1

@betonito Wygląda na to, że chce zostać i przesiedzi z nami presezon.
Może jestem naiwny, ale mam nadzieję, że pokaże się z dobrej strony i jeśli nie odejdzie, to będzie jakąś wartością dodaną w przyszłym sezonie.

1

No teraz, skoro odbili się od P$G, to wrócą z podkulonym ogonem.
Syny marnotrawne xD

5

@Luccas Dodam, że Kessie ma dopiero 25 lat, a z sezonu na sezon notuje progres ;)

2

@gaucho104 na pewno nie będziesz zawiedziony jednym w jego przypadku - zaangażowaniem

19

Mam nieodparte wrażenie, że stanie się dla nas dużo ważniejszym zawodnikiem niż wskazuje jego wartość rynkowa, czy też ogólne podejście do niego tutaj.

0

@qbuteq banują tu za n-word?

1

@Yoshi94 Coś jak Yurekk Kyller xD

3

@Maciej061 może mu się zdjęcia nie załadowały i przeczytał to ciągiem jako jeden tekst xD

1

Widzę, że sprzeczne info w sprawie Łosmana.

0

@ViscaBarca123 w sumie jak @Gall chciałby podsumowanie ocen redakcji, to czemu nie machnąć też ocen użytkowników przy okazji ;)

0

To przy Aubie to jakiś żart?

" Gabończyk udowodnił jednak, że jest doskonałym strzelcem"

serio? xD

3

"Kiedy opuściliśmy Barcelonę, spałem, ponieważ byłem zmęczony meczem."

I chyba tylko on po tym meczu zasłużył na sen..

0

@thcmenel420 bo ty tak piszesz?

0

@pato1234 W mojej opinii prawdziwy kibic trzyma kciuki za "swój" klub, a kwestia wiary ma się do tego jak wiara w boga - jeśli Ci pomaga, to spoko, ale nie daje wymiernych efektów. Bardziej opieram się na zimnej obserwacji obecnej sytuacji w klubie i tego jakie mogą być tego efekty w przyszłym sezonie.

0

@pato1234 Zdaję sobie sprawę z tego, że są takie historie jak wymienione przez Ciebie, czy chociażby Euro wygrane przez Greków. Ale patrząc na nasz obecny projekt sportowy i porównując go do Realu nie widzę możliwości konkurowania z Realem o mistrzostwo. Chciałbym się mylić, ale Liga to 38 kolejek, gdzie trzeba mocnej kadry, całej kadry. Póki co - żegnamy się prawdopodobnie z De Jongiem i Dembele, a transfer Lewego to wielki znak zapytania. Możemy spotkać się pod tym postem za rok i podsumować, co się wydarzyło ;)

1

My im sprzedajemy De Jonga, a oni zawijają nam Dembele.

1

@Image Real jest w znacznie lepszej kondycji jako instytucja, więc już startują z lepszej pozycji, a Barcelona jest chora i jej uleczenie zajmie kilka lat, a nie jak niektórzy myślą - przyjdzie Xavi szaman i wszystko uzdrowi.
Imo przez 3 lata nie powąchamy ligi, bo z tyle potrwa naprawa klubu.
O konkurencji w Europie nawet nie wspominam.

0

@clyde @IronSanHybrid a teraz dajcie sobie buzi

0

@IronSanHybrid "jak zagrała w klasyku "

serio? xDDD
do klasyku brandzlowania się ciąg dalszy xDDDDD

0

Tak szczerze, to potrzebujemy szewca gry ofensywnej, bo nie mamy nikogo takiego w składzie.

0

@IronSanHybrid "O czym Ty piszesz? jak Real poza naszym zasięgiem? xDD"

Tak, obecnie są poza naszym zasięgiem. Patrz - tabela. Patrz - grają w finale LM.


"Poza tym nie trawię gościa."
No i w sumie możemy zakończyć rozmowę, bo argumenty nie są Twoją mocną stroną.

0

@Jacu327 "Perez nie rzuci nagle wora z kasą, aby tylko wydać"

ale potrzebują 9tki, więc pewnie Nkunku wleci, to tego na rynku jest parę naprawdę ciekawych nazwisk, a oni potrzebują tych kkilku transferów

1

@IronSanHybrid " Footrolla nie oglądam, bo gość jak widać to odklejka. "

to obejrzyj ten odcinek, całkowity RiGCz ten gość prezentuje

A co do tematu, to Real w tej chwili jest poza naszym zasięgiem, nie mamy szmalu na transfery, oni tak. Więc jaki niby mamy mieć szanse z nimi w lidze??
Bo Xavi da im motywację?? Wczorajszy mecz to pokazał.

0

Właśnie skończyłem słuchać ostatniego odcinka Footrolla o sadze z Ymbape.
I powiem Wam, że zgadzam się z nim totalnie.
Przy czym jedna jego uwaga jest szalenie celna - Real ma teraz od uja kasy, bo zbierali na tego Bape i zostali z workiem siana. Perez idzie na zakupy. Także elo La Ligo na jakiś czas. Takiej różnicy nie przeskoczymy.

8

Ale z tym Ymbape to dajcie spokój, kto to słyszał.

0

"W tym wieku trudno sporządzać większe plany"

no tak, czas umierać

0

@jabber21 ""Mes que un club" to już jest od jakichś 10 lat nieaktualny."

odkąd Unicef zniknął z głównego miejsca na koszulkach

0

@SirChuck Zgadzam się z Tobą mocno. Imo Umtiti był u nas na początku lepszy niż Araujo w ogóle do tej pory. Był spokojnie top3 i widziałem w nim środkowego obrońcę na dłuuugie lata tutaj. Ech, szkoda chłopa strasznie.

0

@Filipfcb2000 i Ty nazywasz się Polakiem?

1

@AllBundy imo Paolo Maldini

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?