Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yoshi94 tam gdzie ja do zawodników
6
chłopaki z ławki nie mogli na to patrzeć na trzeźwo
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_166283082983E8ompLmgVPUjMl6lkmfs,w400.jpg
1
@Lionel_Messi10 Lewy król w kanadyjce, Barca z Pucharem i więcej mi nie trzeba ;)
0
Jak to jest z tymi zmianami teraz? Może Xavi od razu 5 graczy zmienić? xD
0
@Lionel_Messi10 Uwaga, trudne:
Lewy król strzelców LM, ale Barca nie triumfuje,
czy
Leoś król strzelców i P$G z Pucharem?
1
@norbi77 heh, odpowiedziałeś na mój post, który napisałem 4 sekundy później xD
0
Kto najbardziej na + a kto na minus po pierwszej połowie?
0
@Lionel_Messi10 zawsze któreś dziecko rodzic kocha bardziej ;)
0
@Yoshi94 trochę szacunku do mnie młody człowieku
0
@Lionel_Messi10 można odnieść wrażenie, że jesteś bardziej za Messim niż za Barcą ;)
0
Barca bez Lewego nie istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Lionel_Messi10 trochę faux pas imo, ale jak tam chcesz
0
@Survier a Lewy tom z paletkom
0
@pt9 Tudzież SS podwieszony pod CF'a. Widać, że Xavi będzie na niego stawiał tylko w sytuacjach mocno awaryjnych i układanie taktyki pod niego (w miarę rozsądku) nie zaplata mu myśli. A szkoda.
0
Po przerwie zapraszamy na boisko tercet Fati - Lewy - Bambele
1
@Lionel_Messi10 czy Ty masz w awku Leosia w koszulce P$G?
5
Cieszy mnie, że Depay zagra.
0
@Criss18Barca nie no, ten to od dawna nosi takie miano również mojej nomenklaturze ;)
0
@LimalElBarca tak, na strumyku chociażby jest taka opcja
2
@Cwaniak4 Laptok meczyk, TV meczyk.
1
@jackdaniels są na głównej
1
Czy uważacie, że nazwanie na dzień dzisiejszy Lewego "kapitanem bez opaski" będzie na wyrost, czy akuratne?
0
@Xxxbarca4ever dlaczego?
0
@Ptasior i to chciałem usłyszeć :D #teamdiaz
@FanBarcy22 trzymamy kciuki, żeby kadyrowiec dostał mocno po mordzie ;)
0
Nate czy Tony jutro?
0
Komentarz usunięty
0
to mu jednak chamy nie zaliczyły tej asysty??
1
@Martwy @barcadreed @Kluivert_P
Tak Panowie, to ta brameczka! Podziękował, Szczęść Boże, buk zapłać :D
0
Dobra misie, misja jest!
Szukam bramki Eto'natora (w naszych barwach ofc).
Opis:
- znajdował się z lewej strony pola karnego (za nim)
- strzał mocno techniczny, wysoka świeca, pięknie zakręcona
- mecz raczej na Camp Nou, bo kojarzę domowe stroje
- coś mi świta, że po strzale biegł wzdłuż linii bocznej z Messim
- sezon chyba 08/09
Ktoś coś? :)
0
Kapitan bez opaski.