Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wroclawskifan ale ja będę pisał Rafinia, bo tak lubię
kiedyś oglądałem Kutinio i nie był wcale takim przeciętniakiem...
3
Rafinia odbije nam się czkawką. To serio jest przeciętniak.
Obym się mylił..
43
Niech tam Lewy trolluje motzno; nie wiem, nasra trenerowi do buta, czy coś.
0
Ten po lewej to Auba? Jakiś taki inny...
0
@juliacicha tylko głupi by nie skorzystał ;)
0
@bartas97 pewnie dlatego tutaj jest później niż u fioletowych, hehe
co nie @juliacicha ;)
2
@xVENUMx "Stanie"
mi stanął xD
0
@eckov No właśnie te kontuzje. Fati to wielka niewiadoma, Dembuzz tak jakby już się nie łamie, ale też uj wie, czy to tylko tak przez chwilę, a Ferran coś się ostatnio połamał, a do tego jak zdrowy to nie trafia w bramkę (tak często jak powinien).
Tak czy inaczej - zdrowe skrzydła mamy ładnie obstawione.
Pozdro.
1
kończę kawę, a przeglądu prasy nie ma :((
a na fioletową przecież się nie wchodzi się
0
@S_E_B_A przypomina mi się Francja, która wygrała mundial 98, euro 2000, a w 2002 dali dupy kompletnie (chociaż jednak na ten mundial do Korei/Japoni polecieli)
0
@Emerald "A to znaczy, że taki Pedri nie mieściłby się w 11."
Ale Pedri może jak najbardziej grać obok Depaya, tym bardziej, że to piłkarze o innych charakterystykach i będą się uzupełniać. Pedri to typowy CMF, a Depay gra bliżej bramki i nie raz grał też jako CF.
Ustawienie pomocy z Kessiem za plecami wyżej wymienionej dwójki ma jak najbardziej sens. A doliczając Gaviego i Busiego (De Jong jednak chyba odejdzie) mamy całkiem ciekawe opcje w środku pola.
0
@Magicc89PL "tylko najpierw Xavi musi chcieć zmienić ustawienie, a na to się nie zanosi"
ale zmiana ustawienia zawodników w środku pola jest normalna i Xavi już to robił
teraz mamy chociażby Kessiego, którego wpuszczenie na boisko już będzie oznaczało zmianę ustawienia graczy w środku pola
42
A mnie nie obchodzą koszta. To nie moja kasa.
Kibicuję Barcy od ponad 20 lat i zawsze marzyłem o Polaku w tym klubie.
A, że będzie to Pan Robert Lewandowski - najlepszy polski piłkarz w historii - to cieszy mnie to podwójnie :)
1
@S_E_B_A Gdybym miał się zamknąć w trójce zespołów, to obstawiam kogoś z tej:
Francja, Belgia, Niemcy.
Btw., Włosi niestety nie lecą na mundial..
1
@Magicc89PL "pozycja której u nas za bardzo nie ma"
przy różnych scenariuszach może się okazać, że taka pozycja będzie potrzebna.
W ustawieniu 4-2-1-3 Depay może być tą jedynką, mając za plecami Gaviego i Busiego.
0
@S_E_B_A wgłębiłem się w trochę w temat i buki stawiają Brazylię jako faworyta xD
jak popatrzę na ich skład, to tam przeciętniak goni przeciętniaka, a topowych graczy można policzyć na palcach jednej ręki nie mając jednego palca xD
0
@S_E_B_A czempiona zawsze ciężko trafić, ale myślę, że Brazylia zajdzie niżej niż chociażby: Niemcy, Francja, Argentyna, Belgia, Hiszpania i z każdą z tych drużyn Brazylia w mojej opinii odpadnie w fazie pucharowej.
0
@Lola120 jezu, jaka drama xD
8
@Firestone Niemcy skąpi jak pewna nacja, której trochę nie lubili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@kuz kto to jest? kolejna influencerka/celebrytka?
0
@fan__Barcelony sezon jest długi i założenia taktyczne z pierwszego dnia sezonu mogą (i pewnie tak będzie) wziąć w łeb, więc zmiana formacji leży w założeniach sztabu z dużą pewnością
0
@Emerald Depay może spokojnie grać jako mediapunta, "10", ofensywny pomocnik [wpisz co chcesz]
0
@Culé10 więc Depaj musi zostać :)
1
Brazylia faworytem mundialu?? No tak nie bardzo.
0
@Greenalley ale jak brak miejsc? przecież nawet po ich przyjściu Depay się z nikim nie dubluje, bo to raczej cofnięty napastnik, który mógłby spokojnie grać z wymienioną przez Ciebie trojką.
2
Mamy (a jeszcze dojdzie Rafinia pewnie) wielu skrzydłowych, po przyjściu Lewego 2 "dziewiątki", a Depay bardziej pasuje na kogoś grającego za napastnikami, tudzież mediapuntę.
Jak przyjdzie Bruno z City, to ok, puszczamy Depaya, a tak to nie ma sensu, bo tak naprawdę nie ma składzie nikogo o charakterystyce Memphisa.
4
czasami myślę, że Bambele jest ubezwłasnowolniony
2
Rosół i Bartek na jednej fotce. Kwintesencja upadku tego klubu...
3
Dzisiaj wjechał nowy odcinek na kanale Ćwiąkały - o Kessim i Christiensenie.
polecam gorąco :)
0
Mam nadzieję, że będzie u nas grał maksymalną możliwą ilość minut.
Od dawna marzył mi się tutaj zawodnik box-to-box.