1

będzie beka jak trzeba ich będzie wypożyczyć xD

1

@barcelonaLM latają jak pojebane

0

0

@Pawel13sz ogólnie to bym zapytał o jakieś potwierdzenie, ale u Szpaka nie dziwi mnie to nic a nic

3

@adi7adi8 Brutto, ale to i tak więcej niż wspaniały Egipcjanin xD

2

Milan dobre mordy.

6

Nie potrzeba tu wypalonych gwiazdeczek. Niech dalej wychodzi z cienia Messiego, ale po tą złotą piłkę sięga z innym klubem niż Barca. Tako rzekłem, elo.

2

Memfis Dechlej

1

@escarabajo o, dzięki
jest paru takich, co ich znam ;)

0

@escarabajo grają tam jacyś nieźli zawodnicy z przeszłością w Europie?

7

@Linghunter88 lesbijki, geje, łosie, jelenie, sarny, dziki, lisy, borsuki, kuny, jenoty, wilki i rysie; z ptaków kuropatwy, bażanty, dzikie kaczki, ...

1

Z życiem Dembele jest trochę tak jak z jego dryblingiem - sam do końca nie wie gdzie biegnie.

0

De Ligt marzenie...

0

ja też :)))

0

Lewy chyba pobije w tym roku jakiś rekord "bycia" na okładach hiszpańskich dzienników sportowych..

0

@MesQueUnClub22 wiem, rozumiem co masz na myśli, ale jakby patrzeć czysto słownikowo, to jest to samo spektrum właśnie

0

@MesQueUnClub22
"Zespół Aspergera (ZA) (ang. Asperger’s syndrome, AS) – całościowe zaburzenie rozwoju, mieszczące się w spektrum autyzmu"

więc tak - ma autyzm

1

@Przemek2323 niesamowita historia

0

Może nie słyszeliście, ale Messi choruje na autyzm. Taka ciekawostka.
https://www.fcbarca.com/50319-jak-autyzm-messiego-pomogl-mu-stac-sie-najlepszym-na-swiecie.html

0

@totalcrack w sumie racja, nie wziąłem tego pod uwagę ;)

1

To niesamowite. Kiedy on tyle bramek naklepał?
W historii Oranjes grało tylu znakomitych piłkarzy, że akurat Depaya (to też nie typowy snajper) nie posądziłbym o aż 42 bramki i drugie miejsce.

0

A w drugą stronę Lewy, do Kloppa xD

14

Oby został. Może grać na prawej obronie, skrzydle, od biedy w środku.
Jeszcze sezon będzie przydatny, na pewno.

0

Przez wakacje niech pochodzi na strzelnicę xD

0

Lewy jak zwykle z RiGCzem.

0

HÓY
xD

1

Niech Benzyna sobie podniesie dzisiaj puchar, bo zasłużył jak nikt w tym sezonie.

0

@ShawnC no jak Xavi na niego nie stawia, to raczej odejdzie

1

oby za rok na tych okładkach był Lewy w koszulce Barcy

0

@ShawnC przyjdzie Kessie, więc jeśli De Jong zostanie, to pozycja jest dobrze obsadzona, ale coś mi z tym De Jongiem nie gra..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?