0

@wroclawskifan ale ja będę pisał Rafinia, bo tak lubię

kiedyś oglądałem Kutinio i nie był wcale takim przeciętniakiem...

3

Rafinia odbije nam się czkawką. To serio jest przeciętniak.
Obym się mylił..

43

Niech tam Lewy trolluje motzno; nie wiem, nasra trenerowi do buta, czy coś.

0

Ten po lewej to Auba? Jakiś taki inny...

0

@juliacicha tylko głupi by nie skorzystał ;)

0

@bartas97 pewnie dlatego tutaj jest później niż u fioletowych, hehe
co nie @juliacicha ;)

2

@xVENUMx "Stanie"

mi stanął xD

0

@eckov No właśnie te kontuzje. Fati to wielka niewiadoma, Dembuzz tak jakby już się nie łamie, ale też uj wie, czy to tylko tak przez chwilę, a Ferran coś się ostatnio połamał, a do tego jak zdrowy to nie trafia w bramkę (tak często jak powinien).
Tak czy inaczej - zdrowe skrzydła mamy ładnie obstawione.
Pozdro.

1

kończę kawę, a przeglądu prasy nie ma :((
a na fioletową przecież się nie wchodzi się

0

@S_E_B_A przypomina mi się Francja, która wygrała mundial 98, euro 2000, a w 2002 dali dupy kompletnie (chociaż jednak na ten mundial do Korei/Japoni polecieli)

0

@Emerald "A to znaczy, że taki Pedri nie mieściłby się w 11."
Ale Pedri może jak najbardziej grać obok Depaya, tym bardziej, że to piłkarze o innych charakterystykach i będą się uzupełniać. Pedri to typowy CMF, a Depay gra bliżej bramki i nie raz grał też jako CF.
Ustawienie pomocy z Kessiem za plecami wyżej wymienionej dwójki ma jak najbardziej sens. A doliczając Gaviego i Busiego (De Jong jednak chyba odejdzie) mamy całkiem ciekawe opcje w środku pola.

0

@Magicc89PL "tylko najpierw Xavi musi chcieć zmienić ustawienie, a na to się nie zanosi"

ale zmiana ustawienia zawodników w środku pola jest normalna i Xavi już to robił

teraz mamy chociażby Kessiego, którego wpuszczenie na boisko już będzie oznaczało zmianę ustawienia graczy w środku pola

42

A mnie nie obchodzą koszta. To nie moja kasa.
Kibicuję Barcy od ponad 20 lat i zawsze marzyłem o Polaku w tym klubie.
A, że będzie to Pan Robert Lewandowski - najlepszy polski piłkarz w historii - to cieszy mnie to podwójnie :)

1

@S_E_B_A Gdybym miał się zamknąć w trójce zespołów, to obstawiam kogoś z tej:
Francja, Belgia, Niemcy.

Btw., Włosi niestety nie lecą na mundial..

1

@Magicc89PL "pozycja której u nas za bardzo nie ma"
przy różnych scenariuszach może się okazać, że taka pozycja będzie potrzebna.
W ustawieniu 4-2-1-3 Depay może być tą jedynką, mając za plecami Gaviego i Busiego.

0

@S_E_B_A wgłębiłem się w trochę w temat i buki stawiają Brazylię jako faworyta xD
jak popatrzę na ich skład, to tam przeciętniak goni przeciętniaka, a topowych graczy można policzyć na palcach jednej ręki nie mając jednego palca xD

0

@S_E_B_A czempiona zawsze ciężko trafić, ale myślę, że Brazylia zajdzie niżej niż chociażby: Niemcy, Francja, Argentyna, Belgia, Hiszpania i z każdą z tych drużyn Brazylia w mojej opinii odpadnie w fazie pucharowej.

0

@Lola120 jezu, jaka drama xD

8

@Firestone Niemcy skąpi jak pewna nacja, której trochę nie lubili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@kuz kto to jest? kolejna influencerka/celebrytka?

0

@fan__Barcelony sezon jest długi i założenia taktyczne z pierwszego dnia sezonu mogą (i pewnie tak będzie) wziąć w łeb, więc zmiana formacji leży w założeniach sztabu z dużą pewnością

0

@Emerald Depay może spokojnie grać jako mediapunta, "10", ofensywny pomocnik [wpisz co chcesz]

0

@Culé10 więc Depaj musi zostać :)

1

Brazylia faworytem mundialu?? No tak nie bardzo.

0

@Greenalley ale jak brak miejsc? przecież nawet po ich przyjściu Depay się z nikim nie dubluje, bo to raczej cofnięty napastnik, który mógłby spokojnie grać z wymienioną przez Ciebie trojką.

2

Mamy (a jeszcze dojdzie Rafinia pewnie) wielu skrzydłowych, po przyjściu Lewego 2 "dziewiątki", a Depay bardziej pasuje na kogoś grającego za napastnikami, tudzież mediapuntę.
Jak przyjdzie Bruno z City, to ok, puszczamy Depaya, a tak to nie ma sensu, bo tak naprawdę nie ma składzie nikogo o charakterystyce Memphisa.

4

czasami myślę, że Bambele jest ubezwłasnowolniony

2

Rosół i Bartek na jednej fotce. Kwintesencja upadku tego klubu...

3

Dzisiaj wjechał nowy odcinek na kanale Ćwiąkały - o Kessim i Christiensenie.


polecam gorąco :)

0

Mam nadzieję, że będzie u nas grał maksymalną możliwą ilość minut.
Od dawna marzył mi się tutaj zawodnik box-to-box.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?