Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@xvcWinterSoldier No nie wiem, myślę że bożek będzie bożkiem niezależnie od przynależności zawodowej ;)
3
Z Messim jest jak z casusem JP2. Zawsze święty, wielki, a weź coś spróbuj powiedzieć, to cię zmieszają z błotem. Dopiero po czasie gówno wypływa na wierzch i medialne ideały okazują się nie być tak bardzo nieskazitelne. Niektórym czyści to spojrzenie na świat, a jak widać dzisiaj, po wielu komentarzach - inni swoją wiarą ślepną jeszcze bardziej.
10
Hehehe, no to fanboje Messiego będą mieli gorzką pigułkę do przełknięcia ;)
0
Ech, oby Gavi skupił się na piłce póki co; na duperki przyjdzie jeszcze czas.
0
Koniec mistrzostw, do widzenia.
0
Tomas Le Meunier est complètement invisible, il cherche définitivement Lewy sur le terrain.
0
Ale, że Tomasza Młynarza nie lubią??
2
Ależ się jaram!
Niech będzie dobry meczyk z obu stron. Dużo bramek, nasza wygrana i hat-trick Lewego.
0
@shoZu na strumyku można ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Dajcie plusika, łapkę w górę, czy co tam macie, żeby inni tez mogli zacząć dzień od tego wspaniałego wspomnienia pięknej chwili w historii Barcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Borneo oczywiście remis po dobrzej grze rozpatruję w kategorii wygranej
0
@sendesara więc powinien wybrać zabieg, a nie leczenie zachowawcze?
0
Dobra, jak to było z tym Umtitim? Bo się już pogubiłem w pewnym momencie. Zamiast polegać na normalnych lekarzach, to latał po szamanach i spieprzył sobie kolano, tak?
1
@Herbert Los Blancos nie tęsknią za Benzemą; Real - Mallorca 1:4.
Myślałem, że autor artykułu kręci bekę z realu, bo nie znałem prawdziwego wyniku xD
Aż puściłem bańkę nosem xD
0
@Kibic3000 Lewemu się dziś pewnie przyśnią :D
0
Jutro zaczyna się poważne granie. Bayern nie wygląda przekonywująco ostatnio, ale to chyba pierwszy przeciwnik w sezonie, który zweryfikuje siłę tej, nowej Barcy.
To będzie bardzo ważny sprawdzian dla kolektywu i w kwestii mentalnej może wprowadzić zespół na wyżyny, a raczej tam utrzymać, bo atmosfera w ekipie jest świetna.
Rolą Xaviego jest by ewentualna porażka była przekuta w jeszcze większą chęć do pracy i sportową złość.
Osobną kwestią jest Lewy. Niby wszyscy ostudzili atmosferę, ale on z pewnością będzie chciał jutro pokazać swoją wartość. Tak trochę utrzeć nosa Niemcom.
Jutro ważny mecz. Bardzo ważny w kontekście reszty sezonu. Nie mogę się doczekać.
Elo, z fartem!
0
@senri nie przetłumaczysz
12
fajniej jakbyście pisali kogo Xavi nie powołał, bo kadrę znamy wszyscy
0
@Recha_0684 wiesz co znaczy legitymizacja państw/organizacji?
0
@Pustelnik " nad drugą Ons Jabeur"
a ona czasem nie była 5.?
0
@Stenmatic lepiej bym tego nie wytłumaczył, dlatego posłużyłem się zdjęciem
0
@Aragorn33 https://mma.pl/wp-content/uploads/2018/04/Nate-Diaz-558927.jpg
1
@QuentinTarantino Osoby z taką postawą myślą zazwyczaj, że walczą w imię czegoś, ale same nie są pewne co to jest. Częste tutaj ;)
2
@Recha_0684 bo co, bo powiedział prawdę? bo ktoś w tym obłudnym świecie wytyka "świętemu" Xaviemu taką postawę??
0
"Pytaliśmy też sędziego, jakie byłyby dalsze kroki, gdyby doszło do tragedii"
no to tak trochę średnio na miejscu Panie Hernandez
2
Dobra byczki, kto zostaje tu do rana w oczekiwaniu na walkę BMF?
1
@TheNekro94 ale żeś przypomniał mordo
0
@Freudysta jeszcze czazmat musi zebrać oklep, bo to jakby trochę polska sprawa ;)
7
@Aragorn33 a jeszcze lepsze jest to, że ruskie sięgają już po rezerwy rezerw xD :D
0
@Freudysta Mordo, ale Kraków to nie cała Polska ;)