1

nie lubię jak w klasykach oba zespoły nie mają na murawie najlepszych składów :/
klasyk to jednak klasyk i z chęcią zobaczyłbym pojedynek 2 najlepszych napadziorów na świecie obecnie, pomimo, że to tylko mecz towarzyski

0

"Budujemy niesamowitą drużynę."
zaiste, ładnie to wygląda

Jeśli w rzeczywistości będzie tak jak na papierze, to będą w tym sezonie trofea i wiele radości na La-Rambli ;)

1

@Oskar00 nie no, jeszcze trzeba pożegnać Frenkiego i przywitac Bernardo ;)

0

Świetny ten filmik. Masterclass.

1

@JKrolFCB pliz, napisz, że Leon

1

Lapcio zawsze wydawał się taką dobrą mordzią, co bym się z nim wódeczki napił.

0

Większość wywiadów z obecnymi piłkarzami jest nudna jak flaki z olejem. Nawet jak sam olej. Równie dobrze takie wywiady mógłby układać generator wywiadów.
A trochę się dziwię, bo jednak od Barcy TV też oczekiwałoby się czegoś ciekawszego.

1

@ShawnC szkoda, że nie śmigał z Adamą na siłkę ;)

0

@mrboom " pics or it didn't happen "

dlaczego miałbyś nie wierzyć nieznanej osobie z internetu? :/

"Nie możesz napisać konkretnie co się wydarzyło?"

google -> podolski

3

@mientusek1407 zgadzam się absolutnie.
Vini to jeździec bez głowy. Nawet taki Dembele czasami leci jak kamikadze z piłką przy nodze, ale zawsze stwarza jakieś zagrożenie. Vinicious jest piłkarsko głupi tak po prostu. Zniknie niczym Robinho w Realu te lata temu, a wróżono tamtemu większy sukces.

0

Podolsky co się zesrał xD

0

Filmik z przywitania Lewego z nowymi kolegami :)
https://fb.watch/ekx52hsVaK/

0

@AlexMQUC @Johny 11 no tak. Dzięki.

0

@MateuszDoniec jak to w ogóle jest, że Wy macie po dwa konta tutaj? xD

0

"jeśli miałby odejść, to prędzej byłby skłonny dołączyć do Chelsea lub do Bayernu."

Co mu w United nie pasuje?

0

Ten z Ćwiąkim?

5

A ja w przeciwieństwie do tych wyżej uważam, że jeśli zostanie, to okaże się bardzo przydatny i pokaże, że jest dla niego miejsce w klubie.

1

Byłem tu.

0

@Rastafarnianin "Witam wszystkich sympatyków Barcelony, jestem tu nowy, miło Was poznać"

W sensie, że Robercik założy tu konto?

1

@Ziemny Mordo, też Cię to tak irytuje? Na miejscu Lewego walnąłbym sobie "LEWY" na koszulce i elo ;)

0

@Cygan BRC "Jego technika użytkowa dla mnie jest archaiczna jak i styl gry"

Możesz to rozwinąć?

2

@AlexDark00 Spokojnie, to nie Twoje pieniądze.

0

@P33ck ja w ogóle nie pamiętam, kiedy jakiś zawodnik w tym wieku przyszedł do nas zakładać koszulkę wyjściowej 11

0

@Clue Wydaje mi się, że w Barcy ma na to tak ok. 2x większe szanse, więc przez te 3 lata naprawdę może po nią sięgnąć.

0

@juliacicha O której wjedzie oficjalka?

0

@Clue vs Lewy i Salah. Nie zapominaj o Salahu.

1

A ciul w ten mecz. Ładna pogoda, idę z kumplem porzucać do kosza :D
Miłego oglądania i smacznej kapucziny wszystkim życzę!

0

@PatrykBarcelona nie mam wcale

0

@CZAJUN_119 na strumyku tnie jak skur... jak ziobro

0

Jak ktoś ma w jaju rejestrację na stronie Barcy, a ma satelitę, to mecz można obejrzeć na TV3 (Catalonia).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?