Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 Środkowy pomocnik o wybitnych umiejętnościach defensywnych - w ten sposób ;)
0
@jedrek7000 Kessie - zadaniowiec niczym niegdyś Keita.
Wymieniłeś De Jonga, a jak przyjdzie Bernardo, to tematu nie będzie, bo De Jong wyleci, więc zostają Gavi - Perdi - Bernardo, przy czym cała trójka na boisku jak najbardziej ma prawo działać.
1
@FCB24 czyli wg Ciebie ta trójka w środku to:
pomocnik - pomocnik - pomocnik
i wszyscy mają takie same role, czy jednak mają inne zadania na boisku?
0
@dariooo Gavi notuje więcej odbiorów i skoków pressingowych, czy bramek i asyst?
0
@MateuszDoniec Tu się mniej więcej zgodzę, ale Gavi może z powodzeniem grać w parze z Pedrim za plecami Bernardo. Tudzież przy meczach z autobusami jako samotny DMF. Jeśli Xavi będzie miał ochotę zagrać 3-4-3, to cała czwórka ma miejsce na boisku: Busi - Pedri + Gavi - Bernardo.
0
@FCB24 przecież między nimi nigdy nie byłoby bezpośredniej rywalizacji, bo to 2 inne pozycje
0
@jedrek7000 jaką jedną? zdajesz sobie sprawę, że pozycja POMOCNIK dzieli się na kilka/kilkanaście innych podpozycji??
0
"lecz z drugiej strony transfer Portugalczyka ograniczyłby rolę Gaviego w zespole."
Przecież to są 2 różne pozycje xD
Gavi - typowy defensywny środkowy pomocnik
vs
Bernardo - ofensywny pomocnik / mediapunta / ss
Ale ok, podchodzę z dystansem ;)
0
@LuQa_ Czyli na nasze, to o 19:15, dzięki za info ;)
@DamianBarcaCule tak, może jeszcze dzisiaj zaczynają xD
1
@Azi Widać po chłopaku, że jest niezwykle dojrzały jak na swój wiek.
0
Mecz o Puchar Gampera zaczyna się o 20:00.
A od której będzie można śledzić prezentację zawodników?
Jest już gdzieś jakaś rozpiska?
2
@michal26 no i dodajmy, że w ataku miał kolegów typu Jutgla ;)
2
@Gacek5 "Co o tym myślicie?"
To prawda. A Pikej sypał młodym kreski xD
8
@michal26 Depay i Pjanić nigdy nie dostali szansę na regularną grę, co imo jest potrzebne do pokazania całego swojego potencjału. Frenkie rozegrał w Barcelonie 140 spotkań w 3 sezony. Myślę, że pokazał swój max i nie wyciągniemy z niego więcej. To nie jest kaliber zawodnika na taki klub jak Barca.
Co do Alby i Roberto się zgadzam. Ale dalej ciężko znaleźć dobrego lewego obrońcę, a Roberto to musi mieć jakieś kwity na wszystkich prezesów xD
8
Jeśli Pianić dostał szansę, wykorzystał ją i zostanie, to Depay tym bardziej powinien.
2
@Sau_Ron Patrz Bożenko, sierpień, zaraz lato zleci, wszystkich świętych i znowu mundial będzie.
4
Zostawić darmozjada i kazać mu kosić trawnik na Camp Nou xD
2
Jeszcze będziemy żałować jego odejścia.
4
Nie no, tyle to nie.
1
@Dawidfcb1998 Dziękuję za potwierdzenie informacji.
1
Czy prawda to, że nie obejrzymy dzisiejszego meczu z polskim komentarzem?
1
Nagłówek i zdjęcie dobrane perfekcyjnie Panie Darku xD
0
@Survier jako kogo?? prawoskrzydłowego? pierwszy raz widzę ten skrót mający coś znaczyć w piłkarskiej nomenklaturze
0
@Survier "dobry, ale wolę Pedriego i Gaviego"
a ja wolę coca-colę
co to ma do rzeczy? przecież to inne pozycje
0
@Bobo25 "nie no, tyle to nie" xD
0
@Survier no i nie podobasz mi się
@blue_shark Panie Alebożu :)
0
@koksik2700 heh, nikt nie wiedział, wszyscy myśleli, żeśmy dojechani na kredycie xD
0
@FC1899Barca no tu niestety poszła fama, że "mają worek kasy po Nejmarze" ;)
4
Panie Bożu,
Daj nam Pan jeszcze Bernardo Silvę.
O nikogo więcej nie proszę.
Amen.
0
" Co więcej, uważam, że po kilku miesiącach będzie czuł się w nim jak ryba w wodzie albo Polak na grillu. "
@Darek_Maruszczak hehehe