1

@Endek1918 to samo co Ty mordo, micha się cieszy :D

0

@GeneralXavi "Nawet jakby odszedł sam, to powinniśmy uszanować taką decyzję."

No to odszedł, więc gdzie problem?
Gdyby nie grał na zwłokę z kontraktem, to by został.

0

@GeneralXavi po części sam się tak potraktował

3

Jakie jest Wasze pierwsze wspomnienie z Messim?

Ja już nie pamiętam, który to był sezon, ale Leo wszedł z ławki (z numerem 30 na plecach, więc było to dawno) i pomyślałem "jebaniutki, ale klei piłę; ale drybluje krótko". I te długie włosy, które latały mu w trakcie biegu z lewej do prawej ;)


0

Kurde, lubię tego gościa. Może nie jest to grajek na poziom Barcy, ale zawsze jak był na boisku, to dawał z siebie dużo i widać było, że to walczak, tylko umiejętności nie te. Będę co jakiś czas na pewno sprawdzał jak sobie radzi w nowym klubie.
Z fartem duński Nazario!

1

@Magicc89PL właśnie miałem pisać komentarz, że Amigosi zjechali na kawkę ;)

16

0

@siara10 Ten "tłusty kot" zamknie ci w przyszłym sezonie gębę.

0

@KibicBarcy84 dlaczego wątpisz, że strzeli 40 bramek w sezonie?

0

@sokot Do tego Aubę Lewy już zna, więc może doczekamy się tridente na miarę MSN ;)

0

@obruSS Ciekawe czy Leo zwolniłby z bramkami u nas (gdyby został) tak jak ma to miejsce w P$G.

7

No i po to przychodzi Pan Robert. +40 bramek to na luzie pyknie.

0

@Benek1899x1910 ileż ja tego nie słyszałem... właśnie słucham w pętli :))

0

@taris Ja bym chciał na pewno!

1

@Kurkmen No, że trzeba napierać.

0

@tristan87 Jak Gari Kasparow dam Ci szacha potem mata
Jak w siatkówce nie odbierasz, to to strata, przejście
Jak Bruce Lee - fu, fu, fu smoka wejście

0

@barcelonaLM Czytałem wczoraj opinię kogoś kto zna się na tenisie (ja tylko wiem ile jest setów i gemów, i że Agassi nie był łysy zanim był łysy) i pisał(a), że Iga prawdopowobnie zdominuje tenis na lata.

2

Widzieliście co się dzieje u Lewego w komentach pod nowym zdjęciem?
https://www.instagram.com/p/CdnvDe_MnrA/
xD
Ja mu napisałem, żeby wbijał na Bamblę, to będzie wiedział wczesniej czy Xavi go powoła czy nie.

1

@Kurkmen "gdzie niby?"
Królewiec najpierw, a potem to już z wiatrem.

0

@prokofiew a Julia Cicha je tu publikuje, tak?

2

@fart tam wiesz, kij z gryzieniem Suareza, bo z takimi zębami, to naturalne, że dziabał co chwile kogoś, ale ta mina Giorgio w stylu "co się odjaniepawliło panie sędzio" xDDD
piękny to był moment, nie zapomnę go nigdy :')

0

@Kurkmen normalnie wjazd na chatę im robimy

0

Gerard Romero to taki hiszpański BarcaInfo, ta?

1

@fart gdy tylko czytam o Chiellinim na jakiejkolwiek stronie [o]Barcy, to przypominam sobie jak Suarez chciał go zjeść xD

1

@PatrychoO stulecie klubu, bo fajne koszulki i lubiłem tamtą pakę

0

@Cule1234 czyli, że co?? Lewy in??? :D

1

@macio_944 Takie rzeczy trzeba mówić, uplastyczniać. Może to czyta jego córka.

0

@Pewex ja już w swoim życiu widziałem se-queda Neymara, nowy kontrakt Messiego przed tym sezonem i wiele innych cudów w piłce, więc póki nie zobaczę Lewego jako zarejestrowanego gracza Barcy, to po prostu cierpliwie czekam i trzymam kciuki ;)

0

@Batys Cuci i smuci.

0

@Cule1234 jakiego streama?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?