Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
będzie beka jak trzeba ich będzie wypożyczyć xD
1
@barcelonaLM latają jak pojebane
0
OFICJALNIE: Adama Traoré odchodzi z Barcelony
https://transfery.info/aktualnosci/oficjalnie-adama-traore-odchodzi-z-barcelony/168730
0
@Pawel13sz ogólnie to bym zapytał o jakieś potwierdzenie, ale u Szpaka nie dziwi mnie to nic a nic
3
@adi7adi8 Brutto, ale to i tak więcej niż wspaniały Egipcjanin xD
2
Milan dobre mordy.
6
Nie potrzeba tu wypalonych gwiazdeczek. Niech dalej wychodzi z cienia Messiego, ale po tą złotą piłkę sięga z innym klubem niż Barca. Tako rzekłem, elo.
2
Memfis Dechlej
1
@escarabajo o, dzięki
jest paru takich, co ich znam ;)
0
@escarabajo grają tam jacyś nieźli zawodnicy z przeszłością w Europie?
7
@Linghunter88 lesbijki, geje, łosie, jelenie, sarny, dziki, lisy, borsuki, kuny, jenoty, wilki i rysie; z ptaków kuropatwy, bażanty, dzikie kaczki, ...
1
Z życiem Dembele jest trochę tak jak z jego dryblingiem - sam do końca nie wie gdzie biegnie.
0
De Ligt marzenie...
0
ja też :)))
0
Lewy chyba pobije w tym roku jakiś rekord "bycia" na okładach hiszpańskich dzienników sportowych..
0
@MesQueUnClub22 wiem, rozumiem co masz na myśli, ale jakby patrzeć czysto słownikowo, to jest to samo spektrum właśnie
0
@MesQueUnClub22
"Zespół Aspergera (ZA) (ang. Asperger’s syndrome, AS) – całościowe zaburzenie rozwoju, mieszczące się w spektrum autyzmu"
więc tak - ma autyzm
1
@Przemek2323 niesamowita historia
0
Może nie słyszeliście, ale Messi choruje na autyzm. Taka ciekawostka.
https://www.fcbarca.com/50319-jak-autyzm-messiego-pomogl-mu-stac-sie-najlepszym-na-swiecie.html
0
@totalcrack w sumie racja, nie wziąłem tego pod uwagę ;)
1
To niesamowite. Kiedy on tyle bramek naklepał?
W historii Oranjes grało tylu znakomitych piłkarzy, że akurat Depaya (to też nie typowy snajper) nie posądziłbym o aż 42 bramki i drugie miejsce.
0
A w drugą stronę Lewy, do Kloppa xD
14
Oby został. Może grać na prawej obronie, skrzydle, od biedy w środku.
Jeszcze sezon będzie przydatny, na pewno.
0
Przez wakacje niech pochodzi na strzelnicę xD
0
Lewy jak zwykle z RiGCzem.
0
HÓY
xD
1
Niech Benzyna sobie podniesie dzisiaj puchar, bo zasłużył jak nikt w tym sezonie.
0
@ShawnC no jak Xavi na niego nie stawia, to raczej odejdzie
1
oby za rok na tych okładkach był Lewy w koszulce Barcy
0
@ShawnC przyjdzie Kessie, więc jeśli De Jong zostanie, to pozycja jest dobrze obsadzona, ale coś mi z tym De Jongiem nie gra..