messi sterydziarz koksiarz

0

Uff, koniec. Zdecydowanie za dużo było tu o zawodniku, którego nie ma od 2 lat w klubie.

0

@Emhyr Ja nie śledziłem nigdy jakby co. To dobrze, tak?

1

@Kuba_1 Pewnie pomylił leki na noc z tymi na dzień ;)
#pdk

0

Dzieciakom Leo tak się podparyski Disneyland spodobał, że jedną opcja do przeprowadzki była Floryda. ;)

0

@HighestInTheRoom jak Pele to nawet nie jest top 5 xD
To taki Wałęsa piłki nożnej, którego USA wypromowało na jedynkę w piłce nie bez powodu.
Byl dobry, nie przeczę. Ale koło Diego czy tym bardziej Leo, to bym go nie stawiał.

2

Oficjalnie:
Na przybycie Messiego do Miami zapowiedziany jest Will Smith, który ma go przywitać utworem Welcome To Miami.

Źródło: Ja.

0

O La Bamba, Messi bla bla, ta ulica to La Rambla.

0

@PauloPaz zostaje w PSG?

3

@Pawlak1992 Dziwne, że jeszcze kibice FC Messiego Cię nie zjedli ;)
A ja dodam od siebie, że to Messi się zesrał 2 lata temu, a nie Laporta wypiął na niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?