0

@Yoshi94 tam gdzie ja do zawodników

6

chłopaki z ławki nie mogli na to patrzeć na trzeźwo

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_166283082983E8ompLmgVPUjMl6lkmfs,w400.jpg

1

@Lionel_Messi10 Lewy król w kanadyjce, Barca z Pucharem i więcej mi nie trzeba ;)

0

Jak to jest z tymi zmianami teraz? Może Xavi od razu 5 graczy zmienić? xD

0

@Lionel_Messi10 Uwaga, trudne:
Lewy król strzelców LM, ale Barca nie triumfuje,
czy
Leoś król strzelców i P$G z Pucharem?

1

@norbi77 heh, odpowiedziałeś na mój post, który napisałem 4 sekundy później xD

0

Kto najbardziej na + a kto na minus po pierwszej połowie?

0

@Lionel_Messi10 zawsze któreś dziecko rodzic kocha bardziej ;)

0

@Yoshi94 trochę szacunku do mnie młody człowieku

0

@Lionel_Messi10 można odnieść wrażenie, że jesteś bardziej za Messim niż za Barcą ;)

0

Barca bez Lewego nie istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Lionel_Messi10 trochę faux pas imo, ale jak tam chcesz

0

@Survier a Lewy tom z paletkom

0

@pt9 Tudzież SS podwieszony pod CF'a. Widać, że Xavi będzie na niego stawiał tylko w sytuacjach mocno awaryjnych i układanie taktyki pod niego (w miarę rozsądku) nie zaplata mu myśli. A szkoda.

0

Po przerwie zapraszamy na boisko tercet Fati - Lewy - Bambele

1

@Lionel_Messi10 czy Ty masz w awku Leosia w koszulce P$G?

5

Cieszy mnie, że Depay zagra.

0

@Criss18Barca nie no, ten to od dawna nosi takie miano również mojej nomenklaturze ;)

0

@LimalElBarca tak, na strumyku chociażby jest taka opcja

2

@Cwaniak4 Laptok meczyk, TV meczyk.

1

@jackdaniels są na głównej

1

Czy uważacie, że nazwanie na dzień dzisiejszy Lewego "kapitanem bez opaski" będzie na wyrost, czy akuratne?

0

@Xxxbarca4ever dlaczego?

0

@Ptasior i to chciałem usłyszeć :D #teamdiaz

@FanBarcy22 trzymamy kciuki, żeby kadyrowiec dostał mocno po mordzie ;)

0

Nate czy Tony jutro?

0

Komentarz usunięty

0

to mu jednak chamy nie zaliczyły tej asysty??

1

@Martwy @barcadreed @Kluivert_P
Tak Panowie, to ta brameczka! Podziękował, Szczęść Boże, buk zapłać :D

0

Dobra misie, misja jest!
Szukam bramki Eto'natora (w naszych barwach ofc).
Opis:
- znajdował się z lewej strony pola karnego (za nim)
- strzał mocno techniczny, wysoka świeca, pięknie zakręcona
- mecz raczej na Camp Nou, bo kojarzę domowe stroje
- coś mi świta, że po strzale biegł wzdłuż linii bocznej z Messim
- sezon chyba 08/09

Ktoś coś? :)

0

Kapitan bez opaski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?