Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Endek1918 to samo co Ty mordo, micha się cieszy :D
0
@GeneralXavi "Nawet jakby odszedł sam, to powinniśmy uszanować taką decyzję."
No to odszedł, więc gdzie problem?
Gdyby nie grał na zwłokę z kontraktem, to by został.
0
@GeneralXavi po części sam się tak potraktował
3
Jakie jest Wasze pierwsze wspomnienie z Messim?
Ja już nie pamiętam, który to był sezon, ale Leo wszedł z ławki (z numerem 30 na plecach, więc było to dawno) i pomyślałem "jebaniutki, ale klei piłę; ale drybluje krótko". I te długie włosy, które latały mu w trakcie biegu z lewej do prawej ;)
0
Kurde, lubię tego gościa. Może nie jest to grajek na poziom Barcy, ale zawsze jak był na boisku, to dawał z siebie dużo i widać było, że to walczak, tylko umiejętności nie te. Będę co jakiś czas na pewno sprawdzał jak sobie radzi w nowym klubie.
Z fartem duński Nazario!
1
@Magicc89PL właśnie miałem pisać komentarz, że Amigosi zjechali na kawkę ;)
16
Ależ mu pasuje ta koszulka (ʘ‿ʘ)
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16527895377v7MEP791SJsHAQRO1FYfF.jpg
0
@siara10 Ten "tłusty kot" zamknie ci w przyszłym sezonie gębę.
0
@KibicBarcy84 dlaczego wątpisz, że strzeli 40 bramek w sezonie?
0
@sokot Do tego Aubę Lewy już zna, więc może doczekamy się tridente na miarę MSN ;)
0
@obruSS Ciekawe czy Leo zwolniłby z bramkami u nas (gdyby został) tak jak ma to miejsce w P$G.
7
No i po to przychodzi Pan Robert. +40 bramek to na luzie pyknie.
0
@Benek1899x1910 ileż ja tego nie słyszałem... właśnie słucham w pętli :))
0
@taris Ja bym chciał na pewno!
1
@Kurkmen No, że trzeba napierać.
0
@tristan87 Jak Gari Kasparow dam Ci szacha potem mata
Jak w siatkówce nie odbierasz, to to strata, przejście
Jak Bruce Lee - fu, fu, fu smoka wejście
0
@barcelonaLM Czytałem wczoraj opinię kogoś kto zna się na tenisie (ja tylko wiem ile jest setów i gemów, i że Agassi nie był łysy zanim był łysy) i pisał(a), że Iga prawdopowobnie zdominuje tenis na lata.
2
Widzieliście co się dzieje u Lewego w komentach pod nowym zdjęciem?
https://www.instagram.com/p/CdnvDe_MnrA/
xD
Ja mu napisałem, żeby wbijał na Bamblę, to będzie wiedział wczesniej czy Xavi go powoła czy nie.
1
@Kurkmen "gdzie niby?"
Królewiec najpierw, a potem to już z wiatrem.
0
@prokofiew a Julia Cicha je tu publikuje, tak?
2
@fart tam wiesz, kij z gryzieniem Suareza, bo z takimi zębami, to naturalne, że dziabał co chwile kogoś, ale ta mina Giorgio w stylu "co się odjaniepawliło panie sędzio" xDDD
piękny to był moment, nie zapomnę go nigdy :')
0
@Kurkmen normalnie wjazd na chatę im robimy
0
Gerard Romero to taki hiszpański BarcaInfo, ta?
1
@fart gdy tylko czytam o Chiellinim na jakiejkolwiek stronie [o]Barcy, to przypominam sobie jak Suarez chciał go zjeść xD
1
@PatrychoO stulecie klubu, bo fajne koszulki i lubiłem tamtą pakę
0
@Cule1234 czyli, że co?? Lewy in??? :D
1
@macio_944 Takie rzeczy trzeba mówić, uplastyczniać. Może to czyta jego córka.
0
@Pewex ja już w swoim życiu widziałem se-queda Neymara, nowy kontrakt Messiego przed tym sezonem i wiele innych cudów w piłce, więc póki nie zobaczę Lewego jako zarejestrowanego gracza Barcy, to po prostu cierpliwie czekam i trzymam kciuki ;)
0
@Batys Cuci i smuci.
0
@Cule1234 jakiego streama?