Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
nie lubię jak w klasykach oba zespoły nie mają na murawie najlepszych składów :/
klasyk to jednak klasyk i z chęcią zobaczyłbym pojedynek 2 najlepszych napadziorów na świecie obecnie, pomimo, że to tylko mecz towarzyski
0
"Budujemy niesamowitą drużynę."
zaiste, ładnie to wygląda
Jeśli w rzeczywistości będzie tak jak na papierze, to będą w tym sezonie trofea i wiele radości na La-Rambli ;)
1
@Oskar00 nie no, jeszcze trzeba pożegnać Frenkiego i przywitac Bernardo ;)
0
Świetny ten filmik. Masterclass.
1
@JKrolFCB pliz, napisz, że Leon
1
Lapcio zawsze wydawał się taką dobrą mordzią, co bym się z nim wódeczki napił.
0
Większość wywiadów z obecnymi piłkarzami jest nudna jak flaki z olejem. Nawet jak sam olej. Równie dobrze takie wywiady mógłby układać generator wywiadów.
A trochę się dziwię, bo jednak od Barcy TV też oczekiwałoby się czegoś ciekawszego.
1
@ShawnC szkoda, że nie śmigał z Adamą na siłkę ;)
0
@mrboom " pics or it didn't happen "
dlaczego miałbyś nie wierzyć nieznanej osobie z internetu? :/
"Nie możesz napisać konkretnie co się wydarzyło?"
google -> podolski
3
@mientusek1407 zgadzam się absolutnie.
Vini to jeździec bez głowy. Nawet taki Dembele czasami leci jak kamikadze z piłką przy nodze, ale zawsze stwarza jakieś zagrożenie. Vinicious jest piłkarsko głupi tak po prostu. Zniknie niczym Robinho w Realu te lata temu, a wróżono tamtemu większy sukces.
0
Podolsky co się zesrał xD
0
Filmik z przywitania Lewego z nowymi kolegami :)
https://fb.watch/ekx52hsVaK/
0
@AlexMQUC @Johny 11 no tak. Dzięki.
0
@MateuszDoniec jak to w ogóle jest, że Wy macie po dwa konta tutaj? xD
0
"jeśli miałby odejść, to prędzej byłby skłonny dołączyć do Chelsea lub do Bayernu."
Co mu w United nie pasuje?
0
Ten z Ćwiąkim?
5
A ja w przeciwieństwie do tych wyżej uważam, że jeśli zostanie, to okaże się bardzo przydatny i pokaże, że jest dla niego miejsce w klubie.
1
Byłem tu.
0
@Rastafarnianin "Witam wszystkich sympatyków Barcelony, jestem tu nowy, miło Was poznać"
W sensie, że Robercik założy tu konto?
1
@Ziemny Mordo, też Cię to tak irytuje? Na miejscu Lewego walnąłbym sobie "LEWY" na koszulce i elo ;)
0
@Cygan BRC "Jego technika użytkowa dla mnie jest archaiczna jak i styl gry"
Możesz to rozwinąć?
2
@AlexDark00 Spokojnie, to nie Twoje pieniądze.
0
@P33ck ja w ogóle nie pamiętam, kiedy jakiś zawodnik w tym wieku przyszedł do nas zakładać koszulkę wyjściowej 11
0
@Clue Wydaje mi się, że w Barcy ma na to tak ok. 2x większe szanse, więc przez te 3 lata naprawdę może po nią sięgnąć.
0
@juliacicha O której wjedzie oficjalka?
0
@Clue vs Lewy i Salah. Nie zapominaj o Salahu.
1
A ciul w ten mecz. Ładna pogoda, idę z kumplem porzucać do kosza :D
Miłego oglądania i smacznej kapucziny wszystkim życzę!
0
@PatrykBarcelona nie mam wcale
0
@CZAJUN_119 na strumyku tnie jak skur... jak ziobro
0
Jak ktoś ma w jaju rejestrację na stronie Barcy, a ma satelitę, to mecz można obejrzeć na TV3 (Catalonia).