1

@Herbert No właśnie. Wymaganie obniżenia pensji, stawianie go w presezonie na środku obrony... Raczej średnio zachęcająco do pozostania ;)

1

@cules100pro No i nasz Nikołaj tam ;)

1

@maciar Once De Gala.

0

@Criss18Barca No jeden był tak słaby, że już zniknął.

2

@AllBundy oczywiście przekażę życzenia; pozdrawiam i plusik zostawiam +

0

@Odcinkowy Nie no, na łąkę to dzisiaj za gorąco. Prędzej staw jakiś, czy coś.

0

@FCB_dimiC Tak w sumie to się nie dziwie, bo p0lak woli jednak jak sąsiadowi zajumają nowe auto, niż żeby jego było stać na takie samo ;)

2

@AllBundy no to dużo zdrówka, piniondzów i hehehe kobit życzę

1

@FCB_dimiC Mnie trochę przeraziło jeszcze przed sezonem to, jak wątpiono tu w Robercika - że za stary, że drewno xD że za drogi (nie ich kasa, ale co tam),
a teraz same spusty nad nim xD

0

@FCB24 Kapitan Hawk aka Tsubasa

1

@Nhyz Walnąłbym Żuberka nad wodą gdzieś.

0

@AllBundy jutro nie, bo ja mam

4

@udarpawarotam Co się stanie? Oświeć mnie.

9

@udarpawarotam ale, że co, chcesz mi ukraść mój dach nad głową? czy oddać na squot lewakom?

0

@Brashearr Wiedziałem, że ktoś mi wypomni Tito xD
Sorry, ale z tego na dłuższą metę nic dobrego by wyniknęło.
Z całym szacunkiem do Tito. RIP.

0

@Łuki555 Osiągnie, spokojnie.

0

@AllBundy a nie tamten?

14

@Kgorecki2500 " Mieszkanie prawem, a nie towarem."
aha, czyli debil.

0

To ja Wam powiem tako jedno rzecz.
Po Pepie trenerem powinien być od razu Lucho, a po nim od razu Xavi.
Bez tych takich dziwnych, smutnych panów pomiędzy.
Wtedy byłoby gitez alvarez majonez.
A najlepiej to jakby Pepcio nie odchodził.
No ale bywa, jak to w życiu.
Tyle ode mnie. Pozdrawiam, ściskam, całuję.

1

@FCB_dimiC Nom, ale zobacz - połowa dzisiejszej porannej aktywności tutaj to właśnie bóle samego dołu pleców o wczorajsze zwycięstwo Realu.
Lato jest, piękny dzień. Na rower, nie wiem, trawę skosić.
A oni się tasują do wysrywów o prześcieradlach xD

0

@AlexDark00 Mam dziwne wrażenie, że Xavi postawi tam Araujo, albo w ogóle będzie chciał grać na 3 obrońców..

1

@FCB_dimiC o to to to. I jeszcze buldupping, że Real coś już ugrał.
Patrzeć na siebie, nie dawać o nich yebania i elo.

0

@JaroCoach Nie no, obrona też dobrze wygląda. Czego Ci w niej brakuje?
Z tyłu to jedynie MATS wygląda niepewnie.

0

@DaPidejpi Coś w sim siadło imo... i to w momencie, gdy cała Barca zaczęła gorzej wyglądać. Jeśli jego dyspozycja ma zależeć od dyspozycji całego zespołu, to w tym sezonie powinien wrócić. Ale jakoś sceptycznie na to patrzę. Niemniej kibicuję, bo to kapitan bez opaski.

2

@Patrykl145 Dzieci albo mentalne dzieci. Visca łebki i Hala dzieci ;)

8

Smacznej kawusi wszystkim czytającym.

3

Czyli w pucharach w tym sezonie Barca - Real 1:1

0

na okładce Mundo Frenkie wygląda jak niepocieszony Anakin xD

0

@MateuszDoniec ale zgodzisz się, że taki romb dobrze by funkcjonował?

0

@Rabona_1 ale co tu się Tobie na zgadza?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?