0

@FCB24 Środkowy pomocnik o wybitnych umiejętnościach defensywnych - w ten sposób ;)

0

@jedrek7000 Kessie - zadaniowiec niczym niegdyś Keita.
Wymieniłeś De Jonga, a jak przyjdzie Bernardo, to tematu nie będzie, bo De Jong wyleci, więc zostają Gavi - Perdi - Bernardo, przy czym cała trójka na boisku jak najbardziej ma prawo działać.

1

@FCB24 czyli wg Ciebie ta trójka w środku to:
pomocnik - pomocnik - pomocnik
i wszyscy mają takie same role, czy jednak mają inne zadania na boisku?

0

@dariooo Gavi notuje więcej odbiorów i skoków pressingowych, czy bramek i asyst?

0

@MateuszDoniec Tu się mniej więcej zgodzę, ale Gavi może z powodzeniem grać w parze z Pedrim za plecami Bernardo. Tudzież przy meczach z autobusami jako samotny DMF. Jeśli Xavi będzie miał ochotę zagrać 3-4-3, to cała czwórka ma miejsce na boisku: Busi - Pedri + Gavi - Bernardo.

0

@FCB24 przecież między nimi nigdy nie byłoby bezpośredniej rywalizacji, bo to 2 inne pozycje

0

@jedrek7000 jaką jedną? zdajesz sobie sprawę, że pozycja POMOCNIK dzieli się na kilka/kilkanaście innych podpozycji??

0

"lecz z drugiej strony transfer Portugalczyka ograniczyłby rolę Gaviego w zespole."

Przecież to są 2 różne pozycje xD

Gavi - typowy defensywny środkowy pomocnik
vs
Bernardo - ofensywny pomocnik / mediapunta / ss

Ale ok, podchodzę z dystansem ;)

0

@LuQa_ Czyli na nasze, to o 19:15, dzięki za info ;)

@DamianBarcaCule tak, może jeszcze dzisiaj zaczynają xD

1

@Azi Widać po chłopaku, że jest niezwykle dojrzały jak na swój wiek.

0

Mecz o Puchar Gampera zaczyna się o 20:00.
A od której będzie można śledzić prezentację zawodników?
Jest już gdzieś jakaś rozpiska?

2

@michal26 no i dodajmy, że w ataku miał kolegów typu Jutgla ;)

2

@Gacek5 "Co o tym myślicie?"
To prawda. A Pikej sypał młodym kreski xD

8

@michal26 Depay i Pjanić nigdy nie dostali szansę na regularną grę, co imo jest potrzebne do pokazania całego swojego potencjału. Frenkie rozegrał w Barcelonie 140 spotkań w 3 sezony. Myślę, że pokazał swój max i nie wyciągniemy z niego więcej. To nie jest kaliber zawodnika na taki klub jak Barca.
Co do Alby i Roberto się zgadzam. Ale dalej ciężko znaleźć dobrego lewego obrońcę, a Roberto to musi mieć jakieś kwity na wszystkich prezesów xD

8

Jeśli Pianić dostał szansę, wykorzystał ją i zostanie, to Depay tym bardziej powinien.

2

@Sau_Ron Patrz Bożenko, sierpień, zaraz lato zleci, wszystkich świętych i znowu mundial będzie.

4

Zostawić darmozjada i kazać mu kosić trawnik na Camp Nou xD

2

Jeszcze będziemy żałować jego odejścia.

4

Nie no, tyle to nie.

1

@Dawidfcb1998 Dziękuję za potwierdzenie informacji.

1

Czy prawda to, że nie obejrzymy dzisiejszego meczu z polskim komentarzem?

1

Nagłówek i zdjęcie dobrane perfekcyjnie Panie Darku xD

0

@Survier jako kogo?? prawoskrzydłowego? pierwszy raz widzę ten skrót mający coś znaczyć w piłkarskiej nomenklaturze

0

@Survier "dobry, ale wolę Pedriego i Gaviego"
a ja wolę coca-colę
co to ma do rzeczy? przecież to inne pozycje

0

@Bobo25 "nie no, tyle to nie" xD

0

@Survier no i nie podobasz mi się

@blue_shark Panie Alebożu :)

0

@koksik2700 heh, nikt nie wiedział, wszyscy myśleli, żeśmy dojechani na kredycie xD

0

@FC1899Barca no tu niestety poszła fama, że "mają worek kasy po Nejmarze" ;)

4

Panie Bożu,
Daj nam Pan jeszcze Bernardo Silvę.
O nikogo więcej nie proszę.
Amen.

0

" Co więcej, uważam, że po kilku miesiącach będzie czuł się w nim jak ryba w wodzie albo Polak na grillu. "
@Darek_Maruszczak hehehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?