1

@xvcWinterSoldier No nie wiem, myślę że bożek będzie bożkiem niezależnie od przynależności zawodowej ;)

3

Z Messim jest jak z casusem JP2. Zawsze święty, wielki, a weź coś spróbuj powiedzieć, to cię zmieszają z błotem. Dopiero po czasie gówno wypływa na wierzch i medialne ideały okazują się nie być tak bardzo nieskazitelne. Niektórym czyści to spojrzenie na świat, a jak widać dzisiaj, po wielu komentarzach - inni swoją wiarą ślepną jeszcze bardziej.

10

Hehehe, no to fanboje Messiego będą mieli gorzką pigułkę do przełknięcia ;)

0

Ech, oby Gavi skupił się na piłce póki co; na duperki przyjdzie jeszcze czas.

0

Koniec mistrzostw, do widzenia.

0

Tomas Le Meunier est complètement invisible, il cherche définitivement Lewy sur le terrain.

0

Ale, że Tomasza Młynarza nie lubią??

2

Ależ się jaram!
Niech będzie dobry meczyk z obu stron. Dużo bramek, nasza wygrana i hat-trick Lewego.

0

@shoZu na strumyku można ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Dajcie plusika, łapkę w górę, czy co tam macie, żeby inni tez mogli zacząć dzień od tego wspaniałego wspomnienia pięknej chwili w historii Barcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


0

@Borneo oczywiście remis po dobrzej grze rozpatruję w kategorii wygranej

0

@sendesara więc powinien wybrać zabieg, a nie leczenie zachowawcze?

0

Dobra, jak to było z tym Umtitim? Bo się już pogubiłem w pewnym momencie. Zamiast polegać na normalnych lekarzach, to latał po szamanach i spieprzył sobie kolano, tak?

1

@Herbert Los Blancos nie tęsknią za Benzemą; Real - Mallorca 1:4.

Myślałem, że autor artykułu kręci bekę z realu, bo nie znałem prawdziwego wyniku xD
Aż puściłem bańkę nosem xD

0

@Kibic3000 Lewemu się dziś pewnie przyśnią :D

0

Jutro zaczyna się poważne granie. Bayern nie wygląda przekonywująco ostatnio, ale to chyba pierwszy przeciwnik w sezonie, który zweryfikuje siłę tej, nowej Barcy.
To będzie bardzo ważny sprawdzian dla kolektywu i w kwestii mentalnej może wprowadzić zespół na wyżyny, a raczej tam utrzymać, bo atmosfera w ekipie jest świetna.
Rolą Xaviego jest by ewentualna porażka była przekuta w jeszcze większą chęć do pracy i sportową złość.
Osobną kwestią jest Lewy. Niby wszyscy ostudzili atmosferę, ale on z pewnością będzie chciał jutro pokazać swoją wartość. Tak trochę utrzeć nosa Niemcom.

Jutro ważny mecz. Bardzo ważny w kontekście reszty sezonu. Nie mogę się doczekać.
Elo, z fartem!

0

@senri nie przetłumaczysz

12

fajniej jakbyście pisali kogo Xavi nie powołał, bo kadrę znamy wszyscy

0

@Recha_0684 wiesz co znaczy legitymizacja państw/organizacji?

0

@Pustelnik " nad drugą Ons Jabeur"
a ona czasem nie była 5.?

0

@Stenmatic lepiej bym tego nie wytłumaczył, dlatego posłużyłem się zdjęciem

1

@QuentinTarantino Osoby z taką postawą myślą zazwyczaj, że walczą w imię czegoś, ale same nie są pewne co to jest. Częste tutaj ;)

2

@Recha_0684 bo co, bo powiedział prawdę? bo ktoś w tym obłudnym świecie wytyka "świętemu" Xaviemu taką postawę??

0

"Pytaliśmy też sędziego, jakie byłyby dalsze kroki, gdyby doszło do tragedii"
no to tak trochę średnio na miejscu Panie Hernandez

2

Dobra byczki, kto zostaje tu do rana w oczekiwaniu na walkę BMF?

1

@TheNekro94 ale żeś przypomniał mordo

0

@Freudysta jeszcze czazmat musi zebrać oklep, bo to jakby trochę polska sprawa ;)

7

@Aragorn33 a jeszcze lepsze jest to, że ruskie sięgają już po rezerwy rezerw xD :D

0

@Freudysta Mordo, ale Kraków to nie cała Polska ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?